Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar hepinize merhaba. sevde 7 çok geçmiş olsun herşeyin hayırlısı elden gelen bişey yok .

kızlar ilginize alakanıza çok teşekkür ederim ama bebğimi kaybediyorum düşük yapmaya başlamışım yazdıklarınızı okudum zaten ağlamalıyım beni dahada duygulandırdınız kendimde gördüm ultrasonda kese yıpranmış boşalmaya başlamış.inanın ayakta bile zor duruyorum oğluma karşı gülmeye çalışıyorum içim yanıyo.dualarınız için çok sağolun bide bi ricam var sizden bu gün girermiyim bilmiyorum ama ne olur ismimden hamiş melek yazısını kaldırtırmısınız.görünce daha kötü oluyorum yeniden girdiğimde herşeye yeni başlamak istiyorum unutmak istiyorum.bu üçüncü acı ama allahım herşeyin sabrını veriyo bütün melekler gerçekten sizler birer meleksiniz.herkesin rabbim gönlüne göre en hayırlısını versin.
Canım allahım sabrını versin çok zordur eminim bişey söylemek çok zor ne desek boş :( ama birde oluşun var onun için güçlü olmak zorundasın zaten bunun bilincindesin ama ablan olarak içimden geçenler bitanem bundada vardır bir hayır kendine va oğluna iyi bak seni seviyoruz herzaman yanındayız :)

Canım allahım sabrını versin çok zordur eminim bişey söylemek çok zor ne desek boş :( ama birde oluşun var onun için güçlü olmak zorundasın zaten bunun bilincindesin ama ablan olarak içimden geçenler bitanem bundada vardır bir hayır kendine va oğluna iyi bak seni seviyoruz herzaman yanındayız :)

canım hamilemisin ayyy çok sevindimmm hayırlısı olur inşallah...

Anaaaaaaaaaa.Ablamız hepimizden hızlı çıktı yaw.Bu ne güzel haber böyle.Senin ikinci baharın bebişin olucak.Ne güzel ya.Vallahi gıpta ettim sana.İnsanın bu kadar hayat dolu olması herşeye senin gibi yeniden başlaması ,yeni bir bebek istemesi,yeni şeyler yaşayabilmesi harika.Ablacım Rabbim ikinizede sağlık versin.Bebişini sana bağışlasın.
canım hayat herşeye rağmen çok güzel aşık olmak çok güzel sevildiğini ve değer verildiğini görmek çok güzel ve bu güzelliklere bir meyve vermek hepsinden güzel :) hayatta hiçbirşey sebepsiz değildir herşeyin bir sebebi vardır muhakkak acınında tatlınında çünkü hepsinin ardından emin ol güzel birşey gelir :) sadece ne istediğini bileceksin :) canım iyi dileklerin için çok çok teşekkür ederim allahım hepinize en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu :)

selam kızlar nasılsınız.nasıl gidiyor
şu her günü birbirine benzeyen hayatınız.daha dogru benimde öyle. keske melodi gibi kafamı dagıtacak bi yerde yasasam ama bulundugum yerde böyle imkanlar yok bende almasam bile dükkan dükkan gezmesini severim. elimde imkanım olsa gezsem belki bi nebze olsa atardım aklımdan şu bebek hayalimi.kusurabakmayın ama bi süre siteyede ara versem iyi olacak tabiii sizden ne kadar uzak kalırım bilmiyorum.her siteye girdiğimde (zaten hiç aklımdan çıkmıyor) daha da depreşiyorum.bide şu doktor mevzusu beni daha çok bunaltdı.rabbim bana dogru yolu göster allahımmmmmmmmmmmm...:18:

selam kızlar nasılsınız.nasıl gidiyor
şu her günü birbirine benzeyen hayatınız.daha dogru benimde öyle. keske melodi gibi kafamı dagıtacak bi yerde yasasam ama bulundugum yerde böyle imkanlar yok bende almasam bile dükkan dükkan gezmesini severim. elimde imkanım olsa gezsem belki bi nebze olsa atardım aklımdan şu bebek hayalimi.kusurabakmayın ama bi süre siteyede ara versem iyi olacak tabiii sizden ne kadar uzak kalırım bilmiyorum.her siteye girdiğimde (zaten hiç aklımdan çıkmıyor) daha da depreşiyorum.bide şu doktor mevzusu beni daha çok bunaltdı.rabbim bana dogru yolu göster allahımmmmmmmmmmmm...:18:

kıyamm yaseminim bak mayıs ayı bize ugurlu gelecek bak görr bitanem üzülme aglama kıyamm bak bende öle eve tıkılı kalmışım benimde her adımda bebek bebek bebebk akılımda bende hiç bişi yapamıyom inannn ama yapamıyom ama ne yapalım dayanmak zorundayızz

yaaaa yiğenimden geldim öyle şeyler hazırlamışki acayip yemişim :) direk 6 aylık hamile gibi oldum :) hamiş meleklerim bu normalmi ne yesem duba gibi şişiyorum ben offfff patlıycam şimdi :)bide bişey sorcam yazılanlara cevap veriyoruz ya yasemin ve tuna hepsini toparlayıp 1 kerede yazıyonuz hani onu nasıl yapıyosunuz ben yazıcam birine cevap yazarken diğerini unutuyom busefer ayıp oluyo umursamıyomuşuz gibi ama inanın sayfayı kaybediyorum okadar çok yazıya cevap yazmak istiyorumki ama hangisi nerde şaşırıyorum sayfalar arasında kayboluyorum :) nolur yardım edin o nasıl oluyooooo :) bak yazarken tuna aklıma geldi ama sayfayı hatırlamıyorum neyse buradan devam edeyim bari tunacım sende benim gibi yiyomusun aslında benim çok midem bulanıyor normalde yiyemiyorum ama bugün inanılmaz bir şekilde yedim sanki yiyemediğim günlerin acısını çıkarttım :) amma yazdım :) ben birazdan çıkıcam kocişim yoldaymış mama hazırlayım heeeeeee annem ve anneannem çok sevindi hemen kız olacak demeye başladılar hayırlısı olsun allahım tamamına erdirsinde kız erkek farketmez canım öpüyorum hepinizi :)

Geri