Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ayşegülüm duaların için Allah razı olsun, senin de eşin iydir umarım nasıl oldu?

mavi kedim canım benim kociş kaçmaz yaa merak etme çalışmadan da olmuyor ki:) sana ve sitedeki tüm melekler özellikle bu topiktekilere Allah bu duyguyu yaşatmayı hamileyim diye bağırmayı nasip etsin..

:) evet bitanem ben hala şoktayım daha kendim alışamadan annem kayınvalidem kardeşim yiğnim herkes etrafımı sardı sağolsun kocişin bir davul alıp çalmadığı kaldı çok sevindi :) canım doğumlar aynı zamana geliyor :)allahım tüm hamişlerin hamişliğini tamamına erdirsin bekleyenlerinde göbüşlerine :)tunam bundan sonrası tüm isteyen meleklerimiz için dua etmekle geçicek inşallah onlarda birgün bizi sevindirecekler çok mutluyum yaaaaaaaaaa :)
evet bizleri unutmamanız rica olunur...tüm hamişlerden bekliyoruz...
Allahım bütün dileyenlere en ummadıkları anda böyle güzel mutluluğu yaşatsın darısı bütün meleklerin başına.
aaaaammmmmmmmmmmmmmiiinnnnnnnnnnnnn!!!!!
:) canımsın dedim ya normal adet belirtileri kasık sancısı bel ağrısı benim göğüslerimde herhangi bir hassasiyet yoktu yeni başladı :) bide 2-3 gündür sabah mide bulantısı vardı fakat hiç hamişliğe yormamıştım taki günüm geçene kadar bide ben sözde diyete girdim nerdeyse yarı aç geziyorum 2 kilo verdim 2 haftada normalde 5-6 kilo gitmesi lazım ama benim aklım hep yemekte son bir haftadır diyetide saldım mutsuz oluyorum diye ki hayatta bu anlamda iradesiz değilimdir noluyoruz diye düşünüyordum şimdi anladım beni bebişim dürtüklüyomuş yeeeeeee diyeeeee :)
yiyeceksin tabbii annesi sen yiyeceksin bebişin büyüyecek :kiss: yupis yupis

ayşegülüm duaların için Allah razı olsun, senin de eşin iydir umarım nasıl oldu?

mavi kedim canım benim kociş kaçmaz yaa merak etme çalışmadan da olmuyor ki:) sana ve sitedeki tüm melekler özellikle bu topiktekilere Allah bu duyguyu yaşatmayı hamileyim diye bağırmayı nasip etsin..
aaaammmmmmmmmmmiiin siz hamişlerin dualarıyla bizlerde tez zamanda hamiş kalırız inşalllah

mavişim tadını çıkar sen de:)) oğullarına dedin mi? ay hadi yakında askerine de kavuşacaksın:)) eşin de ne çok sevinmiştir.

tatlım hamiş melek olmak istiyosan syf 426 da link var oraya yazıyosun hemen yapıyolar:) kırmızı olmak güzel oluyoo:)))) bu arada listeye ekliyorum 11. hamiş seni tebrikler:)))))

meleklerim merhaba sizi beklettim biliyorum ama sabah heyecandan anahtarı evde unutmuşum ve annemde bırakmayınca bu saate kaldım :) veeeeeeee eveeeeeeettt HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMM içim içime sığmıyor şimdi geri dönüş yapıp yazdıklarınızı okumak istiyorum allahım hepinize en kısa zamanda hamişliği tattırsın beynim durduuuuuuuuuuuu :)

Mavisim senin adina coooooook sevindim canim rabbim sana saglikli ve hayirli bir evlat versin insallah amin!!!!!!!!!

mavişim tadını çıkar sen de:)) oğullarına dedin mi? ay hadi yakında askerine de kavuşacaksın:)) eşin de ne çok sevinmiştir.

tatlım hamiş melek olmak istiyosan syf 426 da link var oraya yazıyosun hemen yapıyolar:) kırmızı olmak güzel oluyoo:)))) bu arada listeye ekliyorum 11. hamiş seni tebrikler:)))))
canımsınşimdi benim bir sorunumda oğullarıma ve özellikle askerime nasıl söyleyeceğim buarada oda 20 mayısta geliyor komutanı öyle demiş sabah konuştuk teldemi söylesem gelene kadar sindirse yada gelincemi söylesem bilemiyorum belkide oyüzden ben şapşallaştım olsun hallederiz diyodum oldu nasıl söliycemi bilmiyorum :( eveeet eşim uçtuu havalara dakka başı arayıp duruyor bide benim başım çok dönüyor sakın düşme diyip duruyo :) tunacım ne yazıcam oraya benim yerime sen yazsan olmuyormu :)

mavişimmmmm canımmmm ay çok sevindim ya. Hey allahım sen ne buyuksun bekleyınce sabredınce kavusuyor insan demek ki. Hayırlı ugurlu olsun canım çok şükür kavuştun minigine:) şimdi de güzel sağlıklı bir hamilelik diliyorum sana. eeee önce tuna sonra sen sıra bana geldi sanırım:) sizin de duaalarınızla mayısta da benım olsun inşallahhhh:)

aminnnnn inş canım sana ve senin gibi listede bekleyen herkese nasip etsin mevlam hep duamdasınız adınızı unutunca gelip listeye bakıyorum dua ediyorum inş sizde güzel haberler verceksiniz

sendede canım benim az bir gelişme var inş devamı gelir ablacım umudumu yitirmiyorum inş iyi olucaz

Geri