Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

arkadaşlar saat 5 de bebeişimizin kalp atışını dinlemeye gidicez nolur bana dua edin son zamanlar kötü haberlar almaktan morelim çok bozuldu bi aksilik çıkmasından korkuyorum gelince size haberder ederim öpüyorum hepinizi....
ayyy canım benim yaa, inş bebeğin sağlıklıdır da o güzell kalbinin sesini duyarsın muhteşem bir duygu:)) Allah bize de nasip eder inş kaç haftalıktı canım? gelince yazarsın tatlım dualarım seninle..

hımm anladım canım son adete göre sayılıyorsa ben de 5, haftanın içindeyim bakalım:) rica ederim canım inş duyarsınız:) sorma ya sevdeciğime ben de çok üzüldüm allah sabır versn kolay değil. inş yeniden bize bebek müjdesi verir. dileklerine de tşk ederim aminnn..

çıkar tabi tatlım ben içimden çıkarmışım öyle bişi olduğunu unumuşum çıkardığını fark etmeme bile:)
fıstık daha çok yeni idrara geçmemiş olabilir kan testi yaptırsan çıkar ama idrar yapacaksan birkaç gün sonra yinele hadi inş 2. çizgiyi görmen dileklerimle...

Canımm benim senin böyle düşünmen pozitif olman beni mutlu etti, çok haklısın güzel ifade etmişsin canım. Herşeyde bir hayır vardır, allah oğluşunu sana bağışlasın maşallah pek şeker:) belki daha çok küçük herşeyin bir zamanı vardır, inş en kısa zamanda yine gelir kardeşi:) sevdem hamiş listesinden çıkarayım mı seni? Aslında hiç elim varmıyor yaa:( nedir son durum? Hadi öpüyorum seni.

Fıstığım msj işini deneye deneye yaparsın. Canımm yaa kalplerimiz bir valla bebeklerimiz de inş yakın gelecek:)) benimki de 25 aralık çıkıyor ama benim büyük ihtimal 1. Doğumum sezeryan diye bu da sezeryan olur, gerçi tam bilmiyorum öyle diyorlar. Inş allah tamamına erdirirse şimdiden tarihi 1 ocak diye düşünmeye başladım:) yeter ki sağlıklı olsunlar. Doktor randevum perş bakalım o ne diyecek? Mavişim senin önceki gebeliklerinle bu farklı mı? Gerçi çok erken ama nasıl hissediyosun insan merak ediyor:)

yaseminim ne demek burda hepimiz birbirimiz için varız, hah şöyle yeni umutlarla yola çık, bak demişsin geleceğe bakacağım hamile kalacağım diye, inan hissediyorsan olacaktır yeter ki karamsar olma, yeni doktora gidecektin o ne dedi canım?

tunacım bende adetime göre hesaplıodum ama doktor adetime göre hesapladığım günden 3 gün sonrayı söledi ultrasonda anlamadım yanii demek 1 kaç gün farkedebilior sende bebişini inşallah yakında görürsün ve o minicik kalbini duyarsın çok büyük heyecan gerçekten... (sevdeye sağlıklı bi bebiş verir rabbim yakında inşallah...)

kızlar test yaptım tek çizgii şaşırmadım bu testler bana inat yapıyo

canım arkadaşım sakın stres yapma sen haticeye degil neticeye bak daha regl olmamaışsın evet bazen idrarde cıkmaz ama umudunu yitirme saglıklı düşün bebeişin göbüşündedir inşallah

ewwet kızlar yeni gün güzel bi gün umutlu gün hayat herşeyine rağmen devam ediyor insan arkaya bakarak yaşayamıyor.helede ben asla somurtkan olamıyorum çok sabırlı ve erdemliyim kendimi seviyomuyum ne.allahım başka daha büyük acılar yaşatmasınn büyüklerim hep giden geleceğin önünü açar der en güzel en hayırlı geleceğe bende kucak açıyorum.herkese gün-ay-dın-larrrrrr.nefes alıyosak hayat var demektir nolduki bana bişimi oldu aman unuttum bile bakın.sizleri seviyorum desteğiniz beni daha çabuk toparlattı.iyiki varsınız melekler.yasemin seni rüyamda gördüm.sonra biara anlatırım hadi görüşürük kızlar.öpüyorum herkesi geveze hemen çıkmaya bilir sıkma inan hiç bişey insanın kendinden önemli değil.herşeyin başı sağlık.bikaç gün bekle öyle yap.hayırlısı bitanem.

