Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

oyy ne güzel mavişim hemen vermişin bundada verirsin canım bakımlı bir baynsın dikkat edersin sen çok güzel bir annesin öylede devam edeceksin :D inşallah yeni hamişler yeni bebişler olur coşarız :nazar:

bekelemenin ne zor olduğunu ancak bekleyenler bilir ama unutma Rabbim sınıyor sevdiği kulunu daha çok sınıyor inşallah gönlünün dileğini verecek yakında üzülme demiyorum ama kendini çabuk toparla bu yol zorlu ama biz yanındayız bak bende 2.5-3 yıldır bebek deyip yatıyom bebek deyip kalkıyom bazen umudum tükendi diyorum ama buradaki arkadaşlar tutup kolumdan kaldırıyor diren ayakta dur bebeğn gelince güçlü bir anne bulsun diyorlar kalkıyorum şimdi bende sana diyorum canım Allahım güldürecek yüzünü inşallahh :kiss:

oyy şeker hamişim bel ağrıların beben büyüdükçe devam edecek şu hamile yastıklarından alsana canım rahat uyumanı sağlar en azından dinlendirir seni Rabbim rahat bir hamişlik, sağlıklı ve hayırlı bir evlat versin sana şekerimm :kiss:
teşekkür ederim sılam motivasyon süper :) bu seferki beni bayağı perişanlattı ama toparlarım :) tabiki yeni hamişlerimiz olucak hepimiz onlara tecrübelerimizi ve aramızdaki bağları anlatarak güç vericez :) allahım herkesin yüzünü güldürsün :)

bak ben seni görmeden söledim bugün doğurmayasn die:)hiç belli olmaz bu sancı cnm birden iniverir yağmur gibi.Annem hep öle der bu doğum anını anlatırken.Yağmur birden iner gök gürler snra diner güneş açar falan der.Sennde gece uyandırmasın sıpa'n.Kandırıkçı kuzuuuu oyyy canımın içi yaaa mis gibi kokucak şimdi ALLAHIMN iznyle...Nasıl heyecanlısndr kim bilir.Bitanem bu aralar yalnz kalma emi??yani eşin gittiğinde de yannda birileri olsn..Ya eğer gece doğum falan olmazsa sabah gir bana yaz emi ben doğurmadım dye.Girmezsen tamam bu kızı doğurttum 40 kere söleyince diye düşünücem hahaha Kuzum bnm junıor iii maaşallah :nazar: tekmeleri sertleşti bi vuruyo tak sıçratıyo beni.Sabahları erken kalkıyo galiba beni uyutmuyo bazen.Bi de geceleri hareketli.Gündz arada bi oynar :)Minik kuşum ALLAHIM kolaylık versn.Doğuma gidicekmişsn gibi ben dualrımı edeym de sana ne olur ne olmaz.ALLAHIM darda bırakmasın bir avazda doğur kuzunu al kucağına.Bu arada bel ağrılarm arttı ağladm resmen ağrıdan bugün:(nasl bi çare bulucam bilmiyorum:(
kıyamaaaammm bitanem belin için yapabileceğin en iyi şey yatağın ve yattığın pozisyon ben ince 3 yastıkla yatıyorun bacak arası göbüşümün altı ve sırt bölgem eşim bu gidişle beni atıcan yataktan diyor ama napıyım artık sağa sola dönmek eziyet oldu başkada seçeneğim yok zaten yüz üstüyatmayı özledim normalde hep öyle uyurdum :) otururkende belini boşlukta bırakma küçük bir minderle doldur faydasını görürsün benim belim normaldede sakat zaten ama bu şekillerde rahatlatıyorum :) kendine dikkat et şekerim benim :)

yaaaaa ben birtarafı yazarken diğer tarafı unutuyorum hamişliğime verin kızlar YENİ HAMİŞLER HEPİNİZİ TEBRİK EDİYORUMMM ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN VEEEE ARAMIZA YENİ KATILAN ARKADAŞLAR HOŞ GELDİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ BURDAN VAZGEÇEMEYECEKSİNİZZZZZ :) AYRICA HERKEZE HAYIRLI CUMALAR ALLAHIM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN İNŞALLAH AAAAAMMMİİİİNNNNNN............... :) :) :)

