Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba kızlar çok özledim sizi ya:D haftasonu olunca kocişle bahçede piknik yaptık hazır bu gün güneşi yakalamışken tabiatın sesini dinleyelim dedik:)

Tunacım estafurullah canım ne demek ya tabiki düşünücem sizi vallahi her topiği açışımda elim yüreğimde :D adet olan çıkmasın diye Dört gözle sonucu bekliyorum biliyormusun beni hayyatta en mutlu eden şey hamiş haberi almak ve bir yoksulu yetimi sevindirmek bu mutluluğu dünyalara değişmem:)Allahım hakkında hayırlısını versin canım

Orjimm canım lütfen üzülme daha ortada fol yok yumurta var:D dur hele daha günün geçmediki gülüm hayırlısıyla inşallah o çift çizgiyi göreceksin:)

Salkım kızın oluyomuş çokkkk sevindm Allah tamamına ersirsin canım
Ayşegül Esincim güzel temenniler için sağolun rabbim evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin
Defnecim merhaba canım bir gelişme varmı?Burçem sen nasılsın?
Mawişim Adet olmadın inşallah ve shekerimmmm kız seni yerim ben kuşum akşam kociş ciğara yüzünden küstü sadece ondan değilde başka şeydende küstü her ne kadar bahçede birlikte oturduysakta ağzını kilit açmadı bende kuş cıvıltılarını dinledim bahar gerginliği canım stres yapma kendine Allah can sağlığı versin ve sana böyle ikizler versin çitoss yardıma gel diya ağla emi:hhh:
Diğer arkadaşlar sizler nasılsınız :)
Oyyyy bitanerm bnmmm valla bacm RABBİM sana gönlüne göre evlatlar versn bitanem.ALLAHM razı olsn senden ve dua eden herksten.Bilmiyom cnm yaaa stres oldm kaç gündür.Yani çok ağlayamadm ondan oldu sanırsam:(:(

Sheker canım benim oyy kıyamam sana bence de canım insanlar bazen umulmdı anda patlıyor.Ağlamakla en iyisini yapmışssın göz yaşını içine akıtmaktan iyidir gülüm.Umarım son ağlayışın olur mevlam sana hayırlı evlatlar versin ozamanda sevinçten ağlarsın inşallah bak bu günler geçicek canım.Seni seviyorum kocaman kocamanda öpüyorum biriciğim yüzünü yıka azcık uzan ışıkları kapa ve güzel bir film izle kafanı dağıtmaya çalış:kiss:
Ayyy hiç sorma bacm zaten gün boyu bi tuhaftm snra misafir geldi gelen arkadaş ta 7 haftalk hamileymiş onu öğrendm çok multu oldm ama bi yandan bebişimi dşündm bnmki yaşasaydı 13 haftalk olucaktı dye.Yanlş anlaşlmasn kıskançlık duygusu değil hasetlik değil nolur böle düşünme ama içim böle bi tuhf oldu.Dedim ya zaten gün boyu streslydm.Akşam yemekten snra yemek masasnda patladm ağladm ağladm eşim falan korktu ama işte bebğimi kaybettiğimde kendimi bile kilitledim ağlamayacaksn diye.Yne güçlüym hamd olsn MEVLAMA ama bnun güçle falan ne bilim ilgisi yok sanırsam..Ağlamak ii geldi ama çünkü hiç ağlayamam bebişm gittiğinde.Biraz ağladm snra sustm susturdum hep kanayan yüreğimi...ALLAH büyük bitanem inşallah hepimizn yüzü güler hepimz sevnç göz yaşları dökeriz ALLAHN iznyle.Bende seni çoook seviyorum canımın içi dularm sennle AEO :kiss:

Canım biliyorum bunun kıskançlık duygusu olmadığına..Duygularına yenildin çok iyi anlıyorum canım artık üzme kendini ne olur bir dahaki ay için senin moralinin iyi olması lazım bitanem Allah büyük görüceksin öyle bebeklerin olacakki bu günleri unutacksın kendini duygu seline bırakma canım dualarım hem seninle diğer hamiş adaylarıyla rabbim sana sabırlar versin gülüm kıyamam sana:kiss:

Dedim: Çok yalnızım.
Dedin: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ
Ben ki sana çok yakınım. Bakara-186.

Dedim: Evet biliyorum sen bana yakınsın ama ben senden uzağım, keşke ben de sana yakın olabilseydim. Dedin: وَاذْكُر رَّبَّكَ فِي نَفْسِكَ تَضَرُّعاً وَخِيفَةً وَ دُونَ الْجَهْرِ مِنَ الْقَوْلِ بِالْغُدُوّ وَالآصَالِ
Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret

Geri