Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım çitosum çok tşk ederim aminn ben de öptüm seni kendini yorma çok..

Kızlar günaydın sancım var:S regl teşrif etmek üzere Öğlen bayağı kalabalık misafirim olcak kazasız belasız atlatsam misafiri çok severim Allah eksikliğini göstermesin ama hastayken valla kaldırramıyorum:D

Ah tunacım cankuşum hamiş felan kalsam heralde bir tek ben inanmıycam:hhh:Canım oldum olucam strestenmi oldu nedir sadece leke geçen ayda böyle oldu.Bu arada geçen çok sinir oldum kadının biri bana diyoki sen benim üzerime 4 kez adet olucan abovv ben daha olmadım dedi insanın adetinide kıskanırlarmı ya:hhh:valla sinirlendim sen le ben birmiyiz dedim menepoza giriyon sen ben gencim dedim:D acaba adetime göz mü değdi nedir :hhh:bari misafirleri uğurlasamda sonra olsam valla bayılırm içlerinde:D

Sea bende sana çette sesleniyom iyim canım sen nasılsın :kiss:

ohhh gelsin hamişler:) maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı:) darısı tüm listeye...

:):nazar::):nazar::)H A M İ Ş L E R İ M İ Z:):nazar::):nazar::)

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:

2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.AuSSie-AnGel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum:))))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.geweze............mart hamişi :nazar: Ankara 22 Üniv. öğrc.

14.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? :)

beklenmeyen adet tarihlerimiz:):):)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...:)
:salıncak:
1.pnr79..............19-20 şubat ??? Ses yok huu???
2.denfi................28 şubat ??? Ses yok huu???
3.little angel.....26 mart ??? İzmir Ses yok huu???

4.ranagül......................16 nisan ???

5.pirenses...............??? Afyon 26 Ev hanımı

6.rosemmm..............23 nisan ??? İzmir 33 Memur

7.simeli....................?

8.denizzzz..........25 nisan ??? Muğla/Fethiye 27 Muhasebe

9.kraliçearı...............26 nisan ???

10.çitos....................27 nisan ??? Yozgat

11.melodi_cn..............30 nisan-3 mayıs İstanbul 25 Ev hanımı
12.mavikedi.................1 mayıs Edirne 28 İngilizce öğrt.
13.koza....................2 mayıs Antalya 33
14.haziran13............2 mayıs İstanbul 35 Mühendis
15.defne defne.................2 mayıs Satış danışmanı
16.baharrrımmm..............3 mayıs Ardahan Güzellik uzmanı

17.gülparem...............3 mayıs Afyon 22 Üniv. öğrc.
18.gullu_23...................5 mayıs
19.yesi.....................5 mayıs 25
20.fatma mutlu.............6 mayıs Elazığ 21

21.burçemm.................6 mayıs Tekirdağ
22.sea34...................7 mayıs İstanbul
23.aymelek..............9 mayıs Erzurum 25 Hemşire
24.best_dream...........10 mayıs
25.beklenenbebiş..........11 mayıs 20
26.elçin&su.................12 mayıs
27.bembeyaz...............13 mayıs Konya 26 Memur
28.berna24..................15 mayıs
29.orjinal-catlaq............? İstanbul
30.geveze.....................22 mayıs
31.yaseminnnnnnn........24 mayıs Kütahya 22 Ev hanımı
32.lalezar...................? Balıkesir 39 Memur

sheker_shey...............? Konya
sevde7...................?

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:

elif_ecrin...................?
sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Kızlar günaydın sancım var:S regl teşrif etmek üzere Öğlen bayağı kalabalık misafirim olcak kazasız belasız atlatsam misafiri çok severim Allah eksikliğini göstermesin ama hastayken valla kaldırramıyorum:D

Ah tunacım cankuşum hamiş felan kalsam heralde bir tek ben inanmıycam:hhh:Canım oldum olucam strestenmi oldu nedir sadece leke geçen ayda böyle oldu.Bu arada geçen çok sinir oldum kadının biri bana diyoki sen benim üzerime 4 kez adet olucan abovv ben daha olmadım dedi insanın adetinide kıskanırlarmı ya:hhh:valla sinirlendim sen le ben birmiyiz dedim menepoza giriyon sen ben gencim dedim:D acaba adetime göz mü değdi nedir :hhh:bari misafirleri uğurlasamda sonra olsam valla bayılırm içlerinde:D

Sea bende sana çette sesleniyom iyim canım sen nasılsın :kiss:

bende iyiyim saol tatlım...bk dün bi doktora daha gittim özel muaynehanesine o da ameliyat dedi...çok iyibir doktor eğer istersen bi görün canım benim.bi de sigara içiyormuşsun öyle duydum eğer içiyorsan içme nolur bırak.bak ben o mereti tam 12 sene içtim hatta son 4 sene günde 2 paket içiyordum ewlendikten sonra bebek isteyince bıraktık.artık içmiyoruz.inan insanın bütün duyuları değişiyor.nolur bırak sende çok üzüldüm duyunca :(((

hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)))))))))))))))))))))))))))))))))
allahıma çok şükür ÇOOOOKKKK ŞÜKÜRRRRR HAMİLEYİM...bu nasıl bi mutluluk yarabbim 3 yıldan sonra hislerimi anlatıcak bi kelime bulamıyorum inanın....içim pır pır ediyo yarın randevu aldım hastaneye gidicem ama zaman geçmiyo bi türlü.....allahım isteyen herkese yaşatsın bu mutluluğu.....
canım benim tebrik ederimmmmmm :)) allahım tamamına erdirsin analı babalı büyüsün inşallah :) ohhhhhh yaaaaa süper bir haber bakın nisan nisanlığını yine yaptı :) bereketli ay vesselam nediyebilrizki :)

günaydın melekler ben bayağıdır giremiyorum tam giriyorum okumaya başlıyorum zil çalıyor şimdide izmirden dayımlar geldi 3 gündür bendeler bir kış yapayalnız oturdum tam hamiş kaldım sersem gibiyim gelen giden eksik olmuyor allah eksikliklerini göstermesin ama ben çok halsizim hep yatmak istiyorum :) fırsat buldukca geriye dönüp okurum sizi kaçırmayım dedim :) girer girmez gewezenin hamiş haberini okudum çok sevindimmm :) inşallah sırası gelen meleklerimizdende müjdeyi duyarız ben en çok defne ve melodiden umutluyum tabiii diğerleride arkadan gelecekler ama biraz daha sonra benim içime doğan bu tabiki allahım bilir bakıcaz :)

tunam hadi hayırlı haberle gel inşallah sende bebişini görürsün ben ağlamamak için zor tuttum kendimi inanılmaz güzel bir duygu hemen kucağına alasın geliyor eşimin yüzünün ifadesini asla unutmuycam bumuuuu diye öyle garip baktıki gülsemmi ağlasammı şaşırdım :) hadi darısı sana bitanem :) bide nediycem benim mide bulantılarım artmaya başladı hareket etmek bile istemiyorum sen nasılsın ?

Çitosummm geçmiş olsun bitanemmmm giremediğim için ben kaçırdım galiba kusuruma bakma nolur meleğim :) nasılsın şimdi iyisin inşallah misafir güzelde hastayken çok zor geliyor be güzelim kendine dikkat et yorma fazla öpüyorum seni tekrar geçmiş olsun bitanem :))

Geri