yeniden yüreğim

canımm çook teş ederimm olur mu öyle şey yorumun için çook teş ederimm sana bayadır görmüyodum seni iyimisin canımmm haklısınn bende öyle düşünüyorum kader de böyleymişş Allah büyük inşallah bugünlerde geçicek :kiss:

Sudembayaz ben iyiyim islerim yogun bu siralar arada bir firsat bulunça bakiyorum, sen nasilsin demek isterdim ama durumun ortada! unut gitsin sil bastan desem ....her kötü gidisin bir sonu var belki biraz sürer ama sonradan sen kazançli çikarsin Allah sabir versin ve kolaylik versin biran evvel kendini toparlayip Mutlu olman için. :humble:

Çok Sevmeyeceksin

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
“O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela.
O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin o’nu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini…
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları…
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
“O benim.” diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir şeylerin…
Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
Mesela turuncuya, ya da pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden,
Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yasayacaksın.
Ucundan tutarak…

Can Yücel

Sudembayaz ben iyiyim islerim yogun bu siralar arada bir firsat bulunça bakiyorum, sen nasilsin demek isterdim ama durumun ortada! unut gitsin sil bastan desem ....her kötü gidisin bir sonu var belki biraz sürer ama sonradan sen kazançli çikarsin Allah sabir versin ve kolaylik versin biran evvel kendini toparlayip Mutlu olman için. :humble:

Çok Sevmeyeceksin

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne.
“O olmazsa yaşayamam.” demeyeceksin.
Demeyeceksin işte.
Yaşarsın çünkü.
Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Çok sevmeyeceksin mesela.
O daha az severse kırılırsın.
Ve zaten genellikle o daha az sever seni,
Senin o’nu sevdiğinden.
Çok sevmezsen, çok acımazsın.
Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini…
Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin.
Senin değillermiş gibi davranacaksın.
Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın.
Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.
Çok eşyan olmayacak mesela evinde.
Paldır küldür yürüyebileceksin.
İlle de bir şeyleri sahipleneceksen,
Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin.
Gökyüzünü sahipleneceksin,
Güneşi, ayı, yıldızları…
Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak.
“O benim.” diyeceksin.
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir şeylerin…
Mesela gökkuşağı senin olacak.
İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın.
Mesela turuncuya, ya da pembeye.
Ya da cennete ait olacaksın.
Çok sahiplenmeden,
Çok ait olmadan yaşayacaksın.
Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi,
Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat.
İlişik yasayacaksın.
Ucundan tutarak…

Can Yücel

canımmm ya Allah razı olsun senden çook teş ederim sana anladım canımm göremeyince merak ettim seni Haklısın canımmm şükürler olsun Allahıma iyikide olmamış diyorum şimdi şiir için de çook teş ederim sana çook severim bu şiiri ellerine sağlık çook sağol :kiss:

canım benim daha o kadar gençsinki.böyle seyleri yaşaman belki çok üzdü seni ama bunlardan da ders alıp bir daha aynı hataları yapmaman gerektiğini öğreneceksin...ömer diye birinden bahsetmişsin eğer seni seviyorsa gerçekten kimsenin söylediğiyle değil..senden dinlemeliydi herşeyi..ve eğer gerçekten seviyorsa ondan öncekilerin değil ondan sonra kimseye ihtiyacın kalmayacağını sana hissettirmeliydi...HERŞEYİN ZAMANI VAR,BİRAZCIK BEKLE GELİR,KİM DEMİŞ KALBE BAHAR BİR TEK ÇİCEKLE GELİR,,,SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM::::::::::::::::)yeşim ablan

