yeniden yüreğim

oyyy bacım ne olmuşş sana aglama yaww kurban oldugum yapma bunu kendine off :18:
bunlar gececek yeni bir başlangıc yapmışın inan senin adına senden daha cok mutlu oldum walla bacım....:dp8:
ayrıca artık aglama bırak şuu ... tövbe tövbe yaa ...
bak kim ne derse desin sen kendini biliyorsun bende biliyorum seni o yüzden kafanı dik tut aglama artık deger verme şuna ya aglayıpta ne olur bacımm bak yalvarıyorum sana mutlu ol artık ne olur bunu cok istiyorum ya senden fazla istiyorum bunu ben...
ömere gelince umarım yaralarını sarar ve mutlu olursun bacım...
şunu demeden yapamam ben senin bacınsam eger ne olur bu defa dikkatli ol kimseye fazla cabuk güvenme kalbini hemen verme aynı acıları ne kendine ne bize yaşatma kardeşim senii cok seviyorum bacım her daim her zaman yanındayım...senin hep yanında gerektiğinde ise arkandayım...,hayatı gönlünce yaşa ömer bence duyduklarını olgun bir şekilde karşılacaktır...
herşey gönlünce olsun kardeşim ...:kiss:
canımmm kardeşimm çook sağolll iyiki varsın güzel bacımm zaten o öldü benim için gamzemm hiçte olmamış ki bende şimdi daha iyi anlıyorum ömere söylemeleri çook zoruma gitti ben ayrıldım ondan köpek gibi yalvardı biliyosun ama ömere öyle anlatmamışlar o zoruma gidiyo :18: Allaha sığınıyorum gamzemm neler çektim biliyosun inşallah ömerr farklı olur :18:

sudemiim beniim bitanemm :kiss: niye böyle yapıyorsunn..hiiçç üzülmeee artıkk yaa..herkes yaptığının birgün belasını bulur emiinn ol...senin canını yaktılar rabbim onlarında canını yakarr elbet...sen bu ömeri tanımaya çalış...hayatına yeni bir sayfa aç ...yaa sudemiim bu işten çık yaaa hepp herkes yüüznden huzurun kalmadıı ya...başka iş bul ...bence yeni bir sayfa açarken işyerinide değiştir..hem canını yakanda olmazz bitanemm..hepp mutlu ol bitanemm..hayat sana hepp gülsüün sudemmiimm..o güzel yüreğin bundan sonra hep sevsin ve sevilsiin tatlı meleiim benim :kiss:

canımm cansummm çook sağolll çoook teş ederim sana çook haklsıın cansumm allah razı olsun senden 4 ay oldu cansum biteli ama neler yaşadım Allah biliyo nişanlandı gitti hala onunla anılıyorum o zoruma gidiyo toparlanmak hayatıma devam etmk istiyorum ama izin vermiyolar :18:

canim benim ne demek, birazda olsa yardimci olabildiysem ne mutlu bana ;)

Allah cümlemizden razi olsun. Ins. tez zamanda unutursun sende & Allah gönlüne göre birini verir ;)

Herkeze inat hayatini yasiyacaksin - mutlu oldugunu göstericeksin..

sudemiim beniim bitanemm :kiss: niye böyle yapıyorsunn..hiiçç üzülmeee artıkk yaa..herkes yaptığının birgün belasını bulur emiinn ol...senin canını yaktılar rabbim onlarında canını yakarr elbet...sen bu ömeri tanımaya çalış...hayatına yeni bir sayfa aç ...yaa sudemiim bu işten çık yaaa hepp herkes yüüznden huzurun kalmadıı ya...başka iş bul ...bence yeni bir sayfa açarken işyerinide değiştir..hem canını yakanda olmazz bitanemm..hepp mutlu ol bitanemm..hayat sana hepp gülsüün sudemmiimm..o güzel yüreğin bundan sonra hep sevsin ve sevilsiin tatlı meleiim benim :kiss:
canımsınn ya şikerimm canımm :kiss: çoook haklısın canımmm şikerimm aminn aminnnn benden beter olsun inşallah en çookda ömerin duymasına üzüldüm :18: şikerimm yalan yanlış konuşmuşlar biliyosun eşreften ben ayrıldım köpek gibi yalvardı ama dönmedim ömere öyle anlatmamışlar bu insanlar neden böyle ne istiyolar benden ömer hayılısıysa olsun çünkü çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan zaten onun için yaptığım herşey kaybettiklerim canımı yakıyo hiç değmezmiş çünkü şikerim hiçç şimdi çook daha iyi anlıyorum inşallah canımm bende işten çıkmayı düşünüyorum Allahım ne olur bana yardım et bi yol göster çook sağoll şikerimm seni çooook seviyorum dua et bana ne olur :kiss:

Allah cümlemizden razi olsun. Ins. tez zamanda unutursun sende & Allah gönlüne göre birini verir ;)

Herkeze inat hayatini yasiyacaksin - mutlu oldugunu göstericeksin..[/QUOTE]
çoook sağolll cansumm amin inşallah :kiss:

ahh günlüğümm ahh fırsat olsa o kadar çook şey yazak istiyorum ki sana bugün 10.12.2010 içimm çook buruk aklımm karışıkk :S kalbim kırıkk yaralarım kanıyo sanki offf offff nasıl geçicek Allahım...

Geri