Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

günaydınn canlarr nasılsınızz?? ay nasıl heyecanlıyım anlatamam:)) bugün doktor randevum var bakalım bebeğim bana kendini gösterecek mi? içimde değişik bir heyecan var, gebelik sonucumu beklerkenki gibi oldum:)) bana dua edein inş herşey yolundadır.. şimdi tuna uyurken biraz geri dönüp okuyayım bakalım grşrz:))

günaydınn canlarr nasılsınızz?? ay nasıl heyecanlıyım anlatamam:)) bugün doktor randevum var bakalım bebeğim bana kendini gösterecek mi? içimde değişik bir heyecan var, gebelik sonucumu beklerkenki gibi oldum:)) bana dua edein inş herşey yolundadır.. şimdi tuna uyurken biraz geri dönüp okuyayım bakalım grşrz:))

inşallah canım herşey yolundadır..bebişin sımısıcak uyuyordur..anneciğiinin göbüşünde:))

defne ve orjinal topiğin daimlari nerdesiniz?*****
uzun zamandır ay melek simeli fatma mutlu denizzz nerdesiniz ya ses yok muuu

Yaseminnnn canım bu yazılanları okurken senin hamile olduğun geçti içimden. İnşallah hislerim doğru çıkar hamilesindir.

Geveze canım çok tebrik ederim. Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

Cadı orjinal sen bu topiğin yaramaz kızı oldun şenlendirdin burayı. İyiki geldin... İnşallah en kısa zamanda hamiş orjnal cadı da olursun...

Tunacım heyecanını tahmin ediyorum. Dualarım seninle

günaydın canım....umarım herşey yolundadır we güzel haberler alırsın...

kızlar oku oku bitiremedim. İnanın Topiğimizdeki herkesin sevincini, sıkıntısını, beklentisini herşeyi biliyorum. Başrollerinde siz varsınız bu romanın. Çitos, Tuna, Orjinal,lalezar,sevde 7, mavi kedi,elif-ecrin,esin_erkan,çölmeleği, fatma_mutlu. daha unuttuğum diğer arkadaşlarım. İnşallah bu romanın sonu mutlu son ile biter. Hepinizi çok seviyorum.
canım ne güzel ifade etmişsn ben de seni seviyorum:)

Yok güzelim bu üzerineye benzemiyr. onu daha önce yaşadığım için biliyorum, bu baya baya adet :)
aa lalem devamı mı geldi?:( üzülme npcan hayırlısı olsun, inş önümüzdeki ay meleğin gelir. yeni adet tarihini verirsen ekliyim umarım son kez alta atmış olurum da 1 ay sonra hamişler listesnde olursun:)

neyse ben kacar hepinizi cok öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aeo esin ablam tuna sarıgelin hepinizi cok sveiyom herkezziiii
fıstığım ben de seni çoookkk seeeeviiiiyoooooruuuummm.

hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)))))))))))))))))))))))))))))))))
allahıma çok şükür ÇOOOOKKKK ŞÜKÜRRRRR HAMİLEYİM...bu nasıl bi mutluluk yarabbim 3 yıldan sonra hislerimi anlatıcak bi kelime bulamıyorum inanın....içim pır pır ediyo yarın randevu aldım hastaneye gidicem ama zaman geçmiyo bi türlü.....allahım isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu.....
oh oh maşallah canım benimm çok sevndim:) yeni hamişimizsin.. Allah tamamına erdrsin, sağlıklı bir hamişlik geçirmeni dilerim.

ay inşallah güzelim ya umutluysaan vardır birhayır içine doğuyo belkide:)aramızda kalsın benimde öyle doğuyo içime:)hamilemiyim neyim:)allahım büyük bak az yada çok bekletsede ensonunda veriyo rabbim bizede vericek inşallah en yakın zamanda....
defnem insan hissediyosa gerçekten doğru çıkıyor ben de az da olsa hissetmiştim, inş senin de bebeğin göbişindedir:) bu arada çok özletme kendini..

Kızlar merhaba:)Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah razı olsun:kiss:Daha iyiyim çok şükür ilacımı aldım uzandım.Sonra misafir hazırlıklarına başladım.BU akşamki misafirleri uğurladım yarın gündüz bayağı kalabalık olacak valla haşat oldum.Reglde geldi gelecek halsizim vallahi Allah verede sancım olmasa:SÖzledim sizi canlarım benim:kiss:
ah canım kıyamam yorulmuşsun Allah kolaylık versin, senin regl sancısı sandığın inş bebektir:) ay yiğenimizi yormasaydın yaaa:))

inşallah canım herşey yolundadır..bebişin sımısıcak uyuyordur..anneciğiinin göbüşünde:))
amin güzelim ne güzel demişsin:) senin de meleğin gelmiştir inş. aslında en belirgin belirtiyi göğüsler veriyor hadi hayırlısı..

Tunacım heyecanını tahmin ediyorum. Dualarım seninle

günaydın canım....umarım herşey yolundadır we güzel haberler alırsın...
kızlar çok tşk ederim, amin inşş.

mavi kedi canım az kalmış günün ben de 3 gün kala idrarda hafif çizgi çıkmıştı hayırlısı umarım eşine güzel bir doğumgünü süprizi olur:)
yasemin, baharım kızlar inş sizin de gelmiştir bebikler:)
gülparem o ağrın inş bebektendir ama değilse doktora görünmende fayda var Allah gönlüne göre versin.
burçem canım belirtim yok diye takılma kiminin hiç olmuyor bende de fazla yoktu bşy hadi inş meleğin süpriz yapar sana:)

ben çıkıyım fıstıklar tuna bey uyandı kahvaltı yaptırıp okula yollıcam fırsat olursa doktordan sonra yazarım hepinizi öptümm:))

Geri