Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayyyy kıslar yaa benim acilen hamiş olmam lazımmm hahaha kısss kuzenler hep doğurdu bende istiyom yaaa hahaha
lavinya insan küçücük bebişleri görünce daha çok hevesleniyor haklısın:)en kısa zamanda seninde müjdeli haberini alırız inşallah canım...
koza çok şükür canım bu güzel duyguyu sende yaşadın bu rüya ömür boyu sürsün canım:):)

ekide tüp bebek yaptırmıştım tutmuştu 3 haftalık düşmüşdü biyakınımda benden4 hafta önce hamile kalmıştı onun hamileligi devam ediyo dün çinsiyetini ögrendi bebişin uturasyon fotosunu bende unutmuş onu gördükce yüregim cızdediyo çok kötü oluyorum olsaydı bende onun çinsiyetini ögrenirdim diyorum neden beni bıraktın diyip kendime yükleniyorum
Cnm bnm duygularını anlamak bnm için hiç de zor değil.Benm ilk bebeğim düştü karnmda öldü yani.Benle beraber arkadaşlar vardı topikte bnde kendi kendimi yiyodum.Benm bebğim neden gitti dye.Ama çabuk topladm kendimi 1 ay snra tekrar hamile kaldm ALLAH izin verrse oğluma 4 gün var.Sen ALLAHA sığın cnm elbet zor olucak ama sabır herşeyn ilacı..Benm gibi tez zamanda kavuşursun inşallah üzülme

kız şeker acaba diye diye 40. haftaya gircen şakamaka:) allah neyi kısmet ederse o oluyo ötesi yok.erkenmi doğurcam galiba diyodun bak allahın izniyle herşey yolunda gidiyo:) aslında benimde bazı endişelerim var çoğu kez oturup düşünüyorumda acaba diyorum ben anne olabilecekmiyim,çocuğum olacakmı,onu içimde hissedebilecekmiyim,karnımı okşayıp gözlerim dolacakmı,doğum heyecanı yaşayacakmıyım,birgün gelipte onu kucağıma alıp koklayacakmıyım,.........v.s. anlıcan sen şunu hiçbirzaman unutmaki bir adım önde devamediyosun hayata.çok iyi bir arkadaş,çok iyi bir eş,çok iyi bir evlat oldun hiç meraketmeki çokçokçok iyi bir ''anne'' olacaksın,onu en çok sen sevip ,onun en çok sen koruyacaksın ,herşeyin en doğrusunu senden öğrenip benim annem bir ''melek'' dicek.gönlünü ferah tut hiç sitres yapma şekerimmmm benim:)

Cnm sen bu yazıyı yazalı ne kadar oldu ama ben anca yazabildim sna.Bütün iyi dileklerin için çok teşekkr ederim bebeğime kavuşmama çok az kaldı İNŞALLAH dediğin gibi bi anne olurum.Dilerim ALLAHTAN sende yakın zamanda kavuşursn ve SÜPER ANNE olursn.:kiss:
şekerim benim 19 ocak benim için çok önemli bir gün eşimin doğum günü:) hadi hayırlısı bakalım oğlak burcu olacak desene zor bir burçtur ama dünya tatlısı oluyolar evcimen , yürekli , sabırlı , dürüst... şanslı anne olucan bebeğin zaten şanslı senin gibi bir annesi var:):)
Oooo desenee bnm oğlanınn doığum günü unutlmayacak topik tarafndan hahaha hazirancığmn da doğum günüymüş 19'u.İnşallah bitanemmm inşallah.Yüreğin o kadar güzel şeyler söylüyo ki ne yazacağımı bilemiyom valla:)
Kızlar kalp atışlarını biz de duyduk. Süper bişiymiş.dayanamadım ağladım walla. Doğru düzgün hiç belirti yok ben de, gündelik hayatıma devam ediyorum:) Öyle olunca anlamamıştım bir şey. Şİmdi anladım:) Sanırım sonunda ben anne oluyorum. kalp atışlarını duycam mı duymucam mı uçuk çıkardım inanın:) Ohhh çok mutlu ve rahatım. Allah isteyen herkese böyle güzel bir duyguyu yaşatsın

