Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Herkese Gunaydin ,

Tebrik eden herkese cok tesekkur ediyorum arkadaslar, Allah isteyen herkese bir an once nasip etsin insallahhhh, Ben daha doktora gidemedim bugun randevu alicak esim bakalim ne zamana vericekler, doktor gormedende nedense tam sevincimi yasayamiyorum, Muayenemi olsam, doktor tamam hicbir problem yok hamilesin dese inanicam sanirim : ) Evde yaptigim test disinda, hicbir belirtim yok anlayamiyorum, sadece hala yumurtaliklarimda ara ara sanci oluo, ozellikle oturup kalktigimda, normalmi bilmiyorum bu, Birde hamile olan arkadaslar, simdi doktora gittigimde hersey belli olcak net demi ? kese gozukmesi lazim, kalp atisi falan ne zaman hissediliyor ? ilk testler neler yardimci olurmusunuz ? bu arada son regl tarihim 13 HAZIRAN di, Reglim 1 hafta suruyor,

adet tarihinden bir hafta sonra kesen gözükür.gözüktükten bi 8 ,9 gün sonra bebişin gözükür bundan da bi yaklaşık 10,15 gün sonra a bebişinin kalp atışlarını duyarsn.yani ben de öyle olmustu.aşagı yukarı herkeste aynıdır.yalnız kalp atışları bazılarında geç olabılıyor ama normalmış.allahım saglık versın, hersey yolunda olucak inş.hayırlı olsun tekrar..

selam ..ay inanmıyorum ..ben bi gittim bereketim arkamda kaldı hahaha
bakın 2 tane hamiş var ..vay anasını ..demekki topikten gitmem gerekiyormuş hahaha
ikinizi de gönülden tebrik ediyorum ..
lale ben senin hamile olduğuna yürekten inanıyordum zaten ama söylemek istemedim ALLAH biliyor ,heyecan yapma diye ama sana baştan beri yılma ,dayan mutlaka olacak inş. demiştim ,hatta tüp bebek zamanı bırakacaktın nerdeyse bu işi bak RABBİM nasıl nasip etti ,demekki sabretmek gerekiyormuş ...
bi ben kaldım galiba şu işi beceremeyen hahaha
ben de yarın inş. şu filmi çektireceğim ..korkuyorum ama doktor da korkulacak bişey değil dedi ..hayırlısı ALLAHtan ..tüm topik duanızı bekliyorum ,acı çekmeden inş. şu filmi çektireyim ..

sumsuk seni de tebrik ediyorum bu arada ..ALLAH Sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip etsin..
tuna seni de tebrik ediyorum ..bu sene kız senesi zaten ,hiç erkek d oğuracak yok yaaawww hahaha

bakın 2 tane hamiş var ..vay anasını ..demekki topikten gitmem gerekiyormuş hahaha
lale ben senin hamile olduğuna yürekten inanıyordum zaten ama söylemek istemedim ALLAH biliyor ,heyecan yapma diye ama sana baştan beri yılma ,dayan mutlaka olacak inş. demiştim ,hatta tüp bebek zamanı bırakacaktın nerdeyse bu işi bak RABBİM nasıl nasip etti ,demekki sabretmek gerekiyormuş ...
ben de yarın inş. şu filmi çektireceğim ..korkuyorum ama doktor da korkulacak bişey değil dedi ..hayırlısı ALLAHtan ..tüm topik duanızı bekliyorum ,acı çekmeden inş. şu filmi çektireyim ..

Uyuzum gördünmü bak hamileymişim yaaaa, san nerden hissettin ki...
Eee sabreden derviş muradına erermiş değiyl mi :D

Sen niye bu filmden korkuyorsun bu kadar anlamadım, biraz şiddetli adet sancısı çekiyorsun 5 dk kadar daha öncede söyledim, 5 ok kdar dayanılmayacak bir sancı değil meraklanma canım :)

