yeter artık isyan ediyorummmm

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
yeter artık isyan ediyorummmm
yeter rüyalarım artık yeter polemik rüyalarım polemik artık dinle
bu ülkenin parasını sokağa atanlara sesleniyorum yolları düzeltme manasında defalarca eşip söküp öylece bırakan aylar olduki hala tam bir ilerleme yok bu konuda artık çok sinir oluyorum yeterrr bitirin şu yolları belediye:mad::mad::mad:ya temizliğimi bitirmeden ev yine toz oluyor dışardan geçen arabaların meydana getirdiği tozlar evlere doluyor kendimi kakılmış gibi hissediyorum sürekli elimde toz bezi paspas:Dya tam yapın şu işi yada yada bi işe kalkıştığınızda tez zamanda bitirin..insanları böyle mağdur etmeye hakkınız yokk.:mad:insanların arabaları mahvoldu yollardan yazık günah bu millete bunlar yine bizim kesemizden çıkıyor.duyurulur ....tabi kim duyacaksada oda meçhul:confused:

Ce: yeter artık isyan ediyorummmm

ahh birde seni duysalar duyupta anlasalar ansalarda işlerinede bir gelse ama nerdeeeeee

Ce: yeter artık isyan ediyorummmm

protestonaa sonunaa kadarr katılıyorummm :D:D dewammm

Tarih tekerrürden ibaretmiş derler:D Bu yazıyı yazdığımın üzerinden epey bir zaman geçtiği halde isyanım ve öfkem katlanıp devam etmekte çünkü şu anda Mersin sokaklarında inanın ne yaya nede vasıtayla yürüyecek yer bırakmadılar herkes isyanlarda...Yollar delik deşik resmen yürümek için cambazlık yapıyoruz.Bu kadar da olmaz dedirten manzaralarla karşı karşıyayız..Ne diyelim Allah sonumuzu hayır eylesin...

Geri