Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

gogono sende aramıza hoşgeldin canım:) birçok insanın taşıyamayacağı kadar ağır bir yük taşımışsın.ama taşımışsın sakın ola taşımaya devametme evet evlat acısını yaşamadım rabbimde düşmanıma bile yaşatmasın.eminimki dünyadaki en acı şeydir.ama ne olursa olsun hayat devamediyo vede tekrar bir evlada sahip olmak için güçlü,umutlu ve mutlu olmalısınki herşey yolunda gitsin.inşallah rabbim en kısa sürede seni bebeğine kavuşturacak.sen birkere başardın ve ben inamıyorumki 2. kezde başarıcaksın...

günaydın kızlar arkadaşlara geşmiş olsun bide yarınki kurban bayramınız mubarek olsun bugünden kutluyim dedim hepinizin yanaklarından öpüyorum benimde yarın istiratimin son günü çok şükür bebeğim iyi bayramdan sonra kontrole gitcez tuna sezaryanla doğum yapcakmışın hayırlısı olsun canım bebeğini hayırlısıyla kucağına al artık günün yakın senin keşke benimde yakın olsa iyi bayramlar....
cnm sanada hayırlı bayramlar bırde cok gecmıs olsun :) duzelmene cok sevındım

herkese hayırlı sağlıklı ve mutlu bayramlar kızlar:) şu mübarek kurban bayramı herşeyin hayırlısını getirsin bizlere inşallah.

dilbercim bugün regl günün inşallah olmazsın bize müjdeyi verirsin:)

yasemincim canım hoşgeldin nerelerdesin sen ya özlettin kendini birdaha bukadar uzaklaşma bizden:)

sılam nisa aslında ortada kötü bir durum yok anladığım kadarıyla sende herşey normal eminimki eşindede küçük bir ilaç tedavisiyle düzelmicek bişey yok. inanıyorumki hiçbirşeye gerek kalmadan bebeğiniz sizinle olacak ona kavuşacaksınız enkısa sürede:)

melodim oğlun olacakmış çok sevindim canım sağlıklı ve hayırlı olsun inşallah:)

gamze ablacım valla 41 kere maşşallah herşey yolunda koca kız olmuş seninki çokta az kalmış hayırlısıyla kucağınada alacağın günü bende sabırsızlıkla bekliyorum valla:)

lale abla seninde sonuçlarının iyi çıkmasına çokçokçok sevindim hayatımızdaki herşey mutlu sonla bitsin inşallah hepimizin:)
oyyy defnem nerelerdesın kayınbaban nasıl oldu ıı oldumu onada tekrardan gecmıs olsun bıtanem cok sagol teyzesı evet oglusum olacak rabbım sanada nasıp etsın en kısa zamanda artık bıtanem hayırlı bayramlar

teyzelerı herkesın bayramını sımdıden kutluyorum belkı bayramda gıremem kurbanlık ıle ugrasılacak rabbım herkese hayırlı bayramlar dılıyorum ....Mubarek kurban bayramınız kutlu olsun kendınıze cok ıı bakın arada gırebılırsem gırerım nete herkesı cok sevıyorum ve opuyorum ......hayırlı haberlerle donsun hamıle kalmak ısteyen arkadslarımız ınsallh.....görusuruz teyzelrı minossum da sızlerı cok opuyor.....

slm kızlaaar:)ya ne olmş topiğe sessz sedasız kalmş baya bi.Harekety lazım hareket:)hamişler büyüdkçe giremiyo galiba e bide bebeği olanlar var.Rabbim isteyen herkese nasip etsn burdaki herkes hamiş melek olarak yazılsn inşallahhhh.Bu arada bayrmnz mübarek olsn RABBİM hayırlı güzel bayrmlar nasip etsn sevdiklermzle birlkte..Bu bayram annemlerdeym geçen bayram eşm nöbetçydi hemde ilk gün bende yalnz kalmştm.Bu bayramda nöbetçi ilk gün ama ikinci gün yanımıza gelicek RABBİMN iznyle.ALLAHIM gurbette olanlara yardm etsn valla..

sılam çokk geçmş olsun, inş yapılan tedavilerle meleğin gelecek, aşılama sonunda umarım bebek haberiyle sevinirsiniz canım, Allah büyük bozma moralini hayırlısı olsun..

günaydın kızlar arkadaşlara geşmiş olsun bide yarınki kurban bayramınız mubarek olsun bugünden kutluyim dedim hepinizin yanaklarından öpüyorum benimde yarın istiratimin son günü çok şükür bebeğim iyi bayramdan sonra kontrole gitcez tuna sezaryanla doğum yapcakmışın hayırlısı olsun canım bebeğini hayırlısıyla kucağına al artık günün yakın senin keşke benimde yakın olsa iyi bayramlar....
canım düzeldiğine çok sevndim:) senin de bayramın kutlu olsun, evet canım ilki öyle olduğu için doktorum riske atmamak için bunun da sezeryan olacağını söyledi, aminn hayırlısı artık.. merak etme zaman çabuk geçiyor sizlerin de az kalacak inş.

