Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Nazcım rahim filmi fallop tüplerin açık ya da kapalı olup olmadığının anlaşılabilmesi için yapılan bir işlem,bu film ile ufak yapışıklıkların açıldığı söyleniyor, çok basit bir işlem film süresi max. 5 dk,basınçlı sıvı ilaç veriliyor rahme 5 dk lık işlemin son 15 saniyesi adet sancısı gibi bir sancı veriyor ama korkulacak ya da dayanılamayacak birşey kesinlikle değil..Tabi bu filmi yaptıracağın yer çok önemli son teknoloji ve ağrısız işlem yapan yer tercih et.Ben istanbul'da fındıkzade de yaptırdım kesinlikle doğru bir yerdi...

ay ay ay canım benim canın sıkıldı demekkkkk vallahi bir bakayım dedim geçenlerde göremedim seni şimdi görünce çok mutlu oldum canım inşş iiisindir defnecim nasılsın ? ayyy özlemişim vallahiii :) facede takla takıla unuttum burayıı neyse arada geliyorum yine haksızlık etmiyim kendimeee canım çok öpüyorum seniii hayırlısıyla sende en yakın zamanda bebeğine kavuşursun canımmm doğuma girerken inan dua edicem sanaaaa aklımdasın canımm....,

bendede pko vardı canımm ama ileri derece de değildi bende klomen kullandım her kullandığımda bende işe yaradı 2si olumsuz sonuç versede şuanda bak anne olmama çok az kaldı hayırlısıyla ama bu ilacı kullanırken relax olmanı öneririm ve bol bol ilişkiye girin canım ara vermeyin ben öle yapmıştım hatta düşük yaptığım ay içerisinde hamle kaldım canımmm doktorlar bile olmaz dediiği halde ama Allahtan başka kimse bilemezmiş bak demekki Allah istedikten sonra herşey olur tevekkül et ve dua et bol bol canım inşş sende en yakın zaman da meleğine kavuşursunnn çokk öpüyorummm

ayyyy maşşşalahhhhh baya olmuşştu görmeyelii vallahii ağğzım sulandı nazarlardan korusun rabbim ne güzel bol bol doğum yapan ve hamişimiz varrr Alllahım korusun hepinizii bekleyenlerinde yüzünü güldürsün rabbim yeni hamiş olanları görünce çok şaşırdım ve çok sevindim hamile olmayı beklerken şimdi olmuşlar hamişşş girmeyeli baya bişeyler olmıuşşş yeni hamiş ollannn ve olupta benim görmediğim tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum gönüldennn Allahım tamamını erdirsin veee tüm bekleyen arkadaşlarıma da rabbimden en kısa sürede meleklerine kavuşmalarını diliyorum kızlarrr doğuma girerken dualrımda olacaksınızzz buradaaa benim geçen hafta kontrolümde bebeğimin iri olduğunu söyledi doktorum yani tosuncuğum olacakmış oyzden zorlanacağım için 1 şubat diye tarihh almıştıkk ama 2 gün öncesine kadar bir vadere atlattım suyum geldi meğer 2 buçuk cmlik açılmam olmuş onun sebebi dedi doktorum şuan iiyizz meleğimle ancak açılmam olduğu için ve çatım müsait olduğu için şuanda normal doğumu bekliyoruzzz hayırlısıyla inşş kolay bir doğum olur Allahın izniyle bende kavuşurum bebeğime az kaldı hayırlısıyla cuma günü 38. haftamız bitecek inşş çok bekletmez meleğim beniii mutlaka haber veririmmm doğum olursa çokk çokk öpüyorumm bütünnn arkadaşlarımıııııı .....

gevezecimm sonucunun ii olmasına çok sevindim canım gözün aydın inşş sende en yakın zAMANDA meleğine kavuşursunnn....

sağoll esinimmm sen bide beni görsen yaranın çıkmasına çok üzülmüştüm bide doktorun korkutmasına sonuc temiz olunca yara gözümde küçüldü:)allahımm sana hayırlıı kolay doğumlar nasip etsin çok az kalmış.inşallah canım inşallahh gelir meleğim:)

gevezecim sana demiştim canm ben bak gördünmü yaranıda yakarlar eğer çok büyükse sonrada meleğin gelir inş

sağol canımm evet demiştin tatlım:)ve temiz çıktı galibaa siz hamişlerinn gönül gözleride açık oluyo ayy bide bebişim gelse:)acaba yara yüzündenmi olmuyodu.ilaçlarla geçer umarım canım yakmaya gerek kalmadan.eşimin spermlerde sorun yok.doktor klomenle destek oluruz dedi yara geçince bakalımm nasıl bir döneme gircem:)bide ayın 4 pregesteron testim de temiz çıksa:)

gevezeciğim hadi gözünaydın canım:) darısı bebeğinin gelmesine artık.

esinim gel buraya da yav gerçi faceden görüşüyoruz ama yine de özlüyoruz seni:) hayırlısıyla oğluşuna kavuşacaksın inş. hayırlısıyla normal doğum olsa daha iyi tabi. güzel haberlerini bekliyoruz tatlım dualarımız seninle.

ayy canım hiç haber alamadım ondan. olmuş mu doğumu? çok sevndim allah analı babalı büyütsün bebeğini. darısı sana ve diğer kızlara inş. sizin de az kaldı allah hayırlısıyla kavuştursun bebeğine. aeo.
inşallahh canım benim yaa inan senin fıstığı gördükçe daha da hevesleniyorum:nazar:rabbim nazarlardan korusun.acaba yaramı engeldi bebeğee doktor bişi demedi ama.bakalım ilaçlarr iyi gelir umarım.sağol tunacım:)sağolun kızlarr ya verdiğiniz destekten dolayıı allah kat kat razı olsunn sizlerden.

