Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

KIZlar günaydin..........

hepücügünüz iyikide varsiniz ya baska türlü gecmezki zaman :)
ee mavisim daha iyi olmana sevindim :) umarim hastalikla ugrasan tez zamanda iyilesir insallah.
hamisler sizlerden naber?
hamis olmak isteyenler sizlerden naber

UNICA kesin vardir bi hayir su rüyanda ama calismalari ihmal etmemek lazim bu zamanlarda kalirsin hamis kesin sen yumurtluyosun (gidgidgid GIDAAAK) ben daha yumurtlayamadim bu ay klomen kullanmadim arkadaslar olacaksa tedavisizde olur olmayacaksa hayir degilmis diyorum.
cok asiri bir düskünlügüm yok ama olursada coooook sevinirim :)

sarigelinim PAPATYAM,Lalem, Mavi kedim nasilsiniz ????

ya kizlar bugün yine cok güzel bi gün ya nesem yerinde :) yine kipirkipir kayniyorum :)

oooo 4 tane ben eşime diyorum 2 değil 3 olsa diyor yoook 3. olmasın sen 4 düşünüyon maaşallah :D:D

benımkı ben 4 deyınce sınır koyma dıyo.ALLAH VERDIYI KADAR.KUCUK GORUMCEM TAKIM KURUCAK ABIM DIYO

ben bu ay çok kötü oldum aslında varya bayağı umutlanmıştım birde çift çizgiyi görünce tamam demiştim ama nasip olmadı ... testlerede güven olmuyor :(

Ohh ohhhh kızlar durun yahuuuu birini buldukta 3 - 4 hahaha Allah iyiliğinizi versin emi hahaha

Canım vallaha o testler beni de sinir ediyor, ben kaç kere gördüm o çizgileri ama hiç bişi olmadı gıcık testler :dil:

merhaba kızlar,bebiş geldiğinden beri buralara yazma fırsatım olmuyor, Lalezar canım bu ay özelmiş senin için ,Rabbim inşaallah bu ay nasip eder bebişini,bende dua ediyorum senin için.Bende iki oğluşumla uğraşıyorum,ufaklık hiç uyumuyor desem yeri,uykusuzum çokkk,46 günlük oldu,sünnetimizide yaptırdık

KIZlar günaydin..........

hepücügünüz iyikide varsiniz ya baska türlü gecmezki zaman :)
ee mavisim daha iyi olmana sevindim :) umarim hastalikla ugrasan tez zamanda iyilesir insallah.
hamisler sizlerden naber?
hamis olmak isteyenler sizlerden naber

UNICA kesin vardir bi hayir su rüyanda ama calismalari ihmal etmemek lazim bu zamanlarda kalirsin hamis kesin sen yumurtluyosun (gidgidgid GIDAAAK) ben daha yumurtlayamadim bu ay klomen kullanmadim arkadaslar olacaksa tedavisizde olur olmayacaksa hayir degilmis diyorum.
cok asiri bir düskünlügüm yok ama olursada coooook sevinirim :)

sarigelinim PAPATYAM,Lalem, Mavi kedim nasilsiniz ????

ya kizlar bugün yine cok güzel bi gün ya nesem yerinde :) yine kipirkipir kayniyorum :)

BEN DUN KESIN GIDAKLADIM.ODEVIMI DE YAPDIM:puhas:BAKALIM AY SONUNDA NE OLUCAK

evet canım doktorda öyle dedi zaten yapıcak bişey yok ilaç alamazsın dedi :) gerçekten eş çok önemli bilmem biliyormusun daha önce yazmıştım benim 2. evliliğim 8 bitti 9 . ayımız daha yeni yani bebiş denemelerimizinde 5. ayında oldu doktor % 5 şansın var uğraşma aşılama yapalım demişti ama eşim biraz deneyelim olmazsa yaparız dedi ve oldu gerek kalmadı :) ilkinden ayrıldığımda küçük daha 3 yaşındaydı büyük 9 şimdi kocaman oldular ve onlarında izniyle evlendim ve çok mutluyum allahım bozmasın herkezin yuvası huzur dolsun bebik dolsun :)
maaşallah size mavişim süpersiniz maaşallah mutluluğun belli zaten ne güzel evlatlar yetiştirmişsin bak onlarda senin mutluluğunu taçlandırmışlar ne güzel :nazar:
inşallah canım dediğin gibi olur artık, bebeklerimizin sorunlarını paşlayırız :)
Beşik işi evet güzel onu yapabilirim bak, çizimimnde fena değildir onuda yaparım çifte dikiş olsun :)
tamam ozaman akşama beşikleri alıp gül dallarına :)
gecen ay ben de ıncecık 2 cı cızgıyı gordum ama sonra adet gordum.
ben 2 yıldır bebek istiyorum ya ilk defa 2. çizgiyi gördüm yüreğim ağzımdaydı 2 gün ayaklarım sanki yere basmıyordu bulutların üstündeydim ama sonra kırmızılar geldi maalesef :(

Geri