Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar merhaba,
bileniniz var ise birşey danışıcam. reglim son iki aydır 30 - 31 gün sürüyor. bu ay ovulasyon testi yaptım adetimin 13. günü yumurtladım, dün yani adetimin 23. günü erken gebelik testlerinden yaptım (dayanamadım :-(( ) ve sonuç negatif :-(((. danışma hattındaki adam kendinden çok emin bir şekilde bu testler %99 un üzerinde doğru çıkar diyor (ilişkiden 7 gün sonra). bileniniz var mı? hatalı olma ihtimali var mı? ilk defa kullanıyrum bilemedim, hatalı olsun sonuç istiyorum :)

mrb kızlar bugün doktora gittim belki dedim olur ya bebek yüzünden gelmiştir diye,yada en fazla kisttir dedim:(hem bebeğimiz olmuyo gereken tahlilleri versinler yapalım diye.rahim ağzında yara varmış doktorda çok üzüldü:grev:smear testi yapıldı.bi, kere daha bebek için ileri attığım adım yine geri bastı.ne bebeğim oluyor,nede ben bunun nedeni öğrenebiliyorum.her seferinde önüme değişik engeller çıkıyo.2 sene boyunca beklentilerim hep boşa çıktı.umarım test sonucum iyi çıkar.sanırım kanserli hastalarda rahim alınıyo zaten. artık hiç bişeye olumlu bakamıyorum.:grev:

gevezecim canm öyle düşünme banada geçen sene yapılmışdı smear ve hiç bişeycik çıkmadı kont. amaçlı yapmşdır sanada dr un ne olr yapma böyle canm iyi düşün iyi olsun inş meleğin yakında gelir bende geçen sene bir sürü problem yaşadım kadın hastalıklarıyla ilgili tam olmuyor dediğim zaman 8 ay sonra rabbim meleğimi gönderdi ve şuan karnımda hissediyorum seninde meleğin gelir canm benm gerçekden tüm kalbimle diliyorumki rabbim meleğini en yakın zamanda sana göndersin ve bu konşmayı hatrlatayım sana canm benm biliyorum zor ama herkeze söylediğimi sanada söylicem düşünmemeye çalş reglini unut aklına gelsede düşnme başka bişeyle oyalan o anda ne zaman düşünüp kafana takmıcaksn o zaman meleğin gelicek inan bana öptüm seni güzel haberlerle dön ve bir daha bu kadar karamsar görmeyeyim seni rabbim acil şifalar versin meleğin yakın zamanda karnına yerleşsin

geveze evet canım yaa böyle karamsar olmak hiç yakışmıyor ama sana,herkese yapıyolar smear testi çok normal bencede...temiz çıkacak allahın izniyle üzülme lütfen canım benim:)

sağoll baharcım geçen sene bana da yapılmıştı smear testi kadın hastalıkları yüzünden.bu yara beni endişelendirdi.ve doktorum ayna tutup yarayı banada gösterdi.sanırım ciddi çok üzüldüm dedi.bilmiyorum ayın 23 de alcam sonucu.inşallahh tatlım ama bebek olayı bana çok ama çok uzak.eşimden sperm testi istedi.ve ayın 4 de progesteran testi istedi bu ne için anlamadım bebek için sanırım ama inşallah iyi çıkarr:kiss:tekrar sağol canım

bazen sabru-ımın bitiğini hissediyorum kisttir kurdeşen dir.yaradır derken zaman hızla geçiyo ve ben hep bi adım geri gidiyom yol alamıyom karamsarlığa düşmemin nedeni hep bu.sağol tatlım :kiss:

sağoll baharcım geçen sene bana da yapılmıştı smear testi kadın hastalıkları yüzünden.bu yara beni endişelendirdi.ve doktorum ayna tutup yarayı banada gösterdi.sanırım ciddi çok üzüldüm dedi.bilmiyorum ayın 23 de alcam sonucu.inşallahh tatlım ama bebek olayı bana çok ama çok uzak.eşimden sperm testi istedi.ve ayın 4 de progesteran testi istedi bu ne için anlamadım bebek için sanırım ama inşallah iyi çıkarr:kiss:tekrar sağol canım
bana bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kızıyorum artık ne sıtem edıyorsun vardır ondadfa bı hayır hemebn sıtemlenıyorsun ....heee ....dur bakalım yaa neye hememn uzuluon dertlenıyorsun bende gectım senın bu yollardan 1 sene boyunca bı yerlerımı yırttım ama hıc bısı olmadı anıden hamıle kaldım...bendee kıst vardı ne oldu halen duruyor 5.5 cm yara dersen bendede vardı gectı gıttı kendıliğinden her yara olan o pis hast oluyor sabır gevezem sabır o ılıskıden sonra kanama oldu dedın ya demekkı rahım ıcı asınma yapmıs bendede oluyordu cunku esımle ılıskıye gırınnce kanıyorduı azcık ıste bekle bakalım yaa

bana bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kızıyorum artık ne sıtem edıyorsun vardır ondadfa bı hayır hemebn sıtemlenıyorsun ....heee ....dur bakalım yaa neye hememn uzuluon dertlenıyorsun bende gectım senın bu yollardan 1 sene boyunca bı yerlerımı yırttım ama hıc bısı olmadı anıden hamıle kaldım...bendee kıst vardı ne oldu halen duruyor 5.5 cm yara dersen bendede vardı gectı gıttı kendıliğinden her yara olan o pis hast oluyor sabır gevezem sabır o ılıskıden sonra kanama oldu dedın ya demekkı rahım ıcı asınma yapmıs bendede oluyordu cunku esımle ılıskıye gırınnce kanıyorduı azcık ıste bekle bakalım yaa
bende ilk oldu melodim kanama ondan bile ümitlendim.ama yaraya yormadm bebek değilsede kist vardır diye hazırladım gittim kendimi.zaten kurdeşen hastalığım var oda geçmiyo elimden bişey gelmiyo aşı oluyorum ocak sonu doktor aşıdan sonra serbestsiniz demişti. hem gidip kanamayı sorayım hem tahlildir filmdir spermdir bakılsın dedik.eşim yarın sperm testi yaptırcak bendende ayın 4 kan istedi progesteron yazıyo tahlil kağıdında.ama bu yara film falan engelliycek sanırım ilişkiyi yasakladı.inşallah kötü bi şey yokturda dediğin gibi geçer gider yarada..bende 2 senedir yırtıyom melodim ama daha olup olmuycağını ne sorunumuz olduğunu bile öğrenemedim hastalıklardan.kısmetten ötesi boş bu engellerde boşuna çıkmıyordur tabiki rabbim büyük hayırlısını allah biliyo.

mrb kızlar bugün doktora gittim belki dedim olur ya bebek yüzünden gelmiştir diye,yada en fazla kisttir dedim:(hem bebeğimiz olmuyo gereken tahlilleri versinler yapalım diye.rahim ağzında yara varmış doktorda çok üzüldü:grev:smear testi yapıldı.bi, kere daha bebek için ileri attığım adım yine geri bastı.ne bebeğim oluyor,nede ben bunun nedeni öğrenebiliyorum.her seferinde önüme değişik engeller çıkıyo.2 sene boyunca beklentilerim hep boşa çıktı.umarım test sonucum iyi çıkar.sanırım kanserli hastalarda rahim alınıyo zaten. artık hiç bişeye olumlu bakamıyorum.:grev:

yaaaa üzülme yaaaa Allah korusun bişeyin yoktur cnm iyi düşün yaaa moralini bozma bak bizimde herşey normal ama bizimde olmuyo bekliyoruz sıramızı cnmmm Allah büyüktür

Geri