Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Kızlar dayanamadık kan testi yaptırdık sonuc 809 çıktı! Ama ben hala inanamıyorum, Allahımdan tek dileğim dış gebelik ya da sağlıksız bir gebelik olmaması... Cumartesi Dr a gidebileceğim; drum kongrede olacakmış... Allah benim gibi bebek isteyen tüm melek kardeşlerime bu duyguyu nasip etsin... Ben hala "hamileyim" diyemiyorum ama bu defa Rabbim bir mana vermezse bebis geliyor... Veeee bence bu site ve buradaki arkadaşların içten dua ve düşünceleri bize olumlu yansıyor... Hepinize manevi desteklerinizden ötürü teşekkür ederim... Allah herseyi gönlünüze göre versin...
Ayy ayy ayyyyyy ;)))))))))Heycanlandım bi hamiş daha rabbim diger isteyen meleklerimede nasip etsin aminn.. Ay inanki çok aama çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin ve senden doktordan alacagın sonucları sabırsızlıkla bekliyorum.. İnşallah bbeebğin snnledir canım.. Rabbime emanetsin..

Ayy ayy ayyyyyy ;)))))))))Heycanlandım bi hamiş daha rabbim diger isteyen meleklerimede nasip etsin aminn.. Ay inanki çok aama çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin ve senden doktordan alacagın sonucları sabırsızlıkla bekliyorum.. İnşallah bbeebğin snnledir canım.. Rabbime emanetsin..

Çok teşekkürler... İnanın daha bu haberi kız kardeşim bile bilmiyor, sadece eşim ve annem, bir aksilik olur da onları da yine üzerim d,iye söyleyemedim... Sizlere açtım içimi, inşallah haftasonu dr da doğrular da rahatlarım...

Selam kizlarr
Benide listeye tekrar eklermisiniz , bekleme sureci tekrar baslasin bakalim:) 11 Temmuz regl gunum
Yeni hamisleride tebrik ediyorum, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah,

çook geçmiş olsun MAVİŞKEDİ..BEYONCEE ayy çok sevindim demekki bebek için epey bekledin umarım bebişin göbüşündedir inşallahh ve darısı başımayıda ekliyorumm:))belirtileri düşünmemeye çalııyorum en iyiside o zaten..Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman nasip eder..hepinizi çok öptümm:)

Geri