Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

size bişi diyimmi benim gösümdeki damarlar gene belirginleşti böle meme etrafındaki kahverengi yerinde var böle cok koyu kahverengi olmuş damar yani damarın oldugu yer koyu olmuş ama belirti demicem takmıyorumdaaaa çalışmaya sür süraat demvam ediyoz hahaha

sabırsızlıkla meleğimi hissetmeyi bekliyorum çok heyecanlıyım gerçekten...bu arada benim tam bebişin olduğu yerde tıktık bişi atıo ne olduğunu çözemedim :) en kısa sürede inşallah tekrardan bu duyguyu tadarsın cnmmm sen doğum yaptığın için deneyimlisin...
kalp atışlarıdır oo ayyyy ayyyy ne güzell yaaa hep karnını okşa sev onu sarı gelinim konuş onunla

amin catlagım aminnnnnnnnnnn ama bu ay benden umut yok kasıgım cok agrıyor kisten dolayı cıldıracam bacagım avuruyor bı adet olsamda doktora gıtsem onu beklıyorum valla galıba buyumeye basladı bu ılacı alıcam ıste hayıt tohumunu ne yapım ısımız bunlara kaldı askıtom yaa bırde yeter kafan takma baska seylerle ugras yetr dıyorum sana benden beter oldun yaa yeter

defnem nhbr bitanem nasılsın bakalım nasıl gidiyor mayıs ayı yavş yavş geliorrr inşallah ugur getirr bu arada 6 mayısta aşkam ezanından sonra gül dalına bişi baglayın dilek dileyin eger cocuk istiyorsanız iki dalın arasına beşik yapın ve sabah ezanına dogru alın o gece rabbim tüm duaları kabul eylermiş ayşegül bitane arkadaşımız özelden attı bana benim gül dalı olmadıgı için dua edecem oo gece bol bolll sizlere bana ve tüm müslüman alemin

amin catlagım aminnnnnnnnnnn ama bu ay benden umut yok kasıgım cok agrıyor kisten dolayı cıldıracam bacagım avuruyor bı adet olsamda doktora gıtsem onu beklıyorum valla galıba buyumeye basladı bu ılacı alıcam ıste hayıt tohumunu ne yapım ısımız bunlara kaldı askıtom yaa bırde yeter kafan takma baska seylerle ugras yetr dıyorum sana benden beter oldun yaa yeter
umudunu yitirdigin yerde rabbim yetişir umutlu ol canım belki süpriz olur gecmiş olsun canımmm

öyle yapıorum orjicim hep okşuyorummmmmmm senin belrtiler inşallah gebeliktr bu arada hadi hayırlısı
yok sarı gelinim belirti degildir sanmıyom zatende takmıyom düşünmüyom bu ay :D ama içim içimi yiyor regl düşünüyomm hep evet aklımda bebek ama belirti şu bu demiyomm düşünmüyom hayırlısı rabbim biliom kısmet edecek bize oo minacık su damlası büyük mucizesinden

ayyanca bitrdim bende lalezar ablam inş yerleşme kanamasıdır hakkında hayrlısı olsun valla benm göğüslerim felaket üzerine bile yatamıyorm bu ay inş hayrlısı olur hhakkımda bebeğim burdadır hayrlısı allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun
baharcım inşallah vardır bişeyler bukadar göğüs ağrısı kesin ondandır diye düşünüyorum:)inşallah inşallah
oyyyy sevdecim çokta severim şöle bol limonlu ne güzel olur ben geliyorummmmmmmm
ayyy vallahi canım çekti eh sevde söylenirmi hiç inanki eve gittiğim gibi yapıcam ya çok severim:)sana afiyet olsun canım
nasılsınız melekler özledim sizi arada bi girdim ama bazen kimsecikler yoktu.sanırımatlattım kafam rahatladı iyim şükür.ağrım sızımda yok biraz ruhum kırık okadar.ne çok yazmışsınız yaw bazıları ı okuyamadım bile.bu aydan sonra gene başlıyoz çalışmaya.bu ay dinlenmedeyiz aşk tazelicez eşimle.kayganamda gelicek çocuğu ona bırakıp biraz keyif yaparız.insan kötü olaylar yaşadımı elindekilerin kıymetini daha iyi anlıyo.oh be baya rahatlamışım.aman bebişlere dikkat.
tabiki güzelim çok tatlı biyavrun var zaten senin ikincide olucak en kısa zamanda buay geçsin dinlenin bi haziran bebişi olur seninde:)
size bişi diyimmi benim gösümdeki damarlar gene belirginleşti böle meme etrafındaki kahverengi yerinde var böle cok koyu kahverengi olmuş damar yani damarın oldugu yer koyu olmuş ama belirti demicem takmıyorumdaaaa çalışmaya sür süraat demvam ediyoz hahaha
orji yani bravo tatlım sana heryerin belirti kaynıyo:):)takmıyosan çok iyi bize çaktırmadan takmada:)inşallah allah büyük var sende bişeyler vaarrrr:)
kalp atışlarıdır oo ayyyy ayyyy ne güzell yaaa hep karnını okşa sev onu sarı gelinim konuş onunla

Geri