Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar merhaba:)Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun:kiss:Daha iyiyim çok şükür ilacımı aldım uzandım.Sonra misafir hazırlıklarına başladım.BU akşamki misafirleri uğurladım yarın gündüz bayağı kalabalık olacak valla haşat oldum.Reglde geldi gelecek halsizim vallahi Allah verede sancım olmasa:SÖzledim sizi canlarım benim:kiss:

benimm bu ayyy hiççç tıkkk yokkkkk belirti olarakkk kız sen nieee umutlu değilsinnnnn benimde aklımdan sen geçiyonnnn:)rüyalarımda bebişş emzirdiğimii görüyormmmm allah hayra yorsunnnnn gerçekte olmasada biz bebişimlee rüyalarda buluşuyozz teyzesii bi görsen okadar küçüktikii koskaca beşiğin içinde minnacıcık kalmiştiiiiiii yeyim ben onuuuhahaha

yok kız benden tık mık yok inann bende senden umutluyum nasıl olacak hahaha hadi hayırlısı işarettir rüyaaaa bira an önce gelir meleginnn canımmm

Geveze canımm gözün aydın kutlarım seni:kiss:Allahım tamamına erdirsin inşallah çok ama çok mutlu oldum Darısı diğer kızların başına inşallah Gece gece güzel haber almak ne güzel yaaa içim kıpır kıpır olduuu MAŞALLAH BAREK ALLAH hadi kızlar yavaş yavaş her kez hamiş haberi vericek inanıyorum:)

Kızlar merhaba:)Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun:kiss:Daha iyiyim çok şükür ilacımı aldım uzandım.Sonra misafir hazırlıklarına başladım.BU akşamki misafirleri uğurladım yarın gündüz bayağı kalabalık olacak valla haşat oldum.Reglde geldi gelecek halsizim vallahi Allah verede sancım olmasa:SÖzledim sizi canlarım benim:kiss:

kıyamm ablam fazla yorma kendini bence oo regl sancıı degil bebik sancısı :) hahaha göreceksin şimdi sıra sendeeeee

Geveze canımm gözün aydın kutlarım seni:kiss:Allahım tamamına erdirsin inşallah çok ama çok mutlu oldum Darısı diğer kızların başına inşallah Gece gece güzel haber almak ne güzel yaaa içim kıpır kıpır olduuu MAŞALLAH BAREK ALLAH hadi kızlar yavaş yavaş her kez hamiş haberi vericek inanıyorum:)

inşallah ablacım inşallah rabbim işte dualarımızı tek tek askıdan indiryorrr bu ay sende ol tamm olsun ya ohyandan

ewt ya hamişlerimiz cogalıyor içimiz kıpır kıpır oluyor ve bi okadar umutlanıyoz sıkı sıkı baglanıyoz ayakta duruyoz yaşasın hamişler oleyy

Geri