Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Defnem ya siz ne kadar olduki bebek için çalışalı aşılama deneyeceksiniz.Çok erken değil mi daha.Doktora gittiniz mi hiç.Doktor mu tavsiye etti yoksam?
buay 16 ay oldu tatlım 1 seneden sonra sebepsiz bebek olmuyosa aşılamadan önce klomenle yumurtalık takibi yapıyorlarya banada yaptılar sonuç negatif.doktorumla konuştum başka yapıcak bişey daha yokmu diye aşılama denicez 3 kez sonrasında tüp bebek gerek kalırsa.ama istersen aşılama hemen yaptırmayıp birkaç ay dinlenebilirsin dedi.çelişkideyim aşılamadada kesin olacak diye bişey yok belkide birkaç kez denemek gerekicek o yüzden bayram sonrası düşünüyorum kısmet bakalım belki gerek kalmaz belkide fikrim değişir yapıcak başka birşey yok çünkü.

buay 16 ay oldu tatlım 1 seneden sonra sebepsiz bebek olmuyosa aşılamadan önce klomenle yumurtalık takibi yapıyorlarya banada yaptılar sonuç negatif.doktorumla konuştum başka yapıcak bişey daha yokmu diye aşılama denicez 3 kez sonrasında tüp bebek gerek kalırsa.ama istersen aşılama hemen yaptırmayıp birkaç ay dinlenebilirsin dedi.çelişkideyim aşılamadada kesin olacak diye bişey yok belkide birkaç kez denemek gerekicek o yüzden bayram sonrası düşünüyorum kısmet bakalım belki gerek kalmaz belkide fikrim değişir yapıcak başka birşey yok çünkü.

Canım sen zaten çok güçlüsün maşallah.Çok yıpratıcı bir süreç bu.Sizde herhangi bir sıkıntı yok anladığım kadarıyla (eşin ve sende)sebebi bilinmeyen infertilite mi?Ya bide şeyi sorucam.Aşılama ve Tüp bebekten önce tüm doktorlar mutlaka Rahim filmi istiyor sen bu filmi çektirdinmi?

BEBEGİM... ben yani annen ve daha snra baban,bız senı hayal gucmuzu zorlayarak hayal ettık kı,guzellıgını hayallerımıze bıle sıgdıramadık...Hıc gormedıgımız bır varlık, kanımızdan , canımızdan olan bebegımız...Kucucuk bır bedenın ,mınıcık ayakların ve kartanesı kadar kadar guzel gozlerın...Gormedık bız senı,Gormedık ama hissettık bir kere ...Sende hıssedıyor musun ? acaba bızı. Bu benım annem , buda benım babam dıyebılıyor musun ? bılmıyoruz ama bu bızım bebegımız dıyebılıyoruz bız... Çunku bızımsın . bızım bebegımızsın.Sen bızım kartanemızsın...Hep dıyorum babasına benzesın ,onun gıbı sevkatlı ,onun gıbı mert olsun ... Bebegım sen ona , babana benze , benzekı sevdıgım adam ıkı olsn ... ANNEN...

Geri