Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çok erken sayılır en azından benim için ben iki yıldır yani evlendiğim andan beri düşünüyorum fakat maalesef gebelik geçmedi başımdan:(

hayırlısı bitanem, benım yaş 35 oldugu için acele ediyoruz biraz, yoksa korkmazdım bu kadar olacagına bırakırdım. Hayırlısı artık Rabbim ne zaman dılerse o zaman verecek yapabılecegımız bısey yok

hayırlısı bitanem, benım yaş 35 oldugu için acele ediyoruz biraz, yoksa korkmazdım bu kadar olacagına bırakırdım. Hayırlısı artık Rabbim ne zaman dılerse o zaman verecek yapabılecegımız bısey yok

yüce Rabbimin takdiri..geçen seneden beri tedavi oluyorum.bende yumurtlama bozukluğu var..ama hormona bağlı değil..geçen ay 40 günde 1 oldum..hormonlarım normal..ne zman bebek hayal etsem hep bi başkaların gebelik haberini alıyorum...onlar için seviniyor kendim için çok üzülüyorum..doktor tüplerin kapalı olabilir dediğinde hüngür güngür ağlamaya başladım..ama çok acı bi duygu bu..RABBİM kimseyi evlatsız bırakmasınnnn...umarım rahim filmi çektirmeme gerek kalmaz...b arada yaş 25

aaaaa kimse neden cvp vermiyor bana yahuu_? :D
ah canım benim güzel hamişime cevap yazmazmıyım ben.hanimiş benim melegim :) :)
oo hamişlerimin hepsi de burdaymış:) ay darısı bizeee inşallahhhh, özendim iyiyce şimdi:)
ay sorma bende çok özeniyorum hamiş haberi duydukça
canımm yaa mrb günaydın uykumu aldım galiba aslında çok uyurum ama kalkasım geldi:) içimden biri kalk dedi:))))) hımm ben de bugün doktora gidiyim diyorum canım ne kadar bilmiyorum daha. aminnn o kalp atışları muhteşem yaa Allah herkese nasip etsin. geçer geçer bi bakıyon doğğmuşlar Allahım sağlıklısını nasip et hepimize aminn.

güne hamile uyanmak güzelmiş özlemişim yaa:))) Allahım tüm kalbimle diliyorum şurdan bu topikteki herkese hamişim diye bağırsın inş, hepinizi lisyeye hamiş yazıyım ben de :))

fıstıklar ben şimdi çıkıyorum sonra girermiyim bilmem sağlıcakla kalın..

güüüüüüüüüüüüüüüüünaaaaaaaaaayyyyyyyydddddddınnnnnn en yeni hamişime.:kiss:
bende aynı durumdayım 2 yıllık evliyim fakat hiç korunmadık ama gebe kalamadım klomen kullandım geçen sene 1 ay sonra bıraktım şimdi yine gittim doktora yine klomen verdi.tüplere bakmam lazım dedi doktor.bana doktor iki seçenek sundu adetim düzensiz deyince ya ilaç tedavisi yapalım yada hsg ben korktum ilacı seçtim.iyimi ettim kötümü bilmiyorum..bu arada bnde adet düzensizliği var.en son 40 günde bir oldum..hamiş melek sen nasıl hamile kaldım cevap yazarsan sevinirim
ah canımbenimde adetlerim korunmayı bıraktıgımızdan bu yana düzensizlesti.önceden adetin düzenlimiydi.rahim filmi nasıl cekiliyo bu arada merak etdim öğrene koyayım.bizde 6 aydır deniyoruz ama hana hamiş olamadım.nasip hersey.sen nerde yasıyorsun? hosgeldin aramıza:)
Günaydın melekler mekanının en güzelleri ;)))))))Herkese hamişli günler diliyorum, hersey gonlunuzce olsun...
sagol canım.o snin güzelliğin

bende aynı durumdayım 2 yıllık evliyim fakat hiç korunmadık ama gebe kalamadım klomen kullandım geçen sene 1 ay sonra bıraktım şimdi yine gittim doktora yine klomen verdi.tüplere bakmam lazım dedi doktor.bana doktor iki seçenek sundu adetim düzensiz deyince ya ilaç tedavisi yapalım yada hsg ben korktum ilacı seçtim.iyimi ettim kötümü bilmiyorum..bu arada bnde adet düzensizliği var.en son 40 günde bir oldum..hamiş melek sen nasıl hamile kaldım cevap yazarsan sevinirim

yesicim bendede adet duzensizligi var ve doktor klomen verdi bu hafta kan testi yaptirdim ve sonucunu bekliyorum herseyin hayirlisi bakalim klomene pek guvenmiyorum yani ne biliyim cogu arkadasimiz kullanmis diye biliyorum ama sonuc husran o yuzden sabirla bekliyorum insallah sen hamis kalirsin canim.

Geri