canım benim daha o kadar gençsinki.böyle seyleri yaşaman belki çok üzdü seni ama bunlardan da ders alıp bir daha aynı hataları yapmaman gerektiğini öğreneceksin...ömer diye birinden bahsetmişsin eğer seni seviyorsa gerçekten kimsenin söylediğiyle değil..senden dinlemeliydi herşeyi..ve eğer gerçekten seviyorsa ondan öncekilerin değil ondan sonra kimseye ihtiyacın kalmayacağını sana hissettirmeliydi...HERŞEYİN ZAMANI VAR,BİRAZCIK BEKLE GELİR,KİM DEMİŞ KALBE BAHAR BİR TEK ÇİCEKLE GELİR,,,SENİ KOCAMAN ÖPÜYORUM::::::::::::::::)yeşim ablan
canımm ablam ya çoooooook haklısınnn çoooooook teş ederim sana abla o kadar iyi geldi ki bu yorumunnn ellerine sağlıkk abla seni çook seviyorum :kiss: iyi ki varsın ablacım

bugün 28.12.2010 ewettt günlüğümmm canımm o kadar acıdıki :uhu: yazdıkça onu düşünüyorum aslında o yüzden yazamıyorum sana kusura bakma ne olur hergün aynı şeyleri düşünmekten yoruldum artık :18: bugün öyle bişey oldu ki dondum kaldım... Allahım neden bukadar zorr nefes alamadım resmen....öğleden sonra iş yerine bi telefon geldi benimle görüşmek istemiş aldım bende ben eşrefin nişanlısıyım dedi düşünbiliyomusun nişanlısı :18: nefes alamadım şook oldumm neler söyledi neler bir tek kelime söyleyemedimm dilim tutuldu sankii öle bi hale geldim ki anlatamam :18: neden hala bekliyosun dedi bana ewett eşrefff seni seviyo ailesi zorla yapmış ama zamanla unutucak seni dedi :18: bize ait olan herşeyi söyledi bana eşrefin odasında dolabında yatağında hemen hemen odasının heryerinde senin eşyaların var dedi eşrefin odasını karıştırmış askere gitmeden önce parfümümü almıştı boş şişe onu bile saklamış :18: tokalarımm fotoğraflarımız aldığım hediyeler atkımmm herşey ama herşeyi görmüşş eşreff saklamış hepsini :18: karıştırırken yakalamış eşref onu hep olucak onlar nasıl karıştırırsın demiş tartışmışlar kızda acısını benden çıkarmak istedi heralde günlüğüm sevdiği için bi başkasıyla nişanlandı günlüğüm beni ne duruma düşürdüü o kız kim ki beni arıyo ne hakla :18:
ne istiyolar benden günlüğümm bittimmm inan bittim ben

Son düzenleme:
bugün 28.12.2010 ewettt günlüğümmm canımm o kadar acıdıki :uhu: yazdıkça onu düşünüyorum aslında o yüzden yazamıyorum sana kusura bakma ne olur hergün aynı şeyleri düşünmekten yoruldum artık :18: bugün öyle bişey oldu ki dondum kaldım... Allahım neden bukadar zorr nefes alamadım resmen....öğleden sonra iş yerine bi telefon geldi benimle görüşmek istemiş aldım bende ben eşrefin nişanlısıyım dedi düşünbiliyomusun nişanlısı :18: nefes alamadım şook oldumm neler söyledi neler bir tek kelime söyleyemedimm dilim tutuldu sankii öle bi hale geldim ki anlatamam :18: neden hala bekliyosun dedi bana ewett eşrefff seni seviyo ailesi zorla yapmış ama zamanla unutucak seni dedi :18: bize ait olan herşeyi söyledi bana eşrefin odasında dolabında yatağında hemen hemen odasının heryerinde senin eşyaların var dedi eşrefin odasını karıştırmış askere gitmeden önce parfümümü almıştı boş şişe onu bile saklamış :18: tokalarımm fotoğraflarımız aldığım hediyeler atkımmm herşey ama herşeyi görmüşş eşreff saklamış hepsini :18: karıştırırken yakalamış eşref onu hep olucak onlar nasıl karıştırırsın demiş tartışmışlar kızda acısını benden çıkarmak istedi heralde günlüğüm sevdiği için bi başkasıyla nişanlandı günlüğüm beni ne duruma düşürdüü o kız kim ki beni arıyo ne hakla :18:
ne istiyolar benden günlüğümm bittimmm inan bittim ben