Cnm bnm darısı şafak saymalara inşallah.Daha neler görüceksin neler.Hepsinde de nutkun tutulucak karnındaki mucize için.
aminnnnn canım benim. valla kendim geliyorum aklıma nasıl heyecan var di mi? ah bilirim o yatakta dönmeleri uykusuzlukları:) sen lavmanı ve sondayı hiç düşünme inan anlamıyon bile 2 sn de olup bitiyor sadece rahat ol ve intten falan yorum okuma canım. hayırlısıyla hepsini atlatacaksın inş.

ok canım perş yapayım tarihi. 1 günden bşy olmaz:) kordon kanı bizde olmadı ama?? belki 2. doğumum diyedir. ama güzel bşymiş valla.
Ayyy hiç sorma gamze abla bugün yne gittik kontrole ALLAH izin verrse perşembe sabah kavuşucam meleğime.Oyyy çok enteresanbi durum gebelik sonrası neler yaşıycam acaba.İnan bu halime bile öle alştm kisanki bu yaşa kadar hep böleymişim gibi hahaha hahaha ama bebeğimi kucağıma alınca eminm sihirli bi değnek değmiş gibi değişicek herşey.Bu arada bu kordon kanı istek meselesi yani sen arıyosn talep ediyosn onlarda kargoyla kit gönderiyolar snra kanı alıyo dr kargoyla ege ünv'de saklanıyor.Tabi bu olaylar ücrete tabii.2500 Tl ödüyosun peşin ya da peşinat +taksitle.Vlla çok gerek yok aslnda ama babamız rahat durmadı bizim.
ayyyy kıslar yaa benim acilen hamiş olmam lazımmm hahaha kısss kuzenler hep doğurdu bende istiyom yaaa hahaha
Kuzum kıyamam sana yaaa sen iste inşllah olucak cnm inşallah.Lavişimn kuzusunu da bekleyeceğiz ALLAHIN iznyle
lavinya insan küçücük bebişleri görünce daha çok hevesleniyor haklısın:)en kısa zamanda seninde müjdeli haberini alırız inşallah canım...
koza çok şükür canım bu güzel duyguyu sende yaşadın bu rüya ömür boyu sürsün canım:):)
İnsan hevesleniyo valla sanki küçük kız çocuğunn oyuncak bebeğe hveslendiği gbi..Annelik küçük yaşta başlıyo.Önce oyuncak bebeklereheveslenip onlara bakıyoruz snra kendi evlatlarımıza anne oluyorz.İnşallahh sizde kavuşucaksnz cnm inşallahhh

Ben yazmya yazmaya birikmiş birsürü olmş cevaplar:)neyse bugün kontrolmz vardı gittik perşembe sabahına günümüzü aldık hamd olsun.Gerçi benm oğlan iice aşağı inmiş sancılarm da sıklaşğ şiddetlenmeye başladı bilmiyorum ne oluruz:):)bugün ablamlar ve kardeşimle eşi geldi:)çok mutlu oldm ev kalabalıklaştı bayılırım kalabalığa:)ALLAHIN iznyle kalabalık gidicez hastanye oğlumu karşılamaya:)heee bu arada bugün aklmzda olmayan bişeyi gerçekleştirdik eşimle.Foto çektiricekti vesikalık gittiğimzde hadi sende profosyenel hamişlk fotosu çektir dedi.Benmde kafamda şapka salaş bi haldeydm ama fotoğrafçı ve eşimn de ısraryla hoş fotolar çekildi:):)eşimn eli karnmda falan böle hoş oldu...Valla unutulmamalı derim aklnzda olsn:)

şirinemmm yaaaa :( bilmiyorum ki canımm ne acabaaa bilen varsa yazssınn lütfennnnn seni merak etmiştim bende facedede yoktunnn :kiss: o kanama ile ilgili bilgim yok maalesef canım adet gibimiydi yoksa başka türlümü bitanemm?