Sen niye bu filmden korkuyorsun bu kadar anlamadım, biraz şiddetli adet sancısı çekiyorsun 5 dk kadar daha öncede söyledim, 5 ok kdar dayanılmayacak bir sancı değil meraklanma canım :)
lale benim hislerim çok kuvvetlidir ,sana kistin olduğu zaman da uyarmıştım hatırlıyormusun ,sancılardan dolayı sormuştun ben de sana kist demiştim ısrarla kist çıktı ,şimdi de ALLAH biliyor hamile olduğunu düşünüyordum ama hevesin kırılmasın ters bişey olur diye söylemek istemedim ama taa en baştan tüp bebekten vazgeçtiğin zaman sana vazgeçme derken inanıyordum hamile kalacağına içimde bir his vardı ..
ay ne bileyim yaa ,korkuyorum işte ,netten çok okudumya ondan galiba hahaha
bir de filmde kötü bişey çıkar diye endişem var ..hani tüp tıkanıklığı v.s.
aslında eşim yaptırma bişey çıkarsa iice kafayı yersin zamana bırakalım dedi ama yaptırmadan da boşa kürek çekmenin anlamı yok ...
çok gerçekçi biriyim huyum kurusun tipik başak hahaha

selam kızlar ABOĞĞĞĞĞ MAŞALLAH HAMİŞLERİMİZ COĞALMIŞ TEBRİK EDİM KIZLAR LALEZAR KUZUM COK SEVİNDİM CANIM ALLAH KUCANA ALDIN GUNLERİDE GÖSTERSİN CANIM COK COK SEVINDIM :eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::hey::hey::hey::hey:bebisimbebisimbebisim:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::bathbaby::bathbaby::bathbaby::kafa::kafa::kafa::kafa::bathbaby::bathbaby::bathbaby::eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::yeah::yeah::yeah::hey::hey::hey::hey::hey::hey::hey:bebisimbebisimbebisimbebisimbebisim:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::d050::d050::d050::d050::d050::d050::d050::d050::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::D:D:D:D:D:D

lale benim hislerim çok kuvvetlidir ,sana kistin olduğu zaman da uyarmıştım hatırlıyormusun ,sancılardan dolayı sormuştun ben de sana kist demiştim ısrarla kist çıktı ,şimdi de ALLAH biliyor hamile olduğunu düşünüyordum ama hevesin kırılmasın ters bişey olur diye söylemek istemedim ama taa en baştan tüp bebekten vazgeçtiğin zaman sana vazgeçme derken inanıyordum hamile kalacağına içimde bir his vardı ..
ay ne bileyim yaa ,korkuyorum işte ,netten çok okudumya ondan galiba hahaha
bir de filmde kötü bişey çıkar diye endişem var ..hani tüp tıkanıklığı v.s.
aslında eşim yaptırma bişey çıkarsa iice kafayı yersin zamana bırakalım dedi ama yaptırmadan da boşa kürek çekmenin anlamı yok ...
çok gerçekçi biriyim huyum kurusun tipik başak hahaha

Evet hislerin gerçekten kuvvetlişmiş uyuzum...
Bak tekrar diyorum film korkulacak birşel değillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :)

selam kızlar ABOĞĞĞĞĞ MAŞALLAH HAMİŞLERİMİZ COĞALMIŞ TEBRİK EDİM KIZLAR LALEZAR KUZUM COK SEVİNDİM CANIM ALLAH KUCANA ALDIN GUNLERİDE GÖSTERSİN CANIM COK COK SEVINDIM :eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::hey::hey::hey::hey:bebisimbebisimbebisim:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::bathbaby::bathbaby::bathbaby::kafa::kafa::kafa::kafa::bathbaby::bathbaby::bathbaby::eek:rkide::eek:rkide::eek:rkide::yeah::yeah::yeah::hey::hey::hey::hey::hey::hey::hey:bebisimbebisimbebisimbebisimbebisim:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::d050::d050::d050::d050::d050::d050::d050::d050::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::D:D:D:D:D:D

Uyyy perinsesim yerim seni ne güzelde sevinmişsin ortalğığ ırenklere bezelişsin...

Evet hislerin gerçekten kuvvetlişmiş uyuzum...
Bak tekrar diyorum film korkulacak birşel değillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :)

...
yarın gidene kadar korkarım kesin ,masaya yatınca azıcık heyecan sonra biter inş..
hastaneden kaçmayayım da gerisi önemli değil hahaha
ay bi de başıma gebelik testi ÇIKTI..hahaha
filmden önce gebelik testi istiyorlarmış ne olur ne olmaz diye ..
öğleden sonra gideyim de yaptırayım bari :ehi:

Geri