Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

gülen aramıza hoşgeldin alah gönlüne göre versin herkezin meleklerimiz inş yakın zamanda gelir çok bekletmeden

mrb arkadaslar yenı uye oldum yazıların bır kısmını okudum ben uc yıllık evlıyım 2 yıl once hamıle kaldım ılac kullandıgım ıcın aldırmak zorunda kaldım sımdı cocugum olsun dıye dua edıyorum ama yumurtalıklar zayıfmıs yumurtlama olmuyor dedı doktor.hatta menapoz dıyor fsh cok yuksek duphaston kullandım adetım gelmedı hamılede degılım sımdı dhea ılac kullanıyorum 3 ay kullanmamı soyledı 1 ay bıttı 2 ayım kaldı hayırlısı ınş.ama 3 aydır adet gormuyorum gobegımde sıstı acaba dedım hamıle olabılırmıyım bugun test yaptırdım degılım allah tan umıt kesılmez allahım ol derse olur
Canım hoşgeldin aramıza :) allahtan herşeyin hayırlısını istemek lazım illaki vardır bir zamanın fazla strese sokma kendini rahat ol hem burasıda sana uğurlu gelicek görürsün bak :)daha kaç yaşındasınki menopoz olsun canım iyi bir doktorla çözersin sen bu işi bir kere olmuş yine olur sıkma canını :)

mrb kızlar dünnn gidipp testlerimi yaptirdim ama doktoruma gösteremedimm kaldı pazartesine doktoru aradımmm pazaretsi göstersem bişey olurmu diye dedii eğer tedavi reglinin ilk 5 günü içinde yapilacak bi tedaviysee diğer aya kalır artııkkk bakalımm iştrendfe izin alamadım sabah göstermekk içinn sonuçta işe yeni başladımm hemen bana izin verin diyemezdiimm sık sık giremiyomm ev işleriylee geldiğimde ilgileniyommm yada uyuyommm daha bu tempoya alişamadımm öpüyorumm sizi :)
inş tedavine en yakın zamanda yaptırıp bebeğin kavuşursun canm hayrlısı olsun hakkında

kızlar benım cıkmam lazım yarın sabahleyın burdayım ınş.sızlere cok ıhtıyacım var.allah ım hakkımızda hayırlısını versın.sızlerı tanıdıgıma cok sevındım gorusuruz ınş.

mrb kızlar tek cızgının ardından kırmızı kartıda yedık:) artık uzulemıyorum cok alıstım heralde hayırlısı olsun rabbım buyuk tunacım benıde ekle bu ay lısteye 10 ekim
evet tatlım insan alışıyo.olsun gelecek aya olur inş. hayırlısıyla:)
merhaba kızlarrr nasılsınız :) tunacım odanız hayırlı olsun saglıklı gunleerde kullansın ıns allahım içini doldursun :)
lale abla kabızlık 2 gundur benımde canımı okuyor hergun kesıntız bır suru meyve ve 3 lt su ıcıyom banamısın demıo suan bende oturamıom :) afedersınız
sekerım yawrummmm nasılsın oglusum nasıl :)
canım benim çok geçmiş olsun:(
selam kızlar;
Umarım iyisinizdir.Bizim bugün randevumuz var.Allah'ın izniyle görücem bugün yavrumu.İnşallah kalp atışını da duyarım bu sefer .Vallahi çok heyecanlıyım.Bakalım nasıl geçecek doktor ziyaretimiz.Babamız gelsin gidicez.
tatlım bebeğinin iyi olmasına çok sevindim.iyi tatiller fıstık dinlen bolbol:)
bugünde benm adet günüm kızlar daha gelen yok 10 eylül diye yazdırmşdım tuna ablaya belki geç gelir diye inş gelmezde test yaparım
bu arada 11 eylül evlilik yıldönümümüz inş gelir meleğimiz
bende geçen ay evlilik yıl dönümü hediyesi vermek istemiştim olmadı.inşallah sana kısmet olur güzelim inşallah:)

Merhaba arkadaşlar on beş gündür hiç nete girmedim transferimden sonra yalnızca dinlendim dün sonucu öğrendik maalesef sonucum negatif .Doktorum bir ay dinlerndikten sonra donmuş diğer embriyoları transfer edecek bekleyeceğiz yani.Size de haber vermek istedim
sakın üzülme canım vardır birhayır gelecek denemede inşallah kavuşucaksın bebeğine

merhaba kızlar günaydınlar.... yarın kızımla saat 3 buçukta buluşmamız var nihayet çok mutluuym bakalım bizim zilli ne alemde dönünce haber ederim sizlere öpüldünüzz :))))
zillin iyidir inş. güzel annesi meraketme sen:)
kızlar benım cıkmam lazım yarın sabahleyın burdayım ınş.sızlere cok ıhtıyacım var.allah ım hakkımızda hayırlısını versın.sızlerı tanıdıgıma cok sevındım gorusuruz ınş.
aramıza hoşgeldin canım:)

Geri