Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ahh canim yaa kiyamam sakin uzulme bende gecen sene husrana ugradim hevesim kursagimda kaldi rabbim hepimizin dilegini yerine getirsin tum cocuk ozlemi ceken annelere saglikli ve hayirli evlatlar versin canim.
Amin cnm amin.Mevlam kimseyi evladıyla imtihan etmesin.Gerçekten çok zor ama hamd olsun inançlıyız ve bebeğimize kavuşucağımıza inanıyoruz :) RABBİM sana da sağlıklı hayırlı evlat versn cnm..Sen de mi düşük yapmştn?

Fatmacim ben kullaniyorum klomeni suan ikinci ayim, iyi bir ilac oldugu soyleniyor bende beklemekteyim klomen hem adet duzenleyici hemde yumurtaliklara faydasi olan bir ilac doktorumdan aldigim bilgiler bunlar insallah sanada bir faydasi olur canim hayirlisi.

inşş canım sanada faydası olur benım adetım cok duenlık masallah hıc sasırmıo zmanını :) bnde kullancam yumurtalıklarım için hayırlısı bakalım offfffff bı an once olsaydık hamişş :(

Amin cnm amin.Mevlam kimseyi evladıyla imtihan etmesin.Gerçekten çok zor ama hamd olsun inançlıyız ve bebeğimize kavuşucağımıza inanıyoruz :) RABBİM sana da sağlıklı hayırlı evlat versn cnm..Sen de mi düşük yapmştn?

amin canim dusuk oldu malesef hevesim kursagimda kaldi ama olsun herseyde bir hayir vardir canim rabbim tum dualarini kabul etsin amin.

Tatlm ben 9+4 iken kontrole gittiğimde 8.haftada miniğimn kalbinn durudğunu öğrendm geöen hafta salı da kürtaj oldm.Şimdi ALLAH nasip ederse ikinciyi düşünyorum.Dr'um bi sorun olmadğını 1 ay snra düşünebilceğimizi söledi.ALLAHTn hayırlısı cnm.Sen göryo musun tedavi dr falan ne dedi ??

allah sabır versin ben aşılama oldum p.tesi doktor bişey demedi..şansızlık yaşamışsın dedi...5 günümdeyim sanki hiç aşılama yaptırmamış gibiyim hadi hayırlısı sen tedavi görüyormusun normal yollamı hamile kalmıştınnn

allah sabır versin ben aşılama oldum p.tesi doktor bişey demedi..şansızlık yaşamışsın dedi...5 günümdeyim sanki hiç aşılama yaptırmamış gibiyim hadi hayırlısı sen tedavi görüyormusun normal yollamı hamile kalmıştınnn
Evet cnm kendiliğinden olmştu tedavi görmüyorum şimdi.Dr bişe yok 1 ay bekleyn dedi kürtaj oldğm için.Bakalm hayırlısı ALLAHTAN cnm inşallah bekletmz bebişin.İlk gebeliğin de mi tedaviyle olmuştu cnm?

Evet cnm kendiliğinden olmştu tedavi görmüyorum şimdi.Dr bişe yok 1 ay bekleyn dedi kürtaj oldğm için.Bakalm hayırlısı ALLAHTAN cnm inşallah bekletmz bebişin.İlk gebeliğin de mi tedaviyle olmuştu cnm?

hayır aşılamaya başlıcaktım hatta rapor falan çıkartmıştım bi baktım hamileyim ama öğrenmemle kaybetmem bir oldu yinede çok üzülmüştüm sen daha büyük üzüntü yaşamışsındir allah yüzümüzü güldürsün sen hangi şehirdesin

KIZLAR bu arada karın masajını duydunuzmu ya.Güneydoğuda çok yaygın ve inanın hamile kalanlar çoğunlukta.Karnını önce sıcak su ve kullanılmamış sabunla yumuşatıp zeytin yağıylada masaj yapıyorlar hani göbeğin altından tutup yukarıya doğru çekiyorlar.Vallahi gözümle hamile kalanları görmessem yalan diyecem.Ben 1 kez yaptırdım karnım morardı eşim görünce kızdı bir daha yaptırma dedi.Ama regl döneminde valla kendim masaj yaptım..üç gün üst üste yapılması gerekiyormuş adetliyken

o nasıl oluyor aşşagıdan tutup yukarı dogru kaldırmak :S anlamadımqi

quote_icon.png
sen-lin12121212´isimli üyeden Alıntı
kızlar yarın olmam gerek .ama galiba hamişm.öyle hissediyorummmmmm.bakalım hayırlısı.

İŞALLAH HAMİŞSİNDİR CANIM NE GİBİ BELİRTİLERİN VAR

slmlar kızlar kızlar bu kadar ustune dusmeyoın gercekten bu bende kendımde anladım yenı aradalsar sız ustune dustukce o anı yasıyormus gıbı oluyor yanı kendımızı gebe hıssedıyoruz relax olun benım gıbı yaaa hıc takmayın valla
HEMSOMMM sekerımmmmmmmmmmmmmmmm sabrına hayranbım ne guzel demıssın ya ımansız ya hayırsız bı evlat olsaydı yemın ederım bende artık ole dıyorum ya bana zararı dokunsaydı olacak melegımın rabbım öle emretmıs bızden oları erkenden almıs hersey bı vesıle yanı kokulu opucuk sana
çitosum her duamda sen varsın cnm benım sanada rabbım en kısa zamanda versın evladını senıde kokulu kokulu opuyorum
tunacım sanada ıı calısmalar ınsallah oğlusumuza ıkıncı tombısımızde gelırde senıde rabbım sevındırır en kısa zamanda
senıde kokulu opuyorum
hepıcıgınızı kızlar hiç takmayın dedıgım gıbı olacagı varsa sizin ummadıgınız anda gelecektır rabbım emrettıtse gönlunuzu ferah tutun meleklerım....................................

Geri