Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canım ya bende 35 ödüyorum bi yumurta takibi yaptırdım ongünü aştı diye birdaha 35 yani 70 verdim çok zorlandım. 12 olsa negüzel olurdu.

senin yine iimiş 10 gün olayı var ...
ben her gittiğimde 20 ödüyorum ..
mesela bu ay 2 kere 20 ödedim ...gittiğim gün iğneyi vurulmam gerkiyordu ..malum iğnenin ithalatında sorun oluyor 2sini birden bulmak zor oluyor ..normalde fiyatı 20 tl ama o gün vurulmam gerektiği için mecbur orda vudrdurdum ..iğneden 40 tl aldılar...
geçen ay sağlık ocağında vurdurmuştum ..
yani bu ay bana 80 tl ye patladı ..
aman bebek olsun da ben parasında değilim

lale nasılsın saglık ocagına gittim sonuç almaya negatif dün çok az kan geldi bidaha yok gelmedi. niye böyle oldu adet olmuyorum. ne yapacagımı şaşırdım. adet olsaydım yumurta takibi yaptırcaktım..içimde tuaf bi his var bilmiyorum neden sanki halen umudum var gibi saçma am ne bileyim yada kendimi çok inandırdım offf çok sıkıldım bu durumdan.

İyidir sevoş ... kaç çıkmış değerin...

hepinize günaydın kızlkar dün çok giremedim dışarda işlerimiz vardı eve döndüğümde çok yorulmuştum yattım hep artık hemen yorulur oldum valla pilim bitio hemen :))

lalecim dktora gitmişsin sonuç negatif çıkmış sanırım olsun bitanem sağlık olsun bebişte gelir inşallah neden geciktiğini bi araştır muhakkak canım umarım mühim bişi yoktur gerçi bazen böle oluyor benimde hiç gecikmezdi hamilelikten önceki ay 7 gün gecikti cnm önümüzdeki ay bebiş bi bakarsın geliverir :)

mavikedim sende iyisin inşallah artık seninde gebelik ilerledi baya herşey yolunda umarım cnmm çok öpüyorum...

tunacım seninde ikili testin iyi çıkar merak etme cnmm p.tesi bebişi göreceksin eminim artık sana bi el salla baya büyüdü :)))
aminnn canımcım inş:)) büyüyoruz işte teyzesi:)

Hamişler gırınce cevaplayın lutfen kızlar sut beyazı gıbı akıntısı gelen varmıydı bırde tansıyon dusuklugu
benim adetten önce öyle olurdu canım kremsi ama hamiş kaldığım ay şeffaftı.

slm.arkadaşlar epeydir giremiyodum nete fırsat olmuyodu.kızlar regl oldum tunacım benide ekleyin 25 mayıs ta oldum bu ayda bişey çıkmadı arkadşlar dr gittim rahim filmi istedi ve çektirdik berbat bişeymiş çektirmek 2 gün kendime gelemedim ama şükürler olsun temiz çıktı herşey kan tahlilleride yaptırdı hormon vs onlarda temiz çıktı dr pisikolojik dedi artık çünkü herşey temiz çok kafaya takıyosun stres olmaman gerek dedi.bu ay ilaç vermedi rahim filmindeki içine sıktıkları ilaç ta etkiliymiş yumurtalıkları hareketlendirmeye yardımcı olur dedi.yoksa iğne vericekti bünyen kaldırmaz o ilaçtan sonra dedi bakalım hayırlısı bu ay olur inşlh
hayırlısı canım yine tahlillerin temiz çıkmış, inş gelecek bebeğin yakında

heheh benmde komik bir durum var o da akıntım yok sadece sol yumurtalığımda ağrı ve arada batma ve göğüslerimde hassasiyet var bugün yada yarın regl olmam lazım bakalım hayrlısı
hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyoruz

Yaşasın bebiş geliyor bu gün haberini aldım allah isteyen herkese nasip eder inş. Allah kimseyi evlatsız bırakmasın
maşşallah allah kucağına almayı nasip etsn

slmm kızlarr nasılsınızz bakemm kızlar ben dün gece çok rahatsızlandimm hapşira hapşira boğazlarim tahrişş oldu hiçbişeyy yiyemiyormmm burnumm tıkalıı nefes Almakta zorlanıyormmm
geçmş olsun canım dikkat et kendine

