Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sarıgelin 4 hafta sonra kıpırdanmaların başlar karnın seyrir.o öyle bi duyguki inan ömründe yaşaya bilicen en güzel mucizelerden biri bu anların tadını çıkara çıkara yaşayın.inanın doğduktan sonra keşke hep orda kalsalardı diyosunuz.o anı bi kez daha yaşamayı inşallah rabbim banadatekrar nasip eder.tabi bütün hamiş olmak isteyenlere.

amin canımmmmmmmm

buarada iyilik sağlık orjicim ay evet heyecanlı bekleyiş başladı bende:)son 6 gün:)benim belirtim falan yok ilk defa bukadar normalim:)tuna abla bendede öyle olmuştu diyo ve benim kalbim gittikçe pırpır çıkıcak yerinden:)esinde diyoki test yap iki üç gün sonra. yapıcam kantestini haftaya p.tesi müjdeli yada müjdesiz habervericem size şekerlerr:)

bende her ay umut edip hayal kırıklığına uğramaktan yoruldum..ama insanın elinde olmuyor umut etmek..ama zaman geçtikçe dahada güçlü olduğumu farkediyorum...ve bu sabırımın karşılığında mükafatımı alacağımı umut ediyorum...

evet güzelim zaman ilerledikçe olgunlaşıyosun ve durumun vehametine kapılıyosun birbakıyosunki artık kafanda gebemiyim değilmiyim acaba bu belirti nedemek falan gibi sorular kaybolup gitmiş.bizde az kaldı ya gebe kalıcaz yada kafayı dağıtıcazzz:)kafayı sıyırmayalımda:)

bende her ay umut edip hayal kırıklığına uğramaktan yoruldum..ama insanın elinde olmuyor umut etmek..ama zaman geçtikçe dahada güçlü olduğumu farkediyorum...ve bu sabırımın karşılığında mükafatımı alacağımı umut ediyorum...
ay evet bende takmıyom güya ama düşünmüyom pek inşallah mucize gibi gelirler

en iyisi bitanem takmamk herşeyi oluruna bırak herşeyi tabiki güzel bi süpriz olsun değilmi...

inşallah sarı gelinim ne diyim bilmiyomki inşalah daha fazla bekletmezler bizi

Geri