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır giremiyorum. Şekerim doğum yapmış. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin. Sıra esinden sonra bana geliyor. Bende Cuma günü doktora gidicem ameliyat tarihim netleşecek. En son ayın 18'inde gittim bebeğin kilosu 2.750 dediler. İnşallah 3 kiloyu buluruz. Tabi en önemlisi sağlıklı sıhhatli olması. Bu arada bende son gaz hazırlıklara devam ediyorum. Son aylarda uykuda problem oluyor. Sağa dönüyorsun olmuyor sola dönüyorsun olmuyor.. Allah yardımcımız olsun.Hepinizi çok özledim Kendinize iyi bakın........

son haftalar olunca ne uyku kalıyo ne de oturmak ve kalkmakta zorlaşıyo insan canım bayadır görmemiştim senii ii olmanıza çok sevindim ameliyat tarihi demişsin sezeeryan olacak sanırsam benimde ilk sezeryandı ama değişti şimdi normal doğumu bekliyorumm sezeryan olunca erkenden alıyolar sen bendende erken yaparsın gibime geldi canım Allahım kolaylık versin hepimizede bir nefeste atlatırız inşşş canımmm çok çok öpüyorumm seni kendine ve bebeğine ii bak doğum olursa mutlaka haber ver olur mu? merakla bekliyoruzz:)

sağoll esinimmm sen bide beni görsen yaranın çıkmasına çok üzülmüştüm bide doktorun korkutmasına sonuc temiz olunca yara gözümde küçüldü:)allahımm sana hayırlıı kolay doğumlar nasip etsin çok az kalmış.inşallah canım inşallahh gelir meleğim:)

ah canım ama yarada tabi meleğinin gelmesine engel bunuda unutma inş oda geçerde tez vakitte hamiş kalırsın dualarımdasınız gerçekten rabbim tez vakitte yüzünüzü güldürsün dedin gibi az kaldı benimde doğumuma bakalım küçük bey nezaman doğmak isteyecek bende mutlaka doğum olursa haber veririm canımm gelişmelerden haberdar et bizi olur muuu çokk öpüyorummm

Nazcım rahim filmi fallop tüplerin açık ya da kapalı olup olmadığının anlaşılabilmesi için yapılan bir işlem,bu film ile ufak yapışıklıkların açıldığı söyleniyor, çok basit bir işlem film süresi max. 5 dk,basınçlı sıvı ilaç veriliyor rahme 5 dk lık işlemin son 15 saniyesi adet sancısı gibi bir sancı veriyor ama korkulacak ya da dayanılamayacak birşey kesinlikle değil..Tabi bu filmi yaptıracağın yer çok önemli son teknoloji ve ağrısız işlem yapan yer tercih et.Ben istanbul'da fındıkzade de yaptırdım kesinlikle doğru bir yerdi...

anladım canım ben de dün akşam babama sordum o da aynen böyle anlattı. babam jinekolog çünkü her soruyu sıkılmadan cevaplayabilen tek doktor benim için =)) ben de ankarada özel akay hastanesinde çalışıyorum. bir araştırıp yaptırıcam mutlaka. teşekkür ederim tekrar canım...

Herkese slmmm;
Uzun aradan snra sonunda geldim :)doğum yapalı perşembe günü 1 hafta olucak ama bi fırsat bulamadım.Ablamın ufaklıklar da burda onlar kullanıyolar bilgisayarı elime geçmedi ama sizi çok özledim bi yazaym artıkın dedim:)geçen hafta perşembe günü saat 9 gibi hastanedeydim,hazırlıklar şunlar bunlar derken 10 gibi ameliayata alındım 10:20 de sanırım bebeğim dünya'ya MERHABA dedi:):)benmde ameliyat süresi ayıkma derken 11'i geçiyodu odama çıktığmda.Ameliyat masasında aklımdaydınz bebiş isteyenler vallahi de billahi de dua ettm doğuma girerken edilen dua kabul olurmş bende kabul olur diye bebek isteyenlere,içinde sizlere dua ettm..MEVLAM bu duyguyu herkese yaşatsn.O kadar ağrı sızı sancı vs hepsi gelip geçiyo ne kadar zor olsa da.Ben spinal için gitmştim ama hazırlıklar esnasında karın ağrısına tutulup kaldğım için lavabodan çıkamadm dolayısıyla serum takamadılar o yüzden genel'e girdim.Perşembe yattık cumartesi sabah çıktık oğluşmla.Ameliyat snrası en zorlandğm şey gaz sancısı oldu çok çektim anca 2.gün akşam çıkarabildim o kadar yürüyüşe harekete merdiven inip çıkmama rağmen..38+0 da doğdu kuzucum 2955 gram 50 cm.Maaşallah çok bebeği çıkardıklarnda hiç ağlamamş etrafını seyredip duruyomş videosu var doğuma giderken çekildi hastanede falan.Sİzde böle değerlendirin foto video ne varsa artık...Uykusuz gecelerimz başladı 2gün hiiiiiiiç uyutmadı sıpam ama hiç de zoruma gitmedi.Neyse dün oğluşumn göbüşü düştü bugün yıkıycaklar annemler ben gideyim yne gelirim inşallah anlatırım aklma geldikçe.RABBİM kolay doğumlar nasip etsn sıradakiilere,bebek isteyenleri de bekltmesin inşalah.Öpüyorum sizi MEVLAMA emanet olun

