Yerleşme kanaması adet kanaması gibimi olur ?

Merhabalar adet oldum 5 gun sonea bıttı sanıyordum adetın dıger adetlerım gıbı sancılı geçmedi bıttı sandıgımda 2 gundur aralıklı kahve rengı lekelenmeler oldu kocam ıle geçen ay adetım tam olarak bıtmeden ılıskıye gırmıstık sızce bu yerleşme kanaması mı ve suan hıc bır şişlik hassasıyet yok sımdıden tesekkurler.

Merhabalar, adetım 2 gun once oldu sanıyorum 3-4 gun boyunca kanamam oldu ılk gun kahve rengı kanamam oldu hatta sıyah ama kocamla adet bıtmeden ılıskıye gırmıstık bu notu oraya duseyım daha sonra 2 hafta onceden belırtılerım basladı afet oldugum da ıse 5 gun surdu duş aldım ama 2 gundur aralıklı kahve rengı lekelenmeler oluyor neden acaba ? Yerleşme kanaması mı ?

Merhaba, uzmanlar her ne kadar adet döneminde ilişkiye girmenin herhangi bir sakıncası olmadığını belirtse de bir çok olumsuz durum söz konusu olabilir. 5 günlük bir adet süreciniz olmuş bu durum da gebelik söz konusu olmaz. Lekelenme bir kaç gün daha devam ederse bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olun.

adetime 2 gün kala pembe lekelenme geldi 1 gün sürdü test yaptım pozitif çıktı hamile olabilirmiyim testmi bozuk?

Merhaba, septomlarınız gebelik lehine görünüyor hcg testi yaparak durumunuz hakkında net bilgi edinebilirsiniz. Evde yapılan testlerin hatalı sonuç verme olasılığı elbetteki var.

Adetime 20 gün kala ilişkiye girdim ve adetime 15 gün kala leker halinde aralıklarla kan gördüm kasiklarim ve kasiklarima yakın olan kemiklerimağrımaya başladı ama 2 gün falan sürdü 4 gündür de hala lekeler halinde kanamam var hamile olabilir miyim? Acaba bana cevap verin

Adete 15 gün kala lekelenme olması gebelikle ilgili bir durum değil. Uzun süreli lekelenmeniz olmuş bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünüp muayene olmanızda fayda var.

Merhaba, kistlerim var ve adet olmam gereken günden 2 gün sonra adet oldum. Normalde adet olmadan göğüslerim sertleşir biraz karnım ağrırdı. Bu sefer Bi anda karnıma ağrı girip bi anda adet oldum. Direk ağrı kesici içtim ve ağrısı kesildi. İlk olduğumda kahverengiydi açık. Bugün sabah yine kahverengiydi aksama doğru pembe çıktı. 7-8 aydır sürekli olarak adet döneminin başlarında dayanamayıp ağrı kesici içiyorum adetim kesiliyor. Bu ay çok fazla antibiyotik kullandım ağrı kesici kullandım. Acaba bu renk değişimi onun yüzünden olabilir mi? Hiç böyle olmuyordu.

Adet kanamasının rengi zaman zaman açık, koyu olabiliyor. Bunda bir sıkıntı yok. Kullandığınız ilaçlardan ziyade mevcut olan kistte renk değişimine neden olabilir.

Geri