Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

o kadar içten hissediyorum ki şuan ki duygularını anlatamam.Yani sanki yanmdasın:):) kuzum varya ister istemz korkularm oluy biliyo musun?? yani hep düşünce içerisndeym hep aklmda sorular var :(:( yapabildğim tek şey dua etmek RABBİME deli gibi yalvarmak.Bidaha kaybetmek istemiorm kuzumu.Kucağıma almak istiyorum kokusunu almak istiyorum.RABBİMMM ne olur kismeye evlat acısı yaşatma,kimseleri evlat hasretiyle yakma inşallah.AMİNNNNN

cnm senn 2 dşüğün mü olmştıu?? kaçncı haftalarda düşürdn ve sebebi belli mi hani??Rabbim oğluşunu kucağına almayı nasip etsn cnm kokla kuzunu misler gibi.Cnmmmmm cnmm bnmmm

ALLAH razı olsn cnmmmm aminn kimsenn kucağı boş kalmasn inşallah:)sen kaç haftalıksn cnm?
28 haftalik olduk rabbim sanada göstersin insallah 28 38 haftalari

hosbulduk canim iyiyim cok sükür sen nasilsin senin bebis nasil 28 haftalik olduk 2 bucuk ay felan var
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsn cnm darda bırakmasın MEVLAM seni.Cinsiyeti ne kuzunun??

güzel hamişler kocişim geldi çıkıyorum hepinizi öpüyorum bebişleride öpüyorum allahıma emanet olun
cnmmm bitanemm bnmmmm bizde seni çoooooook öpüyruz kuzunu da öpüyos.Anam oğliş diyom ya sürekli ALLAHN iznyle sağlıklı bi oğlan doğr.Kız olursa kızıcak bana hep oğlan hissettiğim için hahaha hahaha

bıraz once parmak yontemı denedım rahım agzı sertlesmıs bende bu ayda yok off

melodi kız rüyamda seni hamile gördümm inşallah doğru çıkar bu arada bende o parmak yöntemini yapmıştım sert bişi değdi parmağıma ve dedimki demek değilim hamile ama hamişmişim cnm yani doğru olmadığını kanıtladım ben kendimde...

şekerimmm okadar çokk sevindimki bu sefer sağlıkla kucağına al inşallah bebişini bianemm hiç eskiyi düşünüp morelini bozma olumlu düşünki herşey güzel olsun cnmmm öptümmmm

meleklerrrrr , hamişş melekler canlarım nasılsınız....düşükten sonra pek giremedm siteye ama aklım hep sizdeydi...yeni yeni hamişlerimiz var allah hepsine sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin...bu arada benm de hamiş melek yazısı düzelmemiş arkadaşlar bi el atın yaa gerçekten gördükçe üzülüyorum...hala atamadım üzermden doğru düzgün...sizleri çok seviyorum dert ortaklarım....

Geri