herkese hayırlı sağlıklı ve mutlu bayramlar kızlar:) şu mübarek kurban bayramı herşeyin hayırlısını getirsin bizlere inşallah.
gamze ablacım valla 41 kere maşşallah herşey yolunda koca kız olmuş seninki çokta az kalmış hayırlısıyla kucağınada alacağın günü bende sabırsızlıkla bekliyorum valla:)
canım sana da hayırlı bayramlar inş senden de yakında güzel haberler alırız, sağol canım hızla büyüyoruz aminnnn az kaldı:)

teyzelerı herkesın bayramını sımdıden kutluyorum belkı bayramda gıremem kurbanlık ıle ugrasılacak rabbım herkese hayırlı bayramlar dılıyorum ....Mubarek kurban bayramınız kutlu olsun kendınıze cok ıı bakın arada gırebılırsem gırerım nete herkesı cok sevıyorum ve opuyorum ......hayırlı haberlerle donsun hamıle kalmak ısteyen arkadslarımız ınsallh.....görusuruz teyzelrı minossum da sızlerı cok opuyor.....
fıstık ben de senin bayramını kutluyorum ve kızımla sizi öpüyoruz:))

slm kızlaaar:)ya ne olmş topiğe sessz sedasız kalmş baya bi.Harekety lazım hareket:)hamişler büyüdkçe giremiyo galiba e bide bebeği olanlar var.Rabbim isteyen herkese nasip etsn burdaki herkes hamiş melek olarak yazılsn inşallahhhh.Bu arada bayrmnz mübarek olsn RABBİM hayırlı güzel bayrmlar nasip etsn sevdiklermzle birlkte..Bu bayram annemlerdeym geçen bayram eşm nöbetçydi hemde ilk gün bende yalnz kalmştm.Bu bayramda nöbetçi ilk gün ama ikinci gün yanımıza gelicek RABBİMN iznyle.ALLAHIM gurbette olanlara yardm etsn valla..
slm tatlım evet topik eski havasından uzaklaştı ama ben bu saatte de olsa hergün bakmaya çalışıyorum:) aminnn senin de bayramın mübarek olsun Allah eşine kavuştursun...

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak "merhabadır" bayramlar. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

inşallah canım ya en büyük dilegim o.rabbim hayırlısını nasip eder ikimiz içinde inşallah. sen içini ferah tut sonuçlarrın güzel çıkacak
canım güzel Allahım bu mübarek günde hasretimizi dindirsin yüzümüzü güldürsün inşallah..

tatlım oncellıkle gecmıs olsun....senın tahlıllerının ıyı cıkmasına cok sevındım bıtanem ....eşine gelırse kac yasında bılmıyorum ama benım eniştemdede varıkosel vardı ve hareketlılık sıfırdı amelıyat oldu ılk 1 sene olmadı bı suru testler falan fılan varıkosel gerılemıs yanı degısen hıc bırsey olmamıs anlayacagın neyse oı 1 senede cocuk olmadı ablam tedavıtye basladı onun herseyı normal dedıler sonra enıstem devlet hast gıttı ve ordakı doktor test yapmıs normal oldugu ve 3 adet ılac vermıs enısteme 3 ay ıcınde bebk olur demıs 3 aya bıle kalmadı 2 ayında ablam hamıle kaldı suan 2 tane cocugu var 1 rer yıl arayla hamıle kaldı hee beklemeyelım dersen asılama yaptır hıc bellı olmaz belkı esın amelıyat olduktan 1 2 ay son hamıle kalabılırsın bıtanem hıc uzulme bunların tedavısı var bıtanem allh yardımcın olsun acıl sıfa versın :)

melodim çok sağol canım bilgi için eşim 30 yaşına girdi bakalım bizim ameliyattan önce doktorumuz diyorki şuan aşılama yapalım ameliyatıda bu arada olursunuz bakalım belki nasip olur hem eşim iyileşir ve aşılamada tutar nasibimizi bekliyoruz .. derdimizin bulunmasına bile seviniyorum şükür dermanıda var Allahım yardımcımız olsun seni ve döbişindeki meleği öptüm canım teşekkürler tekrardan :kiss:
sılam nisa aslında ortada kötü bir durum yok anladığım kadarıyla sende herşey normal eminimki eşindede küçük bir ilaç tedavisiyle düzelmicek bişey yok. inanıyorumki hiçbirşeye gerek kalmadan bebeğiniz sizinle olacak ona kavuşacaksınız enkısa sürede:)
defnecim hayırlı bayramlar sanada canım:kiss: eşim ameliyat olacak normal yoldan gebelik 3-6 ay kadar sürebilirmiş oda ameliyattan sonra eşim 15 tatilde ameliyat olurum diyor oda ocak ayında felan yani bakalım nasip canım inşallah atlatırız bunuda ..

sılam çokk geçmş olsun, inş yapılan tedavilerle meleğin gelecek, aşılama sonunda umarım bebek haberiyle sevinirsiniz canım, Allah büyük bozma moralini hayırlısı olsun..
inşallah tunacım nasip canım bakalım hayırlısıyla gelsin sağlığımızda bebeğimizde... Kızın maaşallah büyümüş prensesi öpüyor teyzoşu :kiss: :nazar:

merhaba arkadaşlar bayramınız mübarek olsun hayırlara vesile olsun inşallah, bilgisi olanlara bişey danışmak istiyorum adetim 2 gün gecikti dün idrar testi yaptım 15 20 dk bekledim bişey çıkmadı testi bırakıp görümceme giitim bayramlaşmaya 1 saat sonra döndüğümde çok koyu olmasada bariz belli 2. pembe çizgi çıkmıştı ama geç çıktığı için emin olup seviniyorum bile sizce nedir bu? bayram olduğu için eczaneler kapalı hastaneyede gidemiyorum bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen içim içimi yiyo:(

dilbercim adetin bir kaç gün daha geçsinn bekemeni tavsiye ederimm aradan 1 saat geçmiş test o yüzden benceee hamile olmaya bilirsinn bekle benimde adetim 2 gün geçti vee kırmızı kart yedimmm malesef çok umutlanmıştım bir an:(hayırlsıı canımmm tuna abla yeni adet tarihim2 aralıkk ekelrsen sevinirmm ....

Geri