hayırlı cumalar KIZLAR VE MINNOSLARIM NASILSINIZ AYYY DUN GIREMEDIM BURAYA CILDIRDIM DAHA SONUCLARIM 3 BUCUKDA CIKACAKMIS ARADIM OGREDIM BI KAC SAAT DAHA SABIR EDECEM BI COGU TERTEMIZ COK SUKUR HIC BISI YOK NEYSE BU CUMA YUZU SUYU HORMETINE RABBIM HERKESE BEBEK NASIP ETSIN KIMSENIN KUCAGI BOS KALMSIN AMİN... SAGLIKLI SIHATLI INSALLH KIZLAR BISI DIYECEM DİLBER SANA YAZIYORUM BITANEM KİSTLERE PEK KAFANI TAKMA BENDE TAKA TAKA TALKA BENDEKI BIDE ERIMEYECEK BI CINS KIST ÇİKOLOTA KİSTİ ERİMEYECEK BICIMDE VE 5.5 CM AMELIYATLIK DERECEYDI BIR COK DOKTORA GITTIM VE BANA BEBİŞİN OLMAYACAGINI SOLEDI YANI AMELIYATTAN SONRA OLABILECEGINI SOLEDI AMA ILK GEBE KALDIGIMDA 4.7 YANI BU KISTLE BEN HAMILE KALDIM AMA ERKEN DOGUM OLDU O AYRI BIRSEY CNM RABBIM SIMDIKI BEBEGIME SAGLIK SIHAT VERIR INS CNM 1 SENE BOYUNCA BUTUN DOKTORLAR BENI OYALADI KIMI TUP BEBEK DEDI KIMI AMELIYAT DEDI KIMI D.K.H VERDI VEREN VERDI TAKİİİİ KENDI DOKTORUMA GIDENE KADAR MERSİNE GIDENE KADAR BANA ORDA BI ILAC VERDI HEE BIDE GOGSUMDEN SUT GELDI 1 SENE BOYUNCA KESILMEDI O SUTUM KESILDI VE BANA DOKTORUM 3 AY ICINDE HAMILE KALMAMI SOLEDI HIC AKLIMDA YOKTU BILE SOR KIZLARA HATTA YAZDIM BURAYA BÖLE BÖLE 3 AY ICINDE HAMILE KALMAM GEREKIYORMUS DIYE MEGERSEM BEN HAMILEYMIS HABERIM YOKMUS YANI ANLAYACAGIN CNM BENIM 5.5 CM LE KİST VE ARASTIRABILIRSIN ÇİKOLOTA KISTI BENIM KIST ERIMEYEN CINSTEN BEN BU KISTLE HAMILE KALDIM MUCIZE YANI RABBIM NASIP ETTI COK SUKUR SIMDI 4 AYIN ICINDEYIZ BAK RABBIM SANA DA NASIP EDECEK HIC UZME KENDINI BITANEM :) TAMAM MI RABBIM SANADA NASIP EDECEK

hayırlı cumalar KIZLAR VE MINNOSLARIM NASILSINIZ AYYY DUN GIREMEDIM BURAYA CILDIRDIM DAHA SONUCLARIM 3 BUCUKDA CIKACAKMIS ARADIM OGREDIM BI KAC SAAT DAHA SABIR EDECEM BI COGU TERTEMIZ COK SUKUR HIC BISI YOK NEYSE BU CUMA YUZU SUYU HORMETINE RABBIM HERKESE BEBEK NASIP ETSIN KIMSENIN KUCAGI BOS KALMSIN AMİN... SAGLIKLI SIHATLI INSALLH KIZLAR BISI DIYECEM DİLBER SANA YAZIYORUM BITANEM KİSTLERE PEK KAFANI TAKMA BENDE TAKA TAKA TALKA BENDEKI BIDE ERIMEYECEK BI CINS KIST ÇİKOLOTA KİSTİ ERİMEYECEK BICIMDE VE 5.5 CM AMELIYATLIK DERECEYDI BIR COK DOKTORA GITTIM VE BANA BEBİŞİN OLMAYACAGINI SOLEDI YANI AMELIYATTAN SONRA OLABILECEGINI SOLEDI AMA ILK GEBE KALDIGIMDA 4.7 YANI BU KISTLE BEN HAMILE KALDIM AMA ERKEN DOGUM OLDU O AYRI BIRSEY CNM RABBIM SIMDIKI BEBEGIME SAGLIK SIHAT VERIR INS CNM 1 SENE BOYUNCA BUTUN DOKTORLAR BENI OYALADI KIMI TUP BEBEK DEDI KIMI AMELIYAT DEDI KIMI D.K.H VERDI VEREN VERDI TAKİİİİ KENDI DOKTORUMA GIDENE KADAR MERSİNE GIDENE KADAR BANA ORDA BI ILAC VERDI HEE BIDE GOGSUMDEN SUT GELDI 1 SENE BOYUNCA KESILMEDI O SUTUM KESILDI VE BANA DOKTORUM 3 AY ICINDE HAMILE KALMAMI SOLEDI HIC AKLIMDA YOKTU BILE SOR KIZLARA HATTA YAZDIM BURAYA BÖLE BÖLE 3 AY ICINDE HAMILE KALMAM GEREKIYORMUS DIYE MEGERSEM BEN HAMILEYMIS HABERIM YOKMUS YANI ANLAYACAGIN CNM BENIM 5.5 CM LE KİST VE ARASTIRABILIRSIN ÇİKOLOTA KISTI BENIM KIST ERIMEYEN CINSTEN BEN BU KISTLE HAMILE KALDIM MUCIZE YANI RABBIM NASIP ETTI COK SUKUR SIMDI 4 AYIN ICINDEYIZ BAK RABBIM SANA DA NASIP EDECEK HIC UZME KENDINI BITANEM :) TAMAM MI RABBIM SANADA NASIP EDECEK

melodicim çok sağolya içimi rahatlattın umut oldun bana diğer arkadaşlarda sağolsun çok moral verdiler burası olmasaydı ağlaya ağlaya helak ederdim kendimi iyi dilekleriniz dualrınız için çok teşekkür ederim seninde bebeğin sağlıkla dünyaya gelir hayırlı bir evlat olur inşallah benim gibi bekleyen isteyen herkesinde allah yardımcısı olsun.. hepinizi gerçekten çoooooooooooooooook seviyorum iyiki varsınız..

:) GAMZECİMMM merhaba uzun zamandır ilk kez karşılaşıyoruz sanırım sen şimdilerde sayfaları okuyorsun :) eee nasıl gidiyor hamişlik ufak ufak sona yanaşoyoruz bizde benim bugün 28 bitti senin pazar bitiyor doktorum bana 25 kasımdan sonra doğumu bekliycez dedi galiba yaşımdan dolayı erken doğum olabilir diye düşünüyor bana bişey demedi ama :) benim gidişatım iyi oğluşum geçen hafta 1250 gr dı ayın 7 sinde yine kontrolüm var yalnız bazen çok hareketli bazen çok sessiz nedendir normalmidir bilmiyorum her geçen gün dahada ağırlaşıyorum sanki benim gibi kıpır kıpır biri için çok yavaşım :) sen nasılsın anlat biraz yaaa :) kızma sakın bana aynıyız ya oyüzden senide merak ediyorum ... :) tuna nasıl okullar açıldı ben rahatladım daha düzenli oluyor günler :) minik kuzuyuda ayrıca anlat annesi hepinizi öptm :)

arkadaşlar merhaba, doktor kontrolünde rahim arkaya dönük çıktı, bebek için engel olmadığını söyledi doktor. aranızda rahimi arkaya dönük olan varmı ?
meraba cnm benim rahmim de arkaya dönük doktor bana hamileliğimn 7. haftasında söyledi kmse söyledimi bilmiyorum ama rahmn geriye dönük dedi..bi sorun değil bu bunu da söyleym dedi..sadece bu durumun gebeliğe engel olmadığını sadece geciktirdiğini biliyorum..allah en yakın zamanda sağlıklı bi gebelk nasip etsn canm...

herkese hayırlı cumalar Allah kalbinizden geçeni versin.

slm kızlar iş yerinden giriyorum fazla yazamıyacağım hemen çıkmam lazım çünkü :( evde internetimde sorun var gelemiyorum :( size bişi dicem benim 4-5 gündür bel arım aşırı oluyor özellikle yataktan kalkarken sanki hiç uyumamışım gibi sürekli ayakta durmuşum gibi belim kopuyo dün gece çamaşırımda pembemsi bir akıntı vardı bu günde yine pembe ama böle koyu pembe gibi bir damla bile değil peçeteye geldi adetim 3de erkenmi adet oluyorum ne dersiniz? :( kasıklarımda normalde adetin ilk günü olan ağrılarım var inşallah adet olmam yaaa bari gününde gelsin umutlanmama fırsat vermeden 3-4 gün önceden niye geliyor yaaa :(
canım inş bebeğin gelmiştir, bakarsın yerleşme kanamasıdır. inş Allah gönlüne göre versin..

canım kardeşlerim günaydınlar hepinize size ve dualarınıza ihtiyacım var test yaptım ve pozitif çıktı ve büyük bir hevesle listeye kendimi ekledim inş. sorunsuz bir 9 ay geçiririm ve sağlıcakla hayırlısıyla bebğimi kucağıma alırım dedim aslında bunu bebeğimin kalp atışlarını duyana kadar paylaşmıyacaktım fakat dualarınıza ihtiyacım var ve sizden başka bitek eşim biliyor gene bir hüzün kapladı yüreğimi ama bir parçada olsa aydınlık var önümde inş bu seferde hayırlı sağlıklı bir evlat verir rabbim
ayy sevde çok sevindim valla gözünüz aydın, dur ben de ekliyim listeye:) Allah tamamına erdrsin inş gör bak bu kez sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın:)

ayyy enfeksıyona yakaldım gene galıba yaa ıdrarım yaparken batma oluyor rahım agzına bugun oldu zaten ıdrar tahlılımde pek ıc acıcı cıkmamıs moralım bozuldu 12 yassı epıtel lokosıt pozıtıf cıkmıs off allahım yaa o kadar dıkkat edıyorum su bol ıcıyorum ama yok yaa bu ne yaa gene aynı
canım yanma bende de oluyor, inş tahlil sonuçların temiz çıkar, sen bol su içmeye devam et, üzme kendini canım.

kızlar adet gecikmemin sebebini öğrenmek için doktoruma gittim bugün nur topu gibi küçük küçük kistlerim varmış bide bu çıktı başıma:( hastanenin bahçesinde oturup ağladım sinirimden biri bitmeden biri başlıyo nolcak böyle bilmiyorum bu gidişle bir 5 yıl daha beklerim ben:(
canım kistlerin tedavisi var üzme kendini inş küçüldükten sonra senin de güzel bebek haberlerini alacağız.

kızlar yaa aussie angel'i gören var mı?? ya da konuşan vs?? ne zamandır yazıyorum 1 ay olucak ses seda yok topiğe de girmiyo.Defalarca yazdm ama bi kere cevap gelmedi anam onun tocaman kzı dayanamadı doğum mu yaptı acaba??bilen konuşan biri varsa haber versn valla dombili'mi çok merak ettm ben
canım o buraya çok takılmıyor sanırım ama arada facedeki grubumuzda görüyorum gün sayıyor daha doğum yapmadı merak ettiğini söylerim.

çok teşekkür ederim canım, Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Dualarınızda bizleride unutmayın hamilelerin duaları kabul olurmuş:) beklenmeyen adet tarihim 12 ekim ama bu listeye yıllarca ekleyeme olasılığın var beni ondan korkuyorum:(
aminnnnn. tamam canım ekliyorum listeye, inş Allah sana da en yakın zamnda bebek nasip etsin.

:) GAMZECİMMM merhaba uzun zamandır ilk kez karşılaşıyoruz sanırım sen şimdilerde sayfaları okuyorsun :) eee nasıl gidiyor hamişlik ufak ufak sona yanaşoyoruz bizde benim bugün 28 bitti senin pazar bitiyor doktorum bana 25 kasımdan sonra doğumu bekliycez dedi galiba yaşımdan dolayı erken doğum olabilir diye düşünüyor bana bişey demedi ama :) benim gidişatım iyi oğluşum geçen hafta 1250 gr dı ayın 7 sinde yine kontrolüm var yalnız bazen çok hareketli bazen çok sessiz nedendir normalmidir bilmiyorum her geçen gün dahada ağırlaşıyorum sanki benim gibi kıpır kıpır biri için çok yavaşım :) sen nasılsın anlat biraz yaaa :) kızma sakın bana aynıyız ya oyüzden senide merak ediyorum ... :) tuna nasıl okullar açıldı ben rahatladım daha düzenli oluyor günler :) minik kuzuyuda ayrıca anlat annesi hepinizi öptm :)
mrb canım evet sayfaları okuyordum bir de kardeşimle annem burda bir yandan onlarla ilgileniyorum yazıp çıkıcam. haklısın bayadır karşılaşamadık. hamişlik iyi şükür, dediğin gibi pazar 29 a giricez:) bu aralar baya hareketliyiz kontrolüm 12 ekimde çok özledim ama ilacımın bitim tarihi o gün olduğundan öyle gidicem. az kaldı evet ya artık almak istiyorum bebeğimi kollarıma:) maşallah senin oğluşunun gelişimi çok güzel ben en son 25. haftada görmüştüm. Allah hepimizi sağlıkla kurtarsın inş. ben de doğumu konuşacağım gidince. bebeklerin ne zamn hareketli olacağı belli olmuyor benimki gündüz sakin ama sabah ve akşamları kıpır kıpır:) ay tatlım niye kızıyım aynı olmamıza çok seviniyorum:) tuna için de tşk ederim anasınıfına gidiyor işte baya alıştık. çok sağol canım kocaman öpüyorum sizi...

Geri