Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cnm bnm valla sürekli dua ediyoruz her yorumda dikkat edersen yeni hamiş görmek için dua halindeyz.İnşallah sende bekleyen herkeste hamiş listesinde olucak ama stresten nolur uzak durun.

Sılammmm dualarmz da gönlmzde sennle kuzum hakknda en hayırlı olan nasip olsn inşallah RABBİM vericek hiç merak etme stres yapma yeter emi kuzummm.Doğurucan bnm gelini ben biliyorm.Belki gelinlerim olur ikiz olur da ne dersin:):)
canım stres yok ama heyecan dorukta doğrusu :) bak ikiz olma ihtimali var eğer olursa (inşallaahhhh olurrrr :bebeğim:)

kızlar gamzeyle konustum herkese slm ı var 10.40da doguma gırmıs bebişine kavusmus emısmısler aynı tunaya benzıyormus uyuyor dedı cok ıyılermıs.... 3200 kılo 50 cm dogmus sena bebek hayırlı olsun
maaşallah süphanallah! sağlıklı olsun bereketli ömrü olsun ailesine mutluluk getirsin prenses :nazar:
Sılam sakın üzülme her şeyin hayırlısı hissediyorum yakındır bu ay olmassa bilki yakındır dualarım hem seninle hem tüm evlat isteyenlerle aranızda fazla görünmesemde bilinki gönlüm ve dualarım sizlerle sakın umudunuzu kaybetmeyin..:kiss:
çitosum Rabbim neyler neylerse güzel eyler hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize canım :kiss:
günaydın hepinize arkadaşlarım. Bugün test yaptırdım, kan testi ve az önce sonucunu aldım. Gerçi doktoruma ulasamadım arayacakmıs benı ama laboratuardan 142 çıktıgını soyledıler. sanırım 2 gun sonra yeniden tahlil olacak Yani ben şimdi hamile miyim?
Allahım elim ayagım tutmuyor ne yapacağımı şaşırmıs durumdayım. Bide iş yerindeyim kimse bilmiyor iyice salaklaştım valla. Hamileyim ben dimi? Çok şükür olsun Allahıma. Ben doktorun ağzından duymadan inanamayacagım galiba. Allahımmmm sen isteyenlere ver yarabbim b

Allah razı olsun canım. Gözlerim dolu dolu, ağlayacagım ama iş yerindeyim ağlayamıyorum da. Ya inanmalıyım artık. Çok bekledim ama Rabbim nasip etti sonunda. Hamileyimmmmmmmmmmmmm. Allahım sen ne buyuksun, benı sevındırdın herkesı de sevındır inşallahh. Amin
tebrikkkkkkkleeeeeeeerrrrrrrrrrrrr yaşasınn canımm çooook sevindim bana umut oldun ilk aşılama tutmaz diyenler olmuştu hamilesinn maaşallahhhh canımmm yaa ayy çok mutlu oldum :ruya: yupisyupis
selam kızlar ben geldim yoğun tempoyla birlikte. gamze ablacımm son adet tarihim 6 kasım ... öncelikle sana hayırlı doğumlar diliyorummm kızlar hepinize çok çok tşk ediyorum ve hepinizden alah razı olsunnnnnnnnnnnnnnnnn bebk isteyen herkese alahım bebişi en kısa zamanda göndersinn doğumu bekleyenlerede hayırlı doğumlar diliyorum alah hepimizin yardımcısı olsunnnn bebeişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız inşşş..alahım biberonuma asime sılama ve dilbere herkese nasip etsin çok mutluyummm ...kardeşim askere gönderdik bir o kadar burukk alahım onada hayırlı teskereler nasip etsin...kızlar biliyomusunuz burda edilen dular karşılıksız olduğu için dularımız kabul oluyor veee bu yüzden hepimizi birbirimizden duarımızzzzzııııı eksik etmeyinnn...hepiniz çok seviyorummm burası benim evim gibiiiiiiiiiiiiiiiii.....yeni hamiş haberleri duymak dileğiyleeee öpüyorum hepicinizi ve melişlerinizi....
canım sağlıkla büyüyün bebişinle :nazar: inşallah bizlere de nasip olur
sılaaaaaaaaaaaaaam nerdesn naptn hayırlı haberlerini bekliyoruz :kiss:
sheker bu cuma adet günüm beklemedeyim başka test yaptırmıycam eğer ki nasip olursa ki inşallah olmuştur pazartesiyi bekliycem tabi durabilirsem :D:D
cnm bnm valla sürekli dua ediyoruz her yorumda dikkat edersen yeni hamiş görmek için dua halindeyz.İnşallah sende bekleyen herkeste hamiş listesinde olucak ama stresten nolur uzak durun.
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!

yaaa kızlar sol kasıgımda ınanlmaz agrı yapan bı kistım var doktorum demıstı melek agrı yapar dıye oturuken bacagımı yukarı kaldırdıgımda yada kendıme cektıgımde cok agrı yapıyor delı olucam yaa allahım yaa sadece yururken rahat oluyorum agrım olmuyor ama uzun sure otursam yada yatsam hemen agrıyor yaa baskı yapıyordur acaba ondanmı dıyorum acaba yaa

hayırlı olsun canım cok cok cok sevındım darısı basımıza artık

tamda benı tarıf etmısın bu sözlerınle:)) bende hep kutlayan taraftayım ıns kutlandıgım gunlerde gelecek hala umudum var bırascık

canım allahım sana da hayırlısı ile nasip etsin. Er-geç olacaktır inşallah. Bi bakacaksın biz seni kutlayacagız. Rabbim biliyor işte zamanını, tez vakitte hayırlısı ile gelir inşallah bebegin

tebrikkkkkkkleeeeeeeerrrrrrrrrrrrr yaşasınn canımm çooook sevindim bana umut oldun ilk aşılama tutmaz diyenler olmuştu hamilesinn maaşallahhhh canımmm yaa ayy çok mutlu oldum :ruya: yupisyupis

sılam canımmm sen kimselere bakma bol bol dua et. Ben oyle yaptım. Ama tabı test tarıhınden 1-2 gun önce ağlama krizlerine de girdim tabi itiraf etmek gerekirse. Dilerim Rabbim sana da bu mutlulugu yaşatsın, dualarım seninle canım

günaaaaaaaaaaaaaaaaydıııııııııııııııııııııınnnnnn:) güzel,sevinçli umut dolu bi gün olsun inşallah.Ben perşembe günlerini çok seviyorum çünkü her perşembe haftamız bitiyo mesela 33'ü bitirdik :deli: :deli: insan son haftalarda bi hafta daha ilerleynce daha mutlu oluyo yaaa:)

Geri