Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

konuları okumadım ama senin yadığını okudum tuuna .. bende eş yaşlanması olmuştu ve doktorlar haftada 1 nst önermişti ama hareketlerinede çok dikkat etmek gerekyrmş bende eş yaşlanması ve su azlığı vardı suyum bitmek üzereydi normal doğum riskli oluyordu o yüzden sezeryan oldum ama ihmal edilmemesi gerekiyorr bu arada erken doğum riskide oluyr eş yaşlanmasında
sağol cvp için canım arkadaşlar da senin yaşadığını dediler. sağlıkla aldın ya bebeğini kucağına çok şükür. inş darısı shekerin başına.

slm kızlar öncelikle hepinize sağlıklı mutlu hayırlı bir yeni yıl diliyorummm :) umarım herşe gönlünüzce olur :)

yaa kızlar gelelim benim sorunuma ben bir kutu tarlusal adet sökücü kullandım ama hala adet olmadım yaaa :( ben nezaman adet olucam kafayı yiycem yemin ediyorum yaaaa neyapcam ben. aranızda adet söktürücü tarlusal kullanan oldumu olduysa ilaç bittikten sonra kaç gün sonra adet oldunuz yazarsanız çok sevinirim :(

slm kızlar öncelikle hepinize sağlıklı mutlu hayırlı bir yeni yıl diliyorummm :) umarım herşe gönlünüzce olur :)
yaa kızlar gelelim benim sorunuma ben bir kutu tarlusal adet sökücü kullandım ama hala adet olmadım yaaa :( ben nezaman adet olucam kafayı yiycem yemin ediyorum yaaaa neyapcam ben. aranızda adet söktürücü tarlusal kullanan oldumu olduysa ilaç bittikten sonra kaç gün sonra adet oldunuz yazarsanız çok sevinirim :(
canm ben ilacın son günü olmşdm bir kere kullandm ama dr hafta beklemen gerek demişdi bir hafta sonrada olabilirsin ilaç bittikden sonra geçmiş olsn canm inş yakın zamanda kavuşursun bebeğine

herkeslere merhabalar kızlar benim için dua edin yarın doğuma gidiyorum Allah nasip ederse mavikedi Allah senin de yardımcın olsun şafak doğan güneş..

canım benim allah ikinizin de yardımcısı olsun. ayyy ne heyecan vardır şimdi. inş hayırlısıyla bebeklerinizi alacaksınız kucaklarınıza. rahat olun sadece bebeğinize kavuşma anını düşünün. allah güç verecektir. dualarım sizlerle güzel haberlerinizi bekliyoruz...

Rabbim doğuma girecek olanların yardımcısı olsun.Sağlık ile bebişlerinizi kucağınıza alın inş.

Şekercim.İnşallah iyisindir.Çok merak ettim seni bende.Allahım sağlık versin hem sana hem de bebişine.Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım benim.

canım benim allah ikinizin de yardımcısı olsun. ayyy ne heyecan vardır şimdi. inş hayırlısıyla bebeklerinizi alacaksınız kucaklarınıza. rahat olun sadece bebeğinize kavuşma anını düşünün. allah güç verecektir. dualarım sizlerle güzel haberlerinizi bekliyoruz...
ayy ablacım çok teşekkür ederim güzel haberlerimizi en kısa zamanda veririz inşallah heyecan tavan yaptı resmen yerimde duramıyorum valla inşallah sonu güzel olur ablacım...

bence hamileligin belirtisi agzinda metal tadi hissetmek ahgzin bogazinin kurumasi cok su icmek istemek.ovulasyondan 2 günsonra ara ara kasik agrisi migdenin eritmemesi kokuya azda olsa hassas olmaktir. benimle ayni fikir olan yazsin.

Geri