Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kıs kendimi önce listede göremedim normalde altta yazmştı tuna'm beni.Anam nere gittm derken bi baktm üstte hamişlern arasına girmişm kız bi an şaşırdm ben hamileyim acaba diye..hahaha hahaha.Tabi bu ilk hamileliğimden kalan liste old için böle ama ben bi acaip oldum yine de işte.:S:S:SAacaba hamiş listesine ne zaman giricem tekrar..Oyyy oyyy içlendm bi yawwww

ABLACIM ÖLE DEME ALLAH BÜYÜK OLACAN İŞALLAH BAK SEN ÖLE DİYİNCE BEN ÜZÜLÜYOM İŞALLAH OLUR BU AYY ARKA ARAKAYA DOMİNO GİBİ YIKACAZ HAMİŞ OLARAK hahaha

ay bi koro çalışmasına gittim geldim, anaam yine doldurmuşsunuz sayfaları maşallah:))

amin canım her gün namazlarımda dua ediyorum Allahım sen bütün isteyenlere içinde melekler mekanında bebek isteyenlere ver diye hatta tek tek isimler aklıma gelirse sayıyorum. valla. Rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah.
Allah razı olsun canım duaların için, rabbim senin de evladını kucağına almayı nasip etsin.

Hayatım beni hazirana atabilrsin, doğum kontrol hapı kullanıyorum bu ay. ÇÖLMELEĞİ, çok sevindim canım benim, allah analı babalı büyütsün... Ay ne nasipli listemiz var, tek tek azalıyor listedekiler, MAŞALLAAAHHHH....
tatlım belli olmaz yaa, istersen kalsın ama ben çevreden duydum, doğum kont hapı kullanıp birden bırakınca hamile kalınıyormuş, Allah senin de gönlüne göre versin..emeklerini boşa çıkartmasın.

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bugun cok mutluyum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa allahım nazar degecek :nazar:
ay ay maşallah güzelim, allah mutluluğunu arttı8rsın hah şöyle ohh ohh:)

beni unutmuşsunuz ama :(
tatlım tarih verenlerin hepsini yazıyorum, senin ne zaman? inş yakındır sevinmen.. hepimiz için güzel dileklerin var umarım hepsi gerçekleşir..

kıs kendimi önce listede göremedim normalde altta yazmştı tuna'm beni.Anam nere gittm derken bi baktm üstte hamişlern arasına girmişm kız bi an şaşırdm ben hamileyim acaba diye..hahaha hahaha.Tabi bu ilk hamileliğimden kalan liste old için böle ama ben bi acaip oldum yine de işte.:S:S:SAacaba hamiş listesine ne zaman giricem tekrar..Oyyy oyyy içlendm bi yawwww
ah canım benim yaa, Allah sana o güzel duyguyu yaşatmayı yine nasip etsin, tarihini istersen tekrar yazabilirim.

best_dream ne oldu ya çatladık valla, inş güzel haberler verirsin.

mavi kedim doktor kont başlamışsın Allah tahlillerini hayra çıkarsın, inş hamiş kalırsın yakında..

berna ve defne kızlar inş siz de önümüzdeki ay sevinirsiniz, Allah hayırlısını versin..

sen-lin rica ederim canım, inş listemiz sana da uğurlu gelir:)

Son düzenleme:
kızlar ben yeni bir tarih görünce hemen listeye ekliyorum, yeni tarihleri listeye eklemeye devam ederim, çok da zevk alarak yapıyorum ama muhabbet olunca sayfalar uzuyor, Allah muhabbetimizi arttırsın tabi ama liste de gerilerde kalıyor, onu arada yenileyebilirsiniz, bilgilerinize...

:):nazar::):nazar::) H A M İ Ş L E R İ M İ Z :):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................şubat :nazar:
2.tuvanna....................şubat :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat :nazar:
4.esinerkan..........mart :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt. Ne güzel süpriz oldu:)
5.burju........................mart :nazar:
6.sarı gelin.................nisan :nazar:
7.çölmeleği................nisan :nazar: Mardin/Midyat 19

8.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???

3.beklenenbebiş.........25 mart ??? Kayseri 20 Hamiş adayı :)

4.little angel.....26 mart ??? İzmir Hamiş adayı :)

5.elçin&su..............27 mart ??? Hamiş adayı :)

6.gülparem.............4 nisan ??? Afyon 22 Üniv. öğrc. Hamiş adayı :)

7.sea34...............5 nisan ??? Hamiş adayı :)

8.sevde7.........6 nisan ??? Hamiş adayı :)

9.best_dream............8 nisan ??? Hamiş adayı :)
10.sılam_nisa................8 nisan
11.yaseminnnnnnn........9 nisan Kütahya 22 Ev hanımı
12.sen-lin12121212............9 nisan
13.bembeyaz..................11 nisan Konya 26 Memur
14.aymelek............13 nisan Erzurum 25 Hemşire
15.mavişimbebekistiyor..........14 nisan İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
16.tunaa..............16-18 nisan Eskişehir 33 Resim öğrt.
17.ranagül......................16 nisan
18.pirenses...............? Afyon 26 Ev hanımı
19.berna24................18 nisan
20.orjinal-catlaq...............20 nisan
21.geweze............22 nisan Ankara 22 Üniv. öğrc.
22.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
23.baharrrımmm...............? Ardahan Güzellik uzmanı
24.kraliçearı...............26 nisan
25.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
26.çitos....................27 nisan
27.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs
İstanbul 25 Ev hanımı

28.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
29.koza....................2 mayıs Antalya 33
30.haziran13............2 mayıs İstanbul 35 Mühendis
31.defne defne.................2 mayıs
32.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

sheker_shey...............? Arkadaşımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verir...

arkadaşımızı da unutmadık ne zaman isterse listeye tekrar ekleriz, o da lütfen umutlarını kaybetmesin:
elif_ecrin...................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Son düzenleme:
kızlar iyigeceler ben kaçıyorum yarın da güzel haberler almak dileğiyle..

bu arada benim de belim ağrıyor, bir de sık sık da tuvalete çıkıyorum, az da kasık ağrısı.. ama bu kadar erken belirti olmaz sanırım, zaten çalışmalara devam da ediyoruz. Allah hayra çıkartsın hepinizi öpüyorummm...

Son düzenleme:
Geri