canım kabul ettsin rabbim tabii inşş hayırlısı ile etsin inşş. vallahi çitosum ya ösledim iyice hee alıştım ben sizlere onu anlıyorum buraya gelince seviyoruz sizi:D vallahi çalışıyorum çitosum iş güç derken kendime fazla vakit ayıramaz oldum buarada bakmazmıyım meleğime bakıyorum tabi beslenmemede dikkat ediyorum teyzoşu ikili teslerde temiz çıktı allahın izni ile sonra biz ERKEĞİZ:D biliyomusun? şimdide hayırlısı ile 14+5 olduk büyüyoruz işte bildiğin gibi benimde karnımı büyütüyo kerata:D canım allahım sanada taddırsın inş.
kuzum benim maşşallh paşa mı geliyor, çok sevndim allah tamamıne erdrsn, özletme kendini öptümmm

canım ya bende 35 ödüyorum bi yumurta takibi yaptırdım ongünü aştı diye birdaha 35 yani 70 verdim çok zorlandım. 12 olsa negüzel olurdu.
inş önümüzdeki aya hsmiş kalırsın canım benim yumurta takibi yaptırdığım ay geldi meleğim çok şükür:)

kızlar ben h.sonu yokum sizleri özleyeceğim, evlendikten sonra oturduğumuz kütahyanın emet-hisarcık ilçesine gideceğiz arkadaşları falan görmeye. pazt grşrz inş öpüyorum hepinizi....
melodim facedeki grup da sana emenet grşmek üzere...

Arkadaşlar bundan 4-5 ay önce adetlerim çok düzensizdi. 40 günde 50 günde bir olmaya başladım. Doktora gittiğimde kilo vermen gerekiyor dedi. 10 kilo verdim ve şu an 31 günde bir oluyorum hiç sekmiyor. Muhakkak doktara gitmeniz lazım. Bu sorun halledilmesi gereken en öncelikli konu bence..Canınızı sıktıkça iyice gecikiyor. Biliyorum çünkü hepsini bende yaşadım. Hasta olmayınca bebek için umudun da olmuyor....

Hamişler gırınce cevaplayın lutfen kızlar sut beyazı gıbı akıntısı gelen varmıydı bırde tansıyon dusuklugu

melodi benim de bu ay ilk defa süt beyazı gibi akıntı geliyor. Ama ben internetten araştırdım. hamilelik belirtisi değil gibi senin de içini karartmak istemem. çünkü ben araştırdığıma pişman oldum. Doktoruma gidince bu konudan bahsedicem. Bende bazen sarı akıntı geliyor. Doktorum muayne etti bunda birşey yok dedi ama. Sen de de sarı akıntı oluyormu????

melodi benim de bu ay ilk defa süt beyazı gibi akıntı geliyor. Ama ben internetten araştırdım. hamilelik belirtisi değil gibi senin de içini karartmak istemem. çünkü ben araştırdığıma pişman oldum. Doktoruma gidince bu konudan bahsedicem. Bende bazen sarı akıntı geliyor. Doktorum muayne etti bunda birşey yok dedi ama. Sen de de sarı akıntı oluyormu????

evet cnm sımdı dısardan geldım yururken bı akıntı geldı dedım regl oldum geldım bak yok olmamısm koyu sarı akıntı gelmıs kafayı yemıyorum cunku doktorumla konustum anlatttım herseyı melek 1 sene ıcınde korunmadan eger olmassa tedavı olurmus yanı rahım fılmı falan ıste suan hıcbır sorun yok sende sadece zaman yanı stres yok

senin yine iimiş 10 gün olayı var ...
ben her gittiğimde 20 ödüyorum ..
mesela bu ay 2 kere 20 ödedim ...gittiğim gün iğneyi vurulmam gerkiyordu ..malum iğnenin ithalatında sorun oluyor 2sini birden bulmak zor oluyor ..normalde fiyatı 20 tl ama o gün vurulmam gerektiği için mecbur orda vudrdurdum ..iğneden 40 tl aldılar...
geçen ay sağlık ocağında vurdurmuştum ..
yani bu ay bana 80 tl ye patladı ..
aman bebek olsun da ben parasında değilim
bende istblda özel bi doktora gittim devlet hastanesinde görev yapıyor bide özel yazanesi var hastane de farklı yazanesinde farklı 150tl muane ücreti verdik sürekli para istiyor hastaneya yanına gittim hastaların yüzüne bakmıyor biri bi soru sordu ikinciye tersledi bende yazanesine gidiyorum ben okadar çok soru soruyordum okadar özenle cvp veriyodu ki bütün hastalarını eşit tutmuyordu. rezil bi doktordu. çok iyi doktorlarda var ama bu gıcık çok para gözdü.

Geri