ewt arkadaşım rabbimden sana sabır istiyorum üzülme verende alllh alanda allah isyan etmek aciz insanlara mahsustur bizler isyan etmemeliyiz yücü rabbim bizlere ne güzel şeyler bahşetmiş demekkki hayırlısı böleymiş herşeyde bir hayır var demek lazım sakın üzülme bebeişin seni rabbimizin katından izleyip annesine dua ediyordur

Gevezeee, oflama bakiim, allah hayırlı sağlıklı hamilelikler versin. Bu ayda çalışırız dert etme bakimm:)

Orjinal sperm değeri toplamda 80, ml de 20 milyon mu? Peki hareketlilik toplamı ne? Ve tabi ki perhiz süresi???

sevde, canım oh ne güzel düşünmüş yazmışsın, Alllah her şeyin en güzelini takdir eder, bunda da bir hayır vardır, sabırlar diliyorum tekrar.

Yasemin, bizi bırakıp nereye gidiceksin zaten. Bak ben bu ay denemiyorum ama sizinle hala kafa dağıtıyorum:d

Kızlaarr, allah hepimizin gönlüne göre versin gari

vallahi canım arkadaşım ben anlamıyom raporuda şimdi eşimle dr gönderdim burnu yırtılmıştı dikişini pansuman ettirecek dedim dr göstermemeişsin olurmu git göster die bakalım artık inşallah gösterir unutmazz

arkadaşlar saat 5 de bebeişimizin kalp atışını dinlemeye gidicez nolur bana dua edin son zamanlar kötü haberlar almaktan morelim çok bozuldu bi aksilik çıkmasından korkuyorum gelince size haberder ederim öpüyorum hepinizi....

canım benim rabbim gönlüne göre verecek sakın olumsuz düşünme bitanem inşallah saglıgıda ii kalp atışlarıda bebeişini allaha emanet bitanem olumsuz düşünme bak kalp atışlarını duyar duymaz bana dua ett tabi aklına gelirsem rabbim bizlerede bu güzel duyguyu tatatırsın inşallah olumsuz sakın düşünme moralini yüksek tut bitanem canım arkadaşımm benim

hımm anladım canım son adete göre sayılıyorsa ben de 5, haftanın içindeyim bakalım:) rica ederim canım inş duyarsınız:) sorma ya sevdeciğime ben de çok üzüldüm allah sabır versn kolay değil. Inş yeniden bize bebek müjdesi verir. Dileklerine de tşk ederim aminnn..

ben hiç üzülmüyorum artık kızlar hherşey insanlar için sarı gelin getirdirme beni oraya bişeycik olmaz inşallah duyarsınız bebişinin sesini.

tunacım bende adetime göre hesaplıodum ama doktor adetime göre hesapladığım günden 3 gün sonrayı söledi ultrasonda anlamadım yanii demek 1 kaç gün farkedebilior sende bebişini inşallah yakında görürsün ve o minicik kalbini duyarsın çok büyük heyecan gerçekten... (sevdeye sağlıklı bi bebiş verir rabbim yakında inşallah...)
anladım canım allah tamamına erdirsin hepimizinkini inş. amiiinnnnn güzelim çok sağol:)

merak etme çatlağım benim sizler hep aklımdasınız belki inanmıyorsunuz ama ben hep sizlere dua ediyorum ve gözlerim doluyor hep düşündükçe ben belki hemen bebişime kavuştum ama bu sizi anlamıyorum anlmına gelmez tam tersi okadar iyi anlıyorumki bu duyguları yaşamadığım halde anlıyorum çünkü sabrınıza hayran kalıyorum allahım size güç sabır ve bunun hediyesi olarakta bebiş versin .....

Geri