Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

dün hanberleri izledinizmi bizler bebek sahibi olmak için neler yapıyoz ama annelik duygusunu taşımıyan taşımak istemeyenler anne olup evlatlarına nasıl davaranıyorlar dün 2 tane bebek daha ya öldürülmüştü yazık degilmi günah degilmi allah korkusu kalmamış ya insanlar hiçbişi düşünmicek duruma gelmiş yazık ya rabbim sen onları islah ett gercekten anne olmak isteyen ve annelik duygusu yaşayan yaşamak isteyen annelere ver böle insanlara verme rabbim onlar anne olmayı bırak kullugu yaşamayı bile hakketmiyorlar rabbim sen büyüksün şükür yinede allahım şükürr

ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) darısı tüm listeye...

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım.......................ocak hamişi :nazar:
2.tuvanna.................... ocak hamişi :nazar:
3.AuSSie-AnGel........... ocak hamişi :nazar:
4.esinerkan..........şubat hamişi :nazar: Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
5.burju......................şubat hamişi :nazar:
6.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart :nazar:
7.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
8.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
9.tunaa.........mart hamişi son adet 20 mart :nazar: Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
10.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.

11.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???
3.little angel.....26 mart ??? İzmir Ses yok huu???

4.yaseminnnnnnn........9 nisan ??? Kütahya 22 Ev hanımı

5.ranagül......................16 nisan ???

6.pirenses...............??? Afyon 26 Ev hanımı

7.geveze.....................21 nisan ???

8.geweze............22 nisan ??? Ankara 22 Üniv. öğrc.

9.rosemmm..............23 nisan İzmir 33 Memur

10.simeli....................?
11.denizzzz..........25 nisan Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
12.kraliçearı...............26 nisan
13.lalezar....................27-30 nisan Balıkesir 39 Memur
14.çitos....................27 nisan Yozgat
15.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs
İstanbul 25 Ev hanımı

16.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
17.koza....................2 mayıs Antalya 33
18.haziran13............2 mayıs İstanbul 35 Mühendis
19.defne defne.................2 mayıs Satış danışmanı
20.baharrrımmm..............3 mayıs Ardahan Güzellik uzmanı

21.gülparem...............3 mayıs Afyon 22 Üniv. öğrc.
22.gullu_23...................5 mayıs
23.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

24.burçemm.................6 mayıs Tekirdağ
25.sea34...................7 mayıs İstanbul
26.aymelek..............9 mayıs Erzurum 25 Hemşire
27.best_dream...........10 mayıs
28.beklenenbebiş..........11 mayıs 20
29.elçin&su.................12 mayıs
30.bembeyaz...............13 mayıs Konya 26 Memur
31.berna24..................15 mayıs
32.orjinal-catlaq............? Mardin

sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:

elif_ecrin...................?
sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Son düzenleme:
kızma tamam sevdecim ayrıca özür dilerim sen unutmak işstedikçe ben hatırlatmış oldum yazarak ama napiim valla ben senden daha beter oldum burda sabrına hayranım gerçekten söz ama bidaa böle şeylerden bahsetmicem olumlu düşünelim olumlu olsun herşey :)))

merak etme çatlağım benim sizler hep aklımdasınız belki inanmıyorsunuz ama ben hep sizlere dua ediyorum ve gözlerim doluyor hep düşündükçe ben belki hemen bebişime kavuştum ama bu sizi anlamıyorum anlmına gelmez tam tersi okadar iyi anlıyorumki bu duyguları yaşamadığım halde anlıyorum çünkü sabrınıza hayran kalıyorum allahım size güç sabır ve bunun hediyesi olarakta bebiş versin .....

amin canım inanıyorum neden inanmayalımki hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz birbirizmizden ne cıkarımız olabilirki hiç bizler birbirimizi desteklemek için varız allah sendende razı olsun mevlam duanı kabul eylesin ve bizleri oo küçük su damlası ve oo büyük mucize eserinden mahrum kılmasın rab saglıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin bizlere inşallah mayıs annleri biz bekleyenler oluruz rabbim sen yoktan var edensin sen dualarımızı makbul kabul eyle aminnnn aminnn

allahım verecek en kısa sürede ben buna inanıyorum imkansız hiç bişi yoktur allahım ol der ve olur sadece uygun zamanı bekliyor rabbim senin bu olumlu düşücelerin mükafatlandırılcak elbet...

nisan hamişleri bşy dicem aslında bizim hamileliğimizin mart olması gerekmiyor mu? çünkü son adete göre bebeğimiz en azından 5 haftalık, son adetler de hep mart ayındaydı??? ne dersiniz mart yapıyım mı listede? ama şu da var herkesinkini son adete göre yazarsak 1 ay öncesinin hamişi olur aslında doğru olan da bu bence siz ne dersiniz?

geweze mrb senin de günün gelmiş canım var mı belirtin? test yaptın mı hiç?

amin canım inanıyorum neden inanmayalımki hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz birbirizmizden ne cıkarımız olabilirki hiç bizler birbirimizi desteklemek için varız allah sendende razı olsun mevlam duanı kabul eylesin ve bizleri oo küçük su damlası ve oo büyük mucize eserinden mahrum kılmasın rab saglıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin bizlere inşallah mayıs annleri biz bekleyenler oluruz rabbim sen yoktan var edensin sen dualarımızı makbul kabul eyle aminnnn aminnn

canım benim allah öyle vicdansız kalpsiz ruhsuz insanlara bebek vermesin yazık bşy diyemiyorum yaa:(( , bak sen nasıl istiyorsun. senin gibi delicesine isteyen herkese sitedeki tüm kızlara nasip etsin inş..

sorma orjicim allah akıl fikir en önemlisi vicdan versin böle insanlara inanamıyorum :(

ewt rabbim vicdan versin allah böleleri bildigi gibi yapsın işte aciz inlar böle gücleri anca kücüklere yeter

allahım verecek en kısa sürede ben buna inanıyorum imkansız hiç bişi yoktur allahım ol der ve olur sadece uygun zamanı bekliyor rabbim senin bu olumlu düşücelerin mükafatlandırılcak elbet...

inşallah canım inşallah rabbim verecek biliom ama işte sabırısısız ne yapalım rabbim tez zamanada bebemi saglıklı hayırlı yolla bana ne olur ve herkese

nisan hamişleri bşy dicem aslında bizim hamileliğimizin mart olması gerekmiyor mu? çünkü son adete göre bebeğimiz en azından 5 haftalık, son adetler de hep mart ayındaydı??? ne dersiniz mart yapıyım mı listede? ama şu da var herkesinkini son adete göre yazarsak 1 ay öncesinin hamişi olur aslında doğru olan da bu bence siz ne dersiniz?

geweze mrb senin de günün gelmiş canım var mı belirtin? test yaptın mı hiç?

abla gewezeleri sende karıştırıyon bu geweze degil oo bizim geveze ismi böle GEVEZE hahaha

Geri