Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Saol cnm.Ya bilmiyom ki şimdiden almak lazım mı acaba 3,4 aylıkken mi alayım?kraftın alırım yne muhtemelen arabsını da oto koltuğunu da.Şimdi otu koltuğu da almadm onu da 4 aylıkken düşünüyorm ama araba gerkli mi bilemedim valla.Kesnlkle hafif olmalı zaten biz mersin ankara derken bagaja rahat sığabilr bişe olmalı diye düşünüyom.Bu arada fotodaki kızın heralde cnm maaşallah cadııııııııııııııııııııııı çoook güzel ALLAHIM esirgesin.Evlatlarını bağışlasn cnm.sen ne zaman çıkıcan alışverişe?bak dediğim gibi ağırlaşmadan git yap inan ben çok yoruldm yaparken:(kuzumun alışverişini şöyle tadını çıkara çıkara yapamadm yorulmaktn inan.Baya ağırlaştık çünkü

Şekerim çok haklısın ben de Cumartesi günü alışverişe çıkmayı düşünüyorum. Kızımdan dolayı yatağımız sepetimiz mevcut olduğundan dolayı ben giyim üzerine alışveriş yapacağım. Ama oto koltuğumuz yok. Almam gerekiyor. Kendime bir liste yaptım. Cumartesi Allah izin verirse bitireyim de bir an önce doğum çantasını hazırlayıp köşeye koyayım. Bu arada resimdeki kızım. Ama kardeşini kıskanma belirtileri göstermeye başladı. ....anne keşke kardeşim olmasaydı. Baksana sen babam gibi yürüyemiyorsun, koşamıyorsun....diyor.

Öncelikle yavrularına kavuşan anneler gözünüz aydın..Sağlıkla sıhatle büyütün inşallah...Tunacım taze anne yavruna kavuştun çok şükür gözünüz aydın olsun ço sevindim:) Sılam sakın üzülme her şeyin hayırlısı hissediyorum yakındır bu ay olmassa bilki yakındır dualarım hem seninle hem tüm evlat isteyenlerle aranızda fazla görünmesemde bilinki gönlüm ve dualarım sizlerle sakın umudunuzu kaybetmeyin..Tuha canım bende gelişme sayılırsa eğer oğun bir kanama geçirdim adet değil adetten 10 gün sonra uzun ve yoğun sürdü bu gün yarın geçer diyerek doktora 9.cu gün gittim bir şey yok dendi 13 gün izmitte doktora gittim düşük yapmışındır parça kalmıştır kanaman durmassa kürtaj yaparız dedi laçla durdu durmasınada anlamadım kafamız karışık canım ALLah kimsenin gözünü yolda koymasın umarım herkez bir gün o çok istediği evladına kavuşur hepinizi çokk öpüyorumm :kiss:

Canım hep dualarımdasın arada bir gir de senden haber alalım

büyüyos teyzesiiii sizde takip ediyosnz işte bizi arkamzdan:)bu arada alışverişi bebekçeden yaptımı sölemiştm okudn mu cnm??kraftn oyun parkını aldm çok kullanıişlı tavsye ederm.ya ben bebek arabası almadm avm ye falan gttğimzde lazım olur mu ki acaba gezerken bebişi koyar mıyım?

çok şükür laloşm iiiizz:) sen de iiisn dimi?

İyiyiz canım, sadece biraz canım sıkkın ama geçecek inşallah ...

şekercim ben dayanamayıp almıştım bebek arabasını bebekçeden kraft horn 350 ye aldım bastonla bebek arabası arası bişey evde sürüyoruz eşimle =) baya hafif tavsiye edebilirim. bide pusetini bebek arabasıyla takım alma çok küçük oluyo onlar ayrı al biraz daha büyük

sılam canımmm sen kimselere bakma bol bol dua et. Ben oyle yaptım. Ama tabı test tarıhınden 1-2 gun önce ağlama krizlerine de girdim tabi itiraf etmek gerekirse. Dilerim Rabbim sana da bu mutlulugu yaşatsın, dualarım seninle canım

benden hayır yok canım ya bende 2 gündür yapsam mı testi napsam diye deliye dönüyordum yarın adet günüm ya zaten bu gün öğlen işe giderken dayanamadım ve eczaneden test aldım öğrenciler gelmeden lavaboda yaptım ve kocaman bir tek çizgi gördüm :uhu: eşime dedim oda adete 1 gün var belki hatalıdır yarın kanda baktıralım diyor ama yarın paşa paşa adetim gelir zaten :( Rabbim nasip etmedi ...

Geri