Yetişkinlerde pişik nasıl geçer

D

Demet99

Forum Okuru
Yetişkinlerde pişik nasıl geçer
Yetişkinlerde pişik nasıl geçer ne yapmalıyım pişiğe ne