Herkese slmmm;
Uzun aradan snra sonunda geldim :)doğum yapalı perşembe günü 1 hafta olucak ama bi fırsat bulamadım.Ablamın ufaklıklar da burda onlar kullanıyolar bilgisayarı elime geçmedi ama sizi çok özledim bi yazaym artıkın dedim:)geçen hafta perşembe günü saat 9 gibi hastanedeydim,hazırlıklar şunlar bunlar derken 10 gibi ameliayata alındım 10:20 de sanırım bebeğim dünya'ya MERHABA dedi:):)benmde ameliyat süresi ayıkma derken 11'i geçiyodu odama çıktığmda.Ameliyat masasında aklımdaydınz bebiş isteyenler vallahi de billahi de dua ettm doğuma girerken edilen dua kabul olurmş bende kabul olur diye bebek isteyenlere,içinde sizlere dua ettm..MEVLAM bu duyguyu herkese yaşatsn.O kadar ağrı sızı sancı vs hepsi gelip geçiyo ne kadar zor olsa da.Ben spinal için gitmştim ama hazırlıklar esnasında karın ağrısına tutulup kaldğım için lavabodan çıkamadm dolayısıyla serum takamadılar o yüzden genel'e girdim.Perşembe yattık cumartesi sabah çıktık oğluşmla.Ameliyat snrası en zorlandğm şey gaz sancısı oldu çok çektim anca 2.gün akşam çıkarabildim o kadar yürüyüşe harekete merdiven inip çıkmama rağmen..38+0 da doğdu kuzucum 2955 gram 50 cm.Maaşallah çok bebeği çıkardıklarnda hiç ağlamamş etrafını seyredip duruyomş videosu var doğuma giderken çekildi hastanede falan.Sİzde böle değerlendirin foto video ne varsa artık...Uykusuz gecelerimz başladı 2gün hiiiiiiiç uyutmadı sıpam ama hiç de zoruma gitmedi.Neyse dün oğluşumn göbüşü düştü bugün yıkıycaklar annemler ben gideyim yne gelirim inşallah anlatırım aklma geldikçe.RABBİM kolay doğumlar nasip etsn sıradakiilere,bebek isteyenleri de bekltmesin inşalah.Öpüyorum sizi MEVLAMA emanet olun

Ah benim canım vallahi sen aklıma geldin bir gireyim dedim yazmışsın sende.Malum 7.ayı bitiriyorum bilgisayar başında çok kalamıyorum artık.Öyle bir bakıp çıkıyoruz oğluşumla.Rabbim analı babalı sağlıklı hayırlı evlat eylesin.Çok şükür ikinizde kurtuldunuz.Hamdolsun iyisiniz.Darısı başımıza artık.Onun kokusunu almak tüm ağrıları gaz sancılarını uykusuzluğu unutturuyordur heralde.Daha dün gibi şekerim ya
hamile haberini almamız sevinmemiz.Kocaman oldu büyüdüde doğdu paşa.Eşine sana ailenize hayırlı uğurlu olsun.Rabbim hiçbirinin eksikliğini göstermesin.Bizi sevdiklerimizle sınamasın.Tekrar tekrar tebrik ederim.Oğlunun gıdısından bizim içinde kokla.Öptüm seni şekerimmmmmmmmm

Herkese slmmm;
canım benim yaa nede güzel anlatırmış heyecenlı heyecanlı:) allah bundan sonrası için sağlık versin tatlım.arada gir bizi meraklandırma.kocaman öptün seni oğluşunu:)

esincim canım benim güzel arkadaşım bende seni çok özledim inan.resmini gördüm güzeldin dahada güzel olmuşsun maşşallahhh:) herzaman facede olmaz ama bizde varız burda dimi:) tatlım minenettar kalırım valla doğumda adımı sayarsan allah büyük bellimi olur vakti saatinde demiş olursun rabbim banada verir:) uğra burayada arada çooook öptüm seni

Geri