:hihi: kısss Allah sen varyaa :hihi: az kaldı dadluşumm az kaldı meraklanma sen :kiss:

ayyy balummm inşallah az kalmıştır bugün kocişime yakınıyom da dedimki yaa bizim bebişimiz nerdeki acaba dedim oda diyo yakındır merak etme diyo ayy beni bi teselli edişi var varyaa :asskim:

ayy canım evet yaaa küçük küçük paticikler almak isityom bende ayy ne acayip bi duyguymuş yaaaa buu inşallah isteyen herkesin müjdeli haberlerini alırız cnm

Cnm bnm duygularını anlamak bnm için hiç de zor değil.Benm ilk bebeğim düştü karnmda öldü yani.Benle beraber arkadaşlar vardı topikte bnde kendi kendimi yiyodum.Benm bebğim neden gitti dye.Ama çabuk topladm kendimi 1 ay snra tekrar hamile kaldm ALLAH izin verrse oğluma 4 gün var.Sen ALLAHA sığın cnm elbet zor olucak ama sabır herşeyn ilacı..Benm gibi tez zamanda kavuşursun inşallah üzülme

Cnm sen bu yazıyı yazalı ne kadar oldu ama ben anca yazabildim sna.Bütün iyi dileklerin için çok teşekkr ederim bebeğime kavuşmama çok az kaldı İNŞALLAH dediğin gibi bi anne olurum.Dilerim ALLAHTAN sende yakın zamanda kavuşursn ve SÜPER ANNE olursn.:kiss:

Oooo desenee bnm oğlanınn doığum günü unutlmayacak topik tarafndan hahaha hazirancığmn da doğum günüymüş 19'u.İnşallah bitanemmm inşallah.Yüreğin o kadar güzel şeyler söylüyo ki ne yazacağımı bilemiyom valla:)

Cnm bnm darısı şafak saymalara inşallah.Daha neler görüceksin neler.Hepsinde de nutkun tutulucak karnındaki mucize için.

Ayyy hiç sorma gamze abla bugün yne gittik kontrole ALLAH izin verrse perşembe sabah kavuşucam meleğime.Oyyy çok enteresanbi durum gebelik sonrası neler yaşıycam acaba.İnan bu halime bile öle alştm kisanki bu yaşa kadar hep böleymişim gibi hahaha hahaha ama bebeğimi kucağıma alınca eminm sihirli bi değnek değmiş gibi değişicek herşey.Bu arada bu kordon kanı istek meselesi yani sen arıyosn talep ediyosn onlarda kargoyla kit gönderiyolar snra kanı alıyo dr kargoyla ege ünv'de saklanıyor.Tabi bu olaylar ücrete tabii.2500 Tl ödüyosun peşin ya da peşinat +taksitle.Vlla çok gerek yok aslnda ama babamız rahat durmadı bizim.

Kuzum kıyamam sana yaaa sen iste inşllah olucak cnm inşallah.Lavişimn kuzusunu da bekleyeceğiz ALLAHIN iznyle

İnsan hevesleniyo valla sanki küçük kız çocuğunn oyuncak bebeğe hveslendiği gbi..Annelik küçük yaşta başlıyo.Önce oyuncak bebeklereheveslenip onlara bakıyoruz snra kendi evlatlarımıza anne oluyorz.İnşallahh sizde kavuşucaksnz cnm inşallahhh

ayyyyy cnm şikerimm yaaaa bitanemmmm cok dua et kısss senin duların kabul olur inşallah bitanem benimmm