offff kardeşim güzel bacım artık aglama ya allah aşkına tmm seviyor sevmesine ama sevmekle bitmiyor işş.... ne diyeyim ki sana ben senin yerinde olsam o kız ben eşrefin nişanlısıyım dediği an kapatırdım o telefonu ayrıca bacım burada küçülen sen değilsin o kız olmuş ...kimse seni bir duruma düşürmedii....ne olur böle yapma birtanem ne diyeyim ki seni bu kadar sevmesine ragmen seninle olamayan eşrefemi laf diyeyim yoksa hala onun için döktüğün gözyaşlar için sana mı kızayım ....
bırak artık sen onu hala seviyorsun şaşıyorum da buna bacım senden tek istediğim ONUN İÇİN AGLAMA ARTIK....
VE BİL COGU ZAMAN YAZDIKLARINI OKUMAK İSTEMİYORUM BACIM CÜNKÜÜ HEP AGLIYORSUN DAYANAMIYORUM.....

offff kardeşim güzel bacım artık aglama ya allah aşkına tmm seviyor sevmesine ama sevmekle bitmiyor işş.... ne diyeyim ki sana ben senin yerinde olsam o kız ben eşrefin nişanlısıyım dediği an kapatırdım o telefonu ayrıca bacım burada küçülen sen değilsin o kız olmuş ...kimse seni bir duruma düşürmedii....ne olur böle yapma birtanem ne diyeyim ki seni bu kadar sevmesine ragmen seninle olamayan eşrefemi laf diyeyim yoksa hala onun için döktüğün gözyaşlar için sana mı kızayım ....
bırak artık sen onu hala seviyorsun şaşıyorum da buna bacım senden tek istediğim ONUN İÇİN AGLAMA ARTIK....
VE BİL COGU ZAMAN YAZDIKLARINI OKUMAK İSTEMİYORUM BACIM CÜNKÜÜ HEP AGLIYORSUN DAYANAMIYORUM.....
bacımmmmm öyle zor du ki kapatamadımm inann şoook oldum elimde değil inan gamzemm Allah hiçkimsenin başına vermesinnn...düşünn herşeyimdi o herşeyimm ve artık o bir başkasına ait herşeyimken hiçbirşeyim oldu gamzemmm hiçbirşeyimm... yok bacımmm öldü o benimm içinn ne sevmesi ama itiraf edimmm bu kadar sevmesine rağmen buhalde oluşumuz yaktı içimi bizi bu duruma getiren ooooo bittik bizz....tamam bacımm üzülme sen bak ağlamıyorummm

sudemimmmm canım arkadasımmm çok zor yaşadıkların biliyorum çokda ağır geliyor sanaaa hemen hemen aynı durumdayız seni o kadar iyi anlıyorumkii bende severek ayrıldım karşımdakininde ne kadar katı olursa olsun beni sevdiğini bile bile bıraktığını biliyordum tam 5 yılım gitti üştünden bir sene gecti sorsan içim hala cayır cayır :ühü: ama zamanla o yangın duruluyor biliyorum çok zor olacak ama olmakk zorunda kendin için hayatın için bu böyle olmak zorunda önünde koca bir ömür var Allah nasip ederse tamamen kapatamayacaksın ama bir zaman sonra küllenecekk inşallah rabbim sana bunun üştesinden gelmek için sabrını verecek ve seni başka seylerle mutlu edecek bilirsin derler bir şey olmuyorsa eğer DAHA İYİSİ OLACAĞINDANDIR bunu hiçbir zaman unutmaaaaaaaaaaaaaa

SENİ ÇOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMMMMMMMMM:deli:

Geri