Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ay kız bunalma, bebişini düşün, onla uğraş, canın kimi dövmek istiyorsa döv:D mazeretim var hamileyim ben dersin:))))

hamileliğin nasıl gittiğini inan bilmiyorum çok sinirliyim gerginim biri karşıma çıksa ağzınıburnunu kırcam.inşallah o eşim olmaz.ahh bunaldım bu nası bi günyaw

Canım iyiyim, bu ay çalışma yok sizlerin haberlerine seviyorum işte ne olsun. Ama artık sayfaları kaçırıyorum, yetişemiyorum sitenin hızına:d Sne de ne var ne yok?

Koza canım merhaba sen nasılsın:)orjiii bak dövecem seni ha kimin kafasını ütülüyomuşun bakem biz seni görmekten zevk duyuyoruz birdaha böyle yazma olurmu ve kendini de yıpratma hakkında hayırllı olanı iste inşallah çift çizgiyi göreceğin günlerde gelecek:)

off ki ne off yani içimi daralttınız kız şeker ne oluyo kız böyle yakışıyomu hiçç.heleki sana sen neşe kaynağıydın neoldu güzelim inşallah önemli bişey yoktur?
Cnm valla bilmiyırum ki,bi kaç gündür var bu bende.Ya açıkcası ben kolay ağlayabilen bi insan değilim normalde.Bebğim öldüğünde de hep tuttum kendimi hep gçlü olmaya çalştm yine güçlüym RABBİM e hamd olsn ama insan da biriknce bi an patlıyo işte.Bende biraz önce patladm ağladm flan rahatladm biraz.Mevlam afftsn beni..Ne bilim böle şeyler yaşıyorum bugünlerde.Keşke içimden geldği gibi ağlsaymşm o zamanlar diyorum.Siz siz olun ağlamayı ertlemeyin kızlar.Ben dediğim gibi çabuk ağlayamam içme atarm.Bbeğm öldüğünde de belki kendime bile itiraf edemedm içimde o büyük acıyı.Yine şükür yne hamd olsn asla isyan etmiyorum ama bunn isyanla falan ilgisi yok.Gerçekten çok farklı duygular işte....

Sheker canım benim oyy kıyamam sana bence de canım insanlar bazen umulmdı anda patlıyor.Ağlamakla en iyisini yapmışssın göz yaşını içine akıtmaktan iyidir gülüm.Umarım son ağlayışın olur mevlam sana hayırlı evlatlar versin ozamanda sevinçten ağlarsın inşallah bak bu günler geçicek canım.Seni seviyorum kocaman kocamanda öpüyorum biriciğim yüzünü yıka azcık uzan ışıkları kapa ve güzel bir film izle kafanı dağıtmaya çalış:kiss:

Geri