Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

merhaba kızlar hiç giremedim doğum yaptıktan sonra kusura bakmayın nolur zor bi lohusalık geçiriyorum 30 kasımda normal doğum ile kızım neslişah dünyaya geldi çok kolay bi doğum oldu gerçkten fakat dikişlerim beni çok zorladı daha sonrada kanama yaşadm ve hastaneye yattım 16 gün oldu ancak yeni yeni kendime gelkebildimm şükürler olsun şuanda kızımda bende çok iyiyz umarım sizlerde iyisinz yeni hamişler varmış hayırlı olsun inşallah sağlıklı doğumlar diliyorum hepinizee çok çok öpüyorum sizii

merhaba kızlar hiç giremedim doğum yaptıktan sonra kusura bakmayın nolur zor bi lohusalık geçiriyorum 30 kasımda normal doğum ile kızım neslişah dünyaya geldi çok kolay bi doğum oldu gerçkten fakat dikişlerim beni çok zorladı daha sonrada kanama yaşadm ve hastaneye yattım 16 gün oldu ancak yeni yeni kendime gelkebildimm şükürler olsun şuanda kızımda bende çok iyiyz umarım sizlerde iyisinz yeni hamişler varmış hayırlı olsun inşallah sağlıklı doğumlar diliyorum hepinizee çok çok öpüyorum sizii

Canım çok geçmiş olsun. Bebeğinin yaşı uzun olsun inşallah. Bak en zorunu atlattın. bundan sonra bebeğinle bol bol vakit geçirmek kaldı geriye. Darısı bizim başımıza. Şu 2 ay geçerde bende bebeğimi kucağıma alabilirmiyim? Zaman artık hiç geçmiyor.

benden hayır yok canım ya bende 2 gündür yapsam mı testi napsam diye deliye dönüyordum yarın adet günüm ya zaten bu gün öğlen işe giderken dayanamadım ve eczaneden test aldım öğrenciler gelmeden lavaboda yaptım ve kocaman bir tek çizgi gördüm :uhu: eşime dedim oda adete 1 gün var belki hatalıdır yarın kanda baktıralım diyor ama yarın paşa paşa adetim gelir zaten :( Rabbim nasip etmedi ...

sılammm canım doktorlar özellikle idrar testi yapmayın diyorlar. Git kan testini yaptır bence zamanı geldiyse, hem için rahat eder. Allahım güzel haberler vermeni nasip eder inşallahh. Benım evde vardı test ama hiç elim gitmedi direkt kan aldırdım doktorumun dedıgı tarıhte, sen de öyle yap. Hayırlısıyla güzel haberler vermeni nasip etsin rabbim

günaydnnn meleklerimmm:)bugün annem gidiyo erken kalktm :(napıcam tek bilmiom ama o da burda haklı olarak çok sıkıldı mersinde de nihayetnde ablam kardeşim var onlar da özlüyo.Napıyım valla artık idare etcez.Çok zor olucak alıştk baya ama daha fazla yazarsam ağlarm ...

şekercim ben dayanamayıp almıştım bebek arabasını bebekçeden kraft horn 350 ye aldım bastonla bebek arabası arası bişey evde sürüyoruz eşimle =) baya hafif tavsiye edebilirim. bide pusetini bebek arabasıyla takım alma çok küçük oluyo onlar ayrı al biraz daha büyük
cnm valla şuan pek düşünmüyorum zaten burası malum soğuk dışarı çıkartamam bebeğimi,e Avm'ye falan gttiğimzde de kucağıma alırım arabaya koyamam yani 3,4 aylık olanaa kadr en azından.Kraft düşünüyorum bende ama şimdi değil.Oto koltuğunu da aynı zamanda alırım ALLAH izin verrse.Dediğin modele bakarm artık bende.Hafif olsn ve katlandğnda yer kaplamasn istiyorm

Cnm bm yaaa çok geçmiş olsn.Ama bebişi sağlıkla aldn ya kucağına darısı başımıza.Dikişler neden öle oldu acaba?ALLAHIM ben ciddi ciddi sezeryana girerim bu gidişle.hahaha hahaha bakan olduktan snra sıkıntı olmaz sezeryanda sanırım.Bebişinle sana sağlıklı uzun hayırlı ömürler diliyorm tatlm:kiss:

kızlarrr günaydın hepinizeeee. İkinci kan testimin sonuçlarını aldım az önce hastanenin web sitesinden ögrendim:) çarşamba 142 olan sonucum bugun 313 olmuş. Sanırım herşey yolunda bir problem yokk. Şükürler olsunnn. Allahım gönülden isteyenlere, bekleyenlere sen nasip et yarabbimmm. Bana da sorunsuz, huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik nasip et.

kızlarrr günaydın hepinizeeee. İkinci kan testimin sonuçlarını aldım az önce hastanenin web sitesinden ögrendim:) çarşamba 142 olan sonucum bugun 313 olmuş. Sanırım herşey yolunda bir problem yokk. Şükürler olsunnn. Allahım gönülden isteyenlere, bekleyenlere sen nasip et yarabbimmm. Bana da sorunsuz, huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik nasip et.
Çok şükür cnm hayırlı olsn inşallah.Mevlam sonuna kadar nasip etsn bizim gibi doğum zamanını sayarsın inşallah:) yaaaa seni kızartalım o zaman hemennnnnnn birilerini bulsakta kızartsalar seni bak ne çok yakışıcak.Darısı diğer bekleyenlere inşallah.

Geri