Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar bırden netım gıdebılır adamlar nerde bılmıyom ınternetın sahıbı galıba dukkan sahıplerı kapatıp gıdıyorlar cunku ne zmn gıderse sımdıden hepıcınızı opuyorum sevıyorum hayırlı hafta sonları dılıyorum tabı gıtmıyorum ama ani çıkısım olabılır ben nıye bugun cok konusuyorum anlamadım yanı hahaha cenem dusmus

kıyamm sana ya ya ben hepinizi öle cok ayrı ayrı seviyomki neden bilmiyom yaaa konuş konuş en azından unutursusn stresini atarsın leee biraz lelelelelelele hoppa yarr olacak bebekler olacakk oleyy mayıs ayı ugur getir inşallah bizlere hoppa olacak inşallah hoppa aynı bana benziyor yaaaaa hoppa hahaha

sagul ablam ben dedim sana gün gün daha ii olacak dr bile şaşıracak rabbim hastalıgını tez zamanda atar üstünden vallahi ablam şükürler olsun ii eşimle aram hiç bi problemimimiz yok bi bebegimizi beklioz oda olur inşallah ykında ne dielim olurmu ablam ben hep diorum rabbim ayşegül ablamin eşine şifa ver tez zamanadada bebegine kavuştur duam senla ablam benimm

canımm benim canım inş gülüm umutsuz yaşanmıyo görüyosun bebeğim olsun diye neler çektim bebişim geldi şimdide eşim hasta oldu müslümana rahatlık yok inan ben hamileyim bi sürü stresim var ama eşime destek olmak için sıkıyorum dişimi inş bu günlerde geçicek
çok şükür canım inş kocanla bebişinle mutlu huzurlu bir hayatın olur kıs ablam tez zamanda değil tam zamanında gelsin meleğim inş senin meleğin tez zamanda gelir senin ve burda tanıdığım bütün meleklerimin özellikle
çitosumun ve lalezarım kankimin inş

ya ben yorumlarınızı okuyorum cevap yazamıyorum işimden dolayı ya ne kadar güzel şeyler paylaşıyosunuz sizin yazdıklarınızı okuyunca çok umutlanıyorum mekana üye olmadan önce her ay hüsrana uğrayınca kafayı yiyiyodum ama bu siteyi bulduktan sonra artık fazla kafaya takmıyorum rabbim herkesin gönlüne göre versin en kısa zamanda bebişlerimize kavuşalım inşallllaaaaaaaaaaahhhh

sagol tatlım benım amann cnm yaa toparlamasam ne yapacam evımde huzur olmuyor kocama catıyorum onunla kavga edıyorum en iyisi oluruna bırakmak tabı ıstıyorum bı bebegım olsun ama rabbımden baskası bılmemez ne yapsam sogan suyuda ıcsem ıncır de yesem baska turlude yapsam ayaklarımı havaya da dıksem saatı ve zmanı ne zmnsa o zmn gelecek tesbıhlerımı cekıyom duamı edıom allahımın gonlunu hos edıyorum ınsallah oledır dualar edıyorum daha ne yapım herseyı bıraktım nezmn gelırse bu arada ne guzel senı guldure bılıyorsam :d ayyyy

Sana cok hak veriyorum canim herseyi oluruna birakmak en iyisini rabbimiz biliyor zaten bizler boyle devam edersek psikolojimiz tamamen bozulup evde esimize daha cok caticaz ve onunda cok zarari olucak mutlulugumuza o yuzden rabbimize olan guvenimizi hic bir zaman esirgemiycez bu sekil yasamaya bakicaz taki guzel suprizlerle karsilasincaya dek insallah ogunlerde az kaldi hepimiz gulucez canim.

ya ben yorumlarınızı okuyorum cevap yazamıyorum işimden dolayı ya ne kadar güzel şeyler paylaşıyosunuz sizin yazdıklarınızı okuyunca çok umutlanıyorum mekana üye olmadan önce her ay hüsrana uğrayınca kafayı yiyiyodum ama bu siteyi bulduktan sonra artık fazla kafaya takmıyorum rabbim herkesin gönlüne göre versin en kısa zamanda bebişlerimize kavuşalım inşallllaaaaaaaaaaahhhh

kuzum sen nerelerdesın yaa ne yaptın halletın mı bı sorunun vardı oınsallah duzelmıstır :)

Sana cok hak veriyorum canim herseyi oluruna birakmak en iyisini rabbimiz biliyor zaten bizler boyle devam edersek psikolojimiz tamamen bozulup evde esimize daha cok caticaz ve onunda cok zarari olucak mutlulugumuza o yuzden rabbimize olan guvenimizi hic bir zaman esirgemiycez bu sekil yasamaya bakicaz taki guzel suprizlerle karsilasincaya dek insallah ogunlerde az kaldi hepimiz gulucez canim.

inşşşalah cnm benım aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Cok sagol bernacim sende aramiza hos geldin sefalar getirdin zaten bizdensin, bizde burda birbirimizi avutuyoruz cok sukur ki fesatlik yok kiskanclik yok heleki dedikodu hic yok o yuzden ne derdin varsa bizlerle paylasabilirsin canim sende kafani fazla takma cunku bizler gibi bir cok kadin var bu dunyada tek sen degilsin canim.

Geri