Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım hepimiz o güzel yavruları hakediyoruz..cani karılar hariç rabbim en kısa zamnda vercek simeli içimden geçenlerden birisin yakın bir tarih canım:d hazır ol:)allah yar ve yardımcımız olsun canım benim:kiss:
abla senin düşüncelerine hayranım çok sabırlısın ve herkez için güzel dileklerin var rabbim seni ödüllendirir ve bebişini sana verir inş yakın zmanda

Geveze Mawi kedi sizler nasılsınız :))

gün aşırı kamptayız :) bi sitedeyim bi çalışmada gelecek ay evlilik yıldönümüze bebişimizi yetiştirmeye çalışıyoruz :) unutmadan nisan sonunda da eşimin doğum günü artık en güzel evlilik ve doğum günü hediyesi bebişimiz olur :=)

Sen Nasılsın Janım ÇitoSum... Çalışmalardan sonra okurum hadi öptüm bai :=)

abla senin düşüncelerine hayranım çok sabırlısın ve herkez için güzel dileklerin var rabbim seni ödüllendirir ve bebişini sana verir inş yakın zmanda
Canım sende hoş geldinn:kiss: canım benim işte zaman bu kadar geçince duruma alışıyon ama acısı aynı :)Allahtan sabır dilemkten başka çarem yokki..Hep söylerler normalde çok sabırsızım işlerimi çabuk hallederim:Dama işte bebek mevzusunda sanırım Allah sabır verdi yoksa bu kadar yıl dayanamazdım canım:)Allah yine söyliycem:Dbeni beklettiği kadar bekletmesin sizi canı gönülden diliyorum:) ben sizlerin hamile kalacağınızdan da eminim :kiss:

gün aşırı kamptayız :) bi sitedeyim bi çalışmada gelecek ay evlilik yıldönümüze bebişimizi yetiştirmeye çalışıyoruz :) unutmadan nisan sonunda da eşimin doğum günü artık en güzel evlilik ve doğum günü hediyesi bebişimiz olur :=)

Sen Nasılsın Janım ÇitoSum... Çalışmalardan sonra okurum hadi öptüm bai :=)
Sağol canım iyim bende:) ohh iyi canım çalışmalarınız rast gele:D emekleriniz boşa çıkmasın canım inşallah eşine en güzel hediyeyi verirsin sende arkadaşlarda :) kendine iyi bak canım:)

Acayip fıırtına var elektirik gitçek diye ödüm kopuyo ışıldak yandı:D mumda yarım çok az karanlıkta kalmasam bari nette gidip geliyor.. Bu arada ben bu aydan ümitli değilim kızlar yumurta yoktu:)düzenli çalışmada aldığım ürünleri önümüzdeki ay kulanırım artık:)

Yasemin bu kadar karamsar olma yahu. dükkan dükkan gezemiyorsan, kapı kapı komşu gez, çayını kahveni iç. Örgü, boyama, ebru vs gibi bir ilgi alanı seç, yremek kursuna git, ne bileyim al şu cd lerden bir de **** plates yap izle izle. Aaaaaaaaaa karamsar olma, bak bunların hepsi terapi gelcek sana.. Öpüyorum senii, negatiflik yasak bak ona göre:D

selam kızlar nasılsınız.nasıl gidiyor
şu her günü birbirine benzeyen hayatınız.daha dogru benimde öyle. keske melodi gibi kafamı dagıtacak bi yerde yasasam ama bulundugum yerde böyle imkanlar yok bende almasam bile dükkan dükkan gezmesini severim. elimde imkanım olsa gezsem belki bi nebze olsa atardım aklımdan şu bebek hayalimi.kusurabakmayın ama bi süre siteyede ara versem iyi olacak tabiii sizden ne kadar uzak kalırım bilmiyorum.her siteye girdiğimde (zaten hiç aklımdan çıkmıyor) daha da depreşiyorum.bide şu doktor mevzusu beni daha çok bunaltdı.rabbim bana dogru yolu göster allahımmmmmmmmmmmm...:18:

Nasip citosum ya, benim arkadaşıma doktor yumurtan yok çocuğun olmaz bu ay dedi. O da ümitsizce çalışmayı bıraktı ki, o ay hamile kaldı, allahın işi işte. Ol deyince oluyor. Öpüyorum seni, inşallah güzle haberlerini sen de paylaşacaksın burda

Acayip fıırtına var elektirik gitçek diye ödüm kopuyo ışıldak yandı:D mumda yarım çok az karanlıkta kalmasam bari nette gidip geliyor.. Bu arada ben bu aydan ümitli değilim kızlar yumurta yoktu:)düzenli çalışmada aldığım ürünleri önümüzdeki ay kulanırım artık:)

yaaa çitos ben pek girmiyorm siteye ama benle ilgili ne düşünüyosun yani benim tarih ne zaman nolur içine doğuyosa bi söyle merak ettm

Canım yalnış anlama ama ben medyum değilimki tanımadığım burda yazışmadığım birinin hislerine nasıl ortak olabilirim yani :) bu aniden bir anlık şey :)inşallah olur bebeğin Allah yardımcın olsun:)

Geri