Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydın melekler o kadar tuhaf şeyler yaşıyorum ki, halen adet olamadım iki ayı da doldurdum. tarsusal biteli 12 gün oldu dün doktora gittim. 5 gün daha bekleyelim dedi. Acaba hamilelik olasılığı var mıdır? göğüslerim çok sızlıyor ama hala adet olmadım. ya gelsin ya da bana sürpriz yapsın artık diyorum:) kızlar dua edin bana belki bi sürpriz bir mucize olur ne dersiniz? pazartesiyi bekliyorum hayırlısı bakalım. allaha emanet olun

slm melek güzeller nasılsınız_??
Biz iyiyz tezeleri.yeni hamişler siz nasılsınız.
Doğuma hzırlananlar nasıllar heycan varmı.
cınsıyetımız kız galiba:) güzerl dini isimler bilenler varsa değişik yazın bi kaç tane isterseniz:)
Bu arada bn normal dogum yapmak ıstıyorum bana bı fıkır verırmısınız nsl pskolojım ıyı olabılır doguma girmek için ne ler yapmalıyım egzersız felan varmı??

slm arkadaslar bende artik bi bebek sahibi olmak istiorum ama daha ilk aydan sorunlarla karsilastim ve kotu bi durumdayim lutfen biri bisi desin bana :( arkadaslar son bi bucuk aydir korunmuoruz esimle ve bu 12 sinde hasta olmam gerekirken 18inde bi kahverengi leke geldi . ama hafif sancilarimla bel agrilarimda oluyodu adet donemimden beri. ve dun de kana dondu o kahverengi leke :( ama bu sabah pedimin ustunde buyuk bi parca vardi kan pihtisi degil deri gibi biseydi. arkadaslar noluyo bana lutfen biri bisi soylesin:(( daha once hic gormedim boyle bisey ben. soktayim sanki. cvplarinizi bekliorumm ...

korkma normal ama sen yınede doktora gorun dusuk oyle kolay olmuo agrın cok olur bırde cok buyuk buyuk parcalar duser.Yınede hemen sağlık kurulusuna gorun

günaydın melekler o kadar tuhaf şeyler yaşıyorum ki, halen adet olamadım iki ayı da doldurdum. tarsusal biteli 12 gün oldu dün doktora gittim. 5 gün daha bekleyelim dedi. Acaba hamilelik olasılığı var mıdır? göğüslerim çok sızlıyor ama hala adet olmadım. ya gelsin ya da bana sürpriz yapsın artık diyorum:) kızlar dua edin bana belki bi sürpriz bir mucize olur ne dersiniz? pazartesiyi bekliyorum hayırlısı bakalım. allaha emanet olun
canımm hakkında hayırlısı ne ise o olsun ama dualarımız ve temennimiz seninde tahminettiğin şey olması için hayat sürprizlerle dolu neden olmasın :)

slm melek güzeller nasılsınız_??
Biz iyiyz tezeleri.yeni hamişler siz nasılsınız.
Doğuma hzırlananlar nasıllar heycan varmı.
cınsıyetımız kız galiba:) güzerl dini isimler bilenler varsa değişik yazın bi kaç tane isterseniz:)
Bu arada bn normal dogum yapmak ıstıyorum bana bı fıkır verırmısınız nsl pskolojım ıyı olabılır doguma girmek için ne ler yapmalıyım egzersız felan varmı??
tatlım arkadaşım 20 gün kadar önce normal doğum yaptı vede çok kolay bir doğum oldu onunki en belirgin yaptığı ve ona en kolaylık sağlayan şey hergün 1 saat normal tempoda yürümek oldu kesinlikle yürüyüş en önemli olanı.inşallah senin için hayırlı olan bir doğum yaşarsın canım:)

slm arkadaslar bende artik bi bebek sahibi olmak istiorum ama daha ilk aydan sorunlarla karsilastim ve kotu bi durumdayim lutfen biri bisi desin bana :( arkadaslar son bi bucuk aydir korunmuoruz esimle ve bu 12 sinde hasta olmam gerekirken 18inde bi kahverengi leke geldi . ama hafif sancilarimla bel agrilarimda oluyodu adet donemimden beri. ve dun de kana dondu o kahverengi leke :( ama bu sabah pedimin ustunde buyuk bi parca vardi kan pihtisi degil deri gibi biseydi. arkadaslar noluyo bana lutfen biri bisi soylesin:(( daha once hic gormedim boyle bisey ben. soktayim sanki. cvplarinizi bekliorumm ...
tatlım daha ilk denemeniz olduğu için vücudun buna kendini alıştırıyodur bence ama bizim tıbbi yorumlarımızdan daha çok doktorun diyeceği önemli ihmaletmeden bir doktora git inşallah sorun teşkiledecek hiçbirşey yoktur vede bebeğin seni çok bekletmeden gelir.aramıza hoşgeldin canım:)

cok sagolun kizlar. kimseyle paylasmak istemiorum bu konulari. beni dinlediginiz ve cvpladiginiz icin tesekkur ederim.. gecikmem uzun surunce hamileymisim hissne kapiliodum ki o kahverengi leke geldi. simdi normal kanama oluyorumya hamile olma ihtimalim yoktur dimi.. bi test yapmalimiyim sizce? beni araniza aldiginiz icinde tskur ederim..

çok güzel tatlım sevindim bak ne güzel çaresi çok basit olan ufakçık bir sorun varmış sonraaa gelsin bebekler:)bu prolakrin hormonu yüksekliğini buaralar çok duyar oldum ben 1 sene önce hormon testlerimi yaptırdığımda birsorun yoktu ama aklıma düştü yine gidip yaptırıyım bakalım.

ayyy inşallah defnemm yaa gelsinler artık dostıneks verdi ilaç olarak kullancam bi yandanda çalışmalara devam:D:Dyaptır canım netten araştırdımda bu hormon arada yükselip düşebiliyomuşta çoğu strese bağlı demiş.acaba bebek için stres yapmayınca geliyo diyor ya hamişlerimiz,acaba bumu çıkarıyo prolaktini?yaptır canım belli olmaz yaptırmakta fayda var yinede:)bizimde bi rahim filmi kaldı diye herşey normal ama rahim filmini erteledi.inşallah prolaktindendir de filme gerek klamadan düşünce hamiş olurum:hamile:

Geri