Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Lalecim. bebeğinle sana sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. Bu arada doğum yapan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Uzun zamandır giremedim. bebeğimle o kadar meşgulüm ki bazen su içmeyi bile unutuyor insan.. Biz de 5 kg olmuşuz. Kırkımız yeni çıktı. Yiyenlerim kocaman olmuşlar. Zaman nasıl geçiyor anlamadım. Geçen yıl bu zamanlar hamileydik. Hepinizi kocaman öpüyorum. Kendinize iyi bakın....

Canım bugün girmedik doğuma, bugün tetkikler yapıldı, anestezi öncesi tetkikler, sabah 10,00 dan öğleden sonra 15,00 e kadar hastanedeydik çok yoruldum, odamızı falan ayarladık, yarın sabah 08,00 gibi gelin dediler, şekerim biraz yüksek çıktı çünkü aç gel diyen olmadı, takrar bakılacak gerekirse serum takarız dediler, neyse işte velhasıl bir gün daha oğluşumla birlikte uyuycaz :) yarın artık alacaklar Allahın izniyle kucağımıza alacağız bebişimi..
Kızlar hepinizden dularınızı bekliyorum, inşallah kolay bir doğum olur, sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız bebişimi, şimdilik h. kalın hepinizi çok öpüyorum :)
canım benim tahminen şimdi bebişini koluyosundur ne güzel yarabbim bende ikinizide koklayarak öpüyorum:)

slm meleklerimmm.Uzun bir aradan snra yne fırsat buldum:)eşim bilg ve net getirince gireyim dedim.Bu arada ben hala mersindeyim henüz gidemedk evimize.Ben girmeyeli yeni gelenler olmuş hem mekana hem de güzel annelerinn kollarına:)ayyy çok mutlu oldm doğum yapanları görünce vallahi:)ALLAHIM isteyen herkese nasip etsn sıradakilere de hayırlı doğumlar inşallah.Bnm oğlşmn bugün 2.ay'ı bitti hamd olsun ama nasl bitti bi de bana sorun.Çok gazlıyız çok sancılıyız yavrum dün hiç uyumadıda uyutmadı da.Şu gaz sancısı bi geçseydi çok ii olucaktı valla.Sizler ne yapıyorsunuz bu sancıları gidermek için ??
Laloşm sana da ALLAH yardm etsn cnm hadi alıcan kuzunu kucağına inşllah.
Gamze abla senn zilli ne olmş öle maaşallah subhanallah ALLAHIM kem gözden korusun yavrumu.ben de bi ara koyarım inşallah oğlşmn resmini.Bu arada yarın aşımız var çok gerginm ne yapıcam bilmiyorm..Çok özledim sizleri gerçtekten.Eşim yarn gidicek bi daha ki gelişnde gene yazarm beni soran merak eden herkesi çoook öpüyorum sormyaanlarıda tabi hahaha haydi ben kaçtm benm sıpa kedi yavrusu gibi bağırıyo babasınn kucağında :)
fıstığımm bizde seni ve bebişini kocamaaan öpüyoruzzz.fırsat buldukça haber ver bize ne alemdesiniz diye güzel haberlerini herzaman bekliyoruz inşallah enkısa zamanda bizde sana güzel haberler veririz:)

Lalecim. bebeğinle sana sağlıklı sıhhatli uzun ömürler diliyorum. Bu arada doğum yapan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim. Uzun zamandır giremedim. bebeğimle o kadar meşgulüm ki bazen su içmeyi bile unutuyor insan.. Biz de 5 kg olmuşuz. Kırkımız yeni çıktı. Yiyenlerim kocaman olmuşlar. Zaman nasıl geçiyor anlamadım. Geçen yıl bu zamanlar hamileydik. Hepinizi kocaman öpüyorum. Kendinize iyi bakın....
ohh maşşallahh 5 kilo oldunuz demek.zaman dediğin zaten koşuyo resmen 40lanmışsınız bile.insana su içmeyi unutturan o sebepten bende istiyorum yaa:)

oh oh hamişelrimizzz bebişleriniii kucaklarınaaa aldılarrr oh mis kokulu melişlerni içine çekiyolar darsı inş biz hamişlereee.. lalezarımm hayırlı doğumlarr...hahahaha e malum bebk bakmaktann buraya bizi görmeye gelemiyolar..

slm meleklerimmm.Uzun bir aradan snra yne fırsat buldum:)eşim bilg ve net getirince gireyim dedim.Bu arada ben hala mersindeyim henüz gidemedk evimize.Ben girmeyeli yeni gelenler olmuş hem mekana hem de güzel annelerinn kollarına:)ayyy çok mutlu oldm doğum yapanları görünce vallahi:)ALLAHIM isteyen herkese nasip etsn sıradakilere de hayırlı doğumlar inşallah.Bnm oğlşmn bugün 2.ay'ı bitti hamd olsun ama nasl bitti bi de bana sorun.Çok gazlıyız çok sancılıyız yavrum dün hiç uyumadıda uyutmadı da.Şu gaz sancısı bi geçseydi çok ii olucaktı valla.Sizler ne yapıyorsunuz bu sancıları gidermek için ??
Laloşm sana da ALLAH yardm etsn cnm hadi alıcan kuzunu kucağına inşllah.
Gamze abla senn zilli ne olmş öle maaşallah subhanallah ALLAHIM kem gözden korusun yavrumu.ben de bi ara koyarım inşallah oğlşmn resmini.Bu arada yarın aşımız var çok gerginm ne yapıcam bilmiyorm..Çok özledim sizleri gerçtekten.Eşim yarn gidicek bi daha ki gelişnde gene yazarm beni soran merak eden herkesi çoook öpüyorum sormyaanlarıda tabi hahaha haydi ben kaçtm benm sıpa kedi yavrusu gibi bağırıyo babasınn kucağında :)
canım benm özletiyorsun kendini ama iyi olun yeter. oğluşun maşallah büyümüş. kıyamam gazı da kısa zamanda geçer inş.bizim çok gazımız yok şükür ama kimyonlu bir karışım var YARIM ÇAY KAŞIGI KİMYON VE KÜP ŞEKERİN DÖRTTE BİRİNİ CEZVEDE KAYNATIN..SÜZGEÇLE SÜZDÜKTEN SONRA ILITIP 2 ÇAY KAŞIGI VEREBİLİRİNİZ. VE AKABİNDE EMZİRİN.. bunu bir dene bakalım inş faydalı olur. kızım için tşk ederiz teyzesi artık abla oldu:) aminn allah hepimizinkileri korusun. biz de senin resmini bekliyoruz. aşınız için de şimdiden geçmş olsun. ben gitmeden de calpol verdm sonra da verdm ateşlenmedi. ha bir de rota virüsü aşısı yaptırdık biz ishal için 2. ve 4. ayda oluyor ücretli aşı dozu 143 tl pahalı ama doktorumuz mutlaka yaptırın dedi. siz de sorun bakalım. ben de öptümmm canım arada gell aeo.

bu bebekler insana kendini unutturuyor değil mi canım:) yine de annelik güzel. ohh maşallah tosun olmuşsunuz öpüyorum paşanı. zaman çok hızlı akıyor gerçekten inş sağlıkla büyütelim bebeklerimizi. ben de öptüm kib.

kızlarr bugünn sonuçlarımı aldım prolaktin yani süt hormonum yüksekmiş adet bitince hapa başlıycam şimdilik rahim filmini erteledi doktor nedeni bulduk dedi bebeğimee adım adımm gidiyomm :)eee o gelmedii ben gidiip alayım barii çok nazlı benim kızım hahaha
çok güzel tatlım sevindim bak ne güzel çaresi çok basit olan ufakçık bir sorun varmış sonraaa gelsin bebekler:)bu prolakrin hormonu yüksekliğini buaralar çok duyar oldum ben 1 sene önce hormon testlerimi yaptırdığımda birsorun yoktu ama aklıma düştü yine gidip yaptırıyım bakalım.

Geri