iyigeceler güzel meleklerr kimler uyanık bilmiyorum ama bugün hiç giremedim nete. kızım uyurken bakayım sizlerle sevincimi paylaşayım dedim:) kızım çok şükür 32 günlük oldu teyzeleri 40'ımıza az kaldı:) mevlüt hazırlığı yapıyoruz tüm gün çarşıdaydık ve aylık doktor kontrolümüz vardı önce kalça ve karın ultrasonuna bakıldı çok şükür normal çıktı böyle güzel sonuçlar alınca insan mutlu oluyor darısı sizlere.. sonra da doktor teyzemize gittik sena'm 4350 gr olmuş maşallah 1100 gr almış ve boyumuz da 55 cm olmuş 5 cm uzamış 1 ayda. ay çok sevindim sütümün yettiğine:)) güzel kızımı yettiği sürece emzirmek istiyorum. oğlumu da 25 ay emzirmiştim bu bir annenin en özel anı çünkü:)) Allah tüm isteyenlere nasip etsin inş. hepinizi öpüyorum aeo...

hımm aklımdayken sorayım size. doktorumuz bize 2. ve 4. aylarda yapılması gereken bir ishal aşısından bahsetti adı rotanix crihal gibi bşy. ağızdan içirilen bir aşıymış ama devlet karşılamıyormuş alın ve mutlaka yaptırın dedi. ilki 2. ayda sağlık ocağı aşısıyla aynı gün oluyormuş ve sonrasında kusmasın diye 30 dk. emzirilmeyecekmiş. siz hiç duydunuz mu bunu bir bilginiz var mı? ama fiyatını sorduk eczaneye tek dozu 143 tl çok fazla değil mi? npyım sizce? doktoru dinleyip kızımız için yaptıralım diyoruz ama az da değil yani fikrinizi almak istedim.

[ı]iyigeceler güzel meleklerr kimler uyanık bilmiyorum ama bugün hiç giremedim nete. Kızım uyurken bakayım sizlerle sevincimi paylaşayım dedim:) kızım çok şükür 32 günlük oldu teyzeleri 40'ımıza az kaldı:) mevlüt hazırlığı yapıyoruz tüm gün çarşıdaydık ve aylık doktor kontrolümüz vardı önce kalça ve karın ultrasonuna bakıldı çok şükür normal çıktı böyle güzel sonuçlar alınca insan mutlu oluyor darısı sizlere.. Sonra da doktor teyzemize gittik sena'm 4350 gr olmuş maşallah 1100 gr almış ve boyumuz da 55 cm olmuş 5 cm uzamış 1 ayda. Ay çok sevindim sütümün yettiğine:)) güzel kızımı yettiği sürece emzirmek istiyorum. Oğlumu da 25 ay emzirmiştim bu bir annenin en özel anı çünkü:)) allah tüm isteyenlere nasip etsin inş. Hepinizi öpüyorum aeo...[/ı]

[ı]hımm aklımdayken sorayım size. Doktorumuz bize 2. Ve 4. Aylarda yapılması gereken bir ishal aşısından bahsetti adı rotanix crihal gibi bşy. Ağızdan içirilen bir aşıymış ama devlet karşılamıyormuş alın ve mutlaka yaptırın dedi. Ilki 2. Ayda sağlık ocağı aşısıyla aynı gün oluyormuş ve sonrasında kusmasın diye 30 dk. Emzirilmeyecekmiş. Siz hiç duydunuz mu bunu bir bilginiz var mı? Ama fiyatını sorduk eczaneye tek dozu 143 tl çok fazla değil mi? Npyım sizce? Doktoru dinleyip kızımız için yaptıralım diyoruz ama az da değil yani fikrinizi almak istedim.[/ı]

tatalım senaya massalah kocaman oldu tatlım benım massalh 41 kere :)))
iğneyıde bende ablamdan duymustum galıba oda yaptırmıstı cnm ama hakıkaten cok pahalıymıs...

kızlarr size bişey sorcam ilişkiden sonra dışarı çıkan meni pembeydi bu neye işaret hastalığıma 5 gün var başına böle bişi gelen oldumu.kötü bişey değildir demi:(

Geri