Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kızlar merhaba hamile kalmadan bir ay önce falan bir dolgum düşmüştü eşimin tüm ısrarlarına rağmen dişçi korkusundan gidememiştim şimdi koca bir oyuk ve çok pis bir koku yapıyor çok pişman oldum gitmediğim için şimdi napıcam ben ağızdaki sağlıksız diş çok zararlıymış ve ilerledikçe ağrısıda tetiklenicek bir bilgisi olan varmı

ay parcası naptın galıba regl olmadın inşş olmazsın canım bence bı kacgun daha bekle we dusunmemeyeye calıs insallah guzel haberını werırısın bu hafta bıze:)
hala beklemedeyim fatmacımm inşallah hasta olmam da sizlere müjdeli haber veririm tez zamanda ama şimdilik düşünmeden eğerki bunu becerebilirsem çünkü ister istemez aklıma takılıyor....çarşamba,perşembe günü falan test yaparım belkide.düşünüp sorduğun için çok çok teşekküler canım allahım herkesin gönlüne göre versin inş. :)

kızlarrrr ne zamandır giremedim varmı bi gelişme biz kızımla idtanbula geldik anane ve dedesinin yanına geziyoruzz herşey yolnda çk şükür dün sadece çok sancım oldu doğuruyorum sandımmm neyseki erken gelmememye karar verdi bebişimmm :)))

melekler hayırlı gceler hepınıze bugun doktora gıttım hersey yolunda dedi doktor weeee oğlusum olcak bu arada mekanda erkekler dah fazla sankı kızlardan :tilili:hepmız akraba olabılırız yani :) allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)
canım facede de yazmıştım cinsiyetinin belli olmasına çok sevndim gözünüzaydın. listeye ekledim bile:)

merhaba bende yarın çatlatma iğnesi olucam hamiş melekler dua edin benim için çatlasın ve bebiş gelsin sizin dualr kabul olur hadi dualarınızı esirgemeyin benden
Allah yardımcın olsun canım inş bebeğin rahmine düşer:)

kızlar benide listeye eklemisiniz 19/09/2011 son regli
tatlım sen listede varsın zaten. 22 ekim yazmışız.

merhaba kızlarrr; ben hala regl olmadım 2 gün geçti beklemedeyim bakalımm geçen 2 ay ilaçla adet gördüm bu ay da mı gelmicek yoksa yinemi düzensiz olcak offff:cry: .allahım işallah güzel bir haber alırım artık dua edin kızlar ne olur 4 senedir bekliyorum allahım sonu gelir işllahh ,kimsenin emeğini boş çıkarmasın allah tez zamanda isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.
ay ay hadi bakalım canım inş bebiş gelmiştir güzel haberlerini bekliyoruz:)

SeLam KızLaR nasıLsınız??
Yeni HamişLeri canı qönLümden tebrik etmek istiyorum.ALLAH sağLıkLa Kuccağınıza almayı nasip etsin ve ne olur bizlerede o duyguyu tatmamız için dua edin oLurmu??
Hamiş kaLamayanlar sakkın moralinizi Bozmayın Heerşeyin hayırLırsı oLur inş..
Benim regl tarihim 24 Ekim hadi BismiLLah :) HayırLısı oLsun Öptüm hepinizi canLar..:gülegüle:
canım biz iyiyiz şükür büyüyoruz. sen nasılsın? uzun zaman oldu seni tekrar görmek güzel:) yeni tarihini ekliyorum inş bu kez şans getirir ve bebeğin gelir canım öptüm..

kızlar merhaba hamile kalmadan bir ay önce falan bir dolgum düşmüştü eşimin tüm ısrarlarına rağmen dişçi korkusundan gidememiştim şimdi koca bir oyuk ve çok pis bir koku yapıyor çok pişman oldum gitmediğim için şimdi napıcam ben ağızdaki sağlıksız diş çok zararlıymış ve ilerledikçe ağrısıda tetiklenicek bir bilgisi olan varmı
canım diş ağrısı çok zormuş yaşamadım ama öyle derler çok geçmş olsun bilemiyorum ki doktoruna sor bakalım.

kızlarrrr ne zamandır giremedim varmı bi gelişme biz kızımla idtanbula geldik anane ve dedesinin yanına geziyoruzz herşey yolnda çk şükür dün sadece çok sancım oldu doğuruyorum sandımmm neyseki erken gelmememye karar verdi bebişimmm :)))
fıstığım iyiyiz kont için gün sayıyoruz:) ohh siz de gezin bakalım:) aman ha dikkat et kendine canım çok yorulma öpüyoruz sizi:)

Zaman ne çabuk geçiyor. Rabbim bebek isteyen kardeşlerimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. Hamilelere hayırlı, sağlıklı hamilelikler ve doğumu yaklaşanlara hayırlı, sağlıklı doğumlar nasip etsin.

Şimdi de geldik ekim ayına hadi bakalım maşallah maşallah hamişlerimiz çoğalmaya devam ediyor, bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? Darısı tüm listeye...
Bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...

H A M İ Ş L E R İ M İ Z

Aman nazar değmesin

1.hurish.....................kasım hamişi Gurbetçi Konyalı 26 yaş OĞLAN
Çok şükür 23.08.2011 saat 04.10'da Mahmud Suraka bebeğimiz 3.600 gr ve 53 cm olarak doğmuştur. Arkadaşımızı tebrik eder bebeğiyle uzun ömürler dileriz:)

2.ayşegüüll..................ocak hamişi
41 haftalık hamiş OĞLAN
Allah doğumda yardımcısı olsun inş oğluşunu sağlıkla kucağına alır. Belki de oğlu şu an kucağında:)

3.salkım......................şubat hamişi 38 haftalık hamiş KIZ
Arkadaşımız 11 Ekim Salı günü saat 8.00'de sezaryana alınacaktır. Kendisine hayırlı doğumlar dileriz. Allah doğumda yardımcısı olsun inş kızını sağlıkla kucağına alır.

4.tuvanna....................şubat hamişi ???

5.aussie-angel............şubat hamişi 37 haftalık hamiş KIZ

6.hazan_11.................şubat hamişi son adet 7 şubat Antalya 36 haftalık hamiş KIZ

7.burju........................mart hamişi
33 haftalık hamiş KIZ

8.çölmeleği................mart hamişi
Mardin/Midyat 19 yaş 32 haftalık hamiş KIZ

9.sarı gelin.................mart hamişi son adet 6 mart 32 haftalık hamiş KIZ

10.sen-lin12121212.....mart hamişi 31 haftalık hamiş OĞLAN

11.tunaa.......................mart hamişi son adet 20 mart Eskişehir 34 yaş Resim öğrt. 30 haftalık hamiş KIZ Çok mutluyum:)))

12.mavişimbebekistiyor..........mart hamişi İstanbul 41 yaş Gayrımenkul danış. 30 haftalık hamiş OĞLAN

13.mavikedi...............nisan hamişi
son adet 1 nisan Edirne 28 yaş İngilizce
öğrt. 28 haftalık hamiş OĞLAN

14.geliyobebiş...........nisan hamişi son adet 8 nisan 27 haftalık hamiş KIZ

15.dilara1..................nisan hamişi Mardin (Almanyadan) ???

16.elçin&su...............nisan hamişi son adet 9 nisan 27 haftalık hamiş OĞLAN

17.ayperi...................nisan hamişi son adet 23 nisan 25 haftalık hamiş OĞLAN

18.sheker_shey.........nisan hamişi son adet 28 nisan Konya 24 haftalık hamiş OĞLAN

19.sinoplu_17............mayıs hamişi
???

20.bembeyaz.............mayıs hamişi son adet 14 mayıs Konya 26 yaş Memur 22 haftalık hamiş OĞLAN

21.esinerkan..............mayıs hamişi son adet 18 mayıs Düzce 24 yaş Okul öncesi öğrt. 22 haftalık hamiş OĞLAN

22.incetopuk..............................mayıs hamişi
son adet 30 mayıs 20 haftalık hamiş

23.beyonceee............................haziran hamişi
19 haftalık hamiş

24.gülparem..............................haziran hamişi
son adet 7 haziran Afyon 22 yaş Üniv. öğrc. 19 haftalık hamiş OĞLAN

25.esde..........................haziran hamişi son adet 13 haziran 18 haftalık hamiş

26.fatma mutlu........................haziran hamişi son adet 15 haziran Elazığ 21 yaş 17 haftalık hamiş OĞLAN

27.sumsuk.........................haziran hamişi
son adet 17 haziran Konya 28 yaş 17 haftalık hamiş

28.lalezar.....................haziran hamişi son adet 18 haziran Balıkesir 39 yaş Memur 17 haftalık hamiş OĞLAN ???

29.melodi_cn...................temmuz hamişi son adet 3 temmuz İstanbul 25 yaş Ev hanımı 15 haftalık hamiş OĞLAN ???

30.gülandan......................temmuz hamişi
son adet 3 temmuz Uşak Ev hanımı 15 haftalık hamiş OĞLAN ???

31.deryanınmeleği..................temmuz hamişi son adet 6 temmuz 26 yaş 14 haftalık hamiş

32.best_dream....................temmuz hamişi
son adet 14 temmuz 13 haftalık hamiş

33.tektanemmm....................temmuz hamişi
son adet 25 temmuz 12 haftalık hamiş

34.geweze..................temmuz hamişi
son adet 28 temmuz Ankara 22 yaş Üniv. öğrc. 11 haftalık hamiş

35.baharrrımmm................a
ğustos hamişi son adet 8 ağustos Ardahan Güzellik uzmanı 9 haftalık hamiş

36.ecce....................ağustos hamişi
son adet 15 ağustos 9 haftalık hamiş
Yeni hamişimiz tebrikler:))

37.sevde7..................ağustos hamişi son adet 24 ağustos 8 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

38.darkangel80..................ağustos hamişi
son adet 31 ağustos
7 haftalık hamiş Yeni hamişimiz tebrikler:))

39.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim?

beklenmeyen adet tarihlerimiz:)
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...

-hayal
.........................??? 13 eylül Tokat 24 yaş Türkçe öğrt.
-denizzzz....................??? 21 eylül Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-AyşegüL.....................???
-haziran13...................??? İstanbul 35 yaş Mühendis

yukarıdaki grupta olanlar yeni adet tarihlerini bildirirlerse liste güncellenecektir..

-bal arısı......................??? 30 eylül
-biberon......................??? 1 ekim
-ayparçası...................??? 6 ekim
-şimall........................??? 10 ekim Konya

-tuha
............................?
-ocuk.........................12 ekim
-defne defne....................13 ekim 27 yaş Satış danışmanı
-emral.......................15 ekim
-lovely......................15 ekim Samsun (dilber'in kardeşi:))
-bebekyüzlüm...............15 ekim Ankara Ev hanımı
-hale77........................16 ekim
-fatma 2.......................18 ekim
-sedenim.......................22 ekim
-ayse arslan.................23 ekim Kayseri 25 yaş
-CanAy
......................24 ekim
-beklenenbebiş.................24 ekim 20 yaş
-sılam_nisa...................? Türkçe öğrt.
-dilber yavuz.................? Tekirdağ (lovely'nin ablası:))
-burçemm...................25 ekim Tekirdağ
-massal.......................30 ekim
-mini garaböcük..................1 kasım Gurbetçi Eskişehirli 26 yaş

adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni yani beklenen adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere
bebek müjdesi verirler...
-tatu......................?
-mumined....................? Konya-Akşehir

Arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar
da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
-sea34........................? İstanbul
-koza..........................? Antalya 33 yaş
-aymelek...................? Erzurum 25 yaş Hemşire
-elif_ecrin..................?
-pirenses..................?
-yesi.........................?25 yaş
-uyuzmuyum_neyim.............?Ankara 28 yaş Memur
-yaseminnnnnnn..................? Kütahya 22 yaş Ev hanımı
-sinemtugra......................?
-orjinal-catlaq..............? İstanbul
-çitos..........................? Yozgat
-ada_16......................?

LİSTEDEKİ HAMİLELERİN HAFTALARINDA VEYA ADET OLANLARIN TARİHLERİNDE BİR DEĞİŞİKLİK VARSA LÜTFEN BELİRTSİNLER.

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar
seve seve ekleriz...

Dikkat!!! Regl tarihi 1 ay geçip de topiğe haber vermeyenler listeden
çıkarılacaktır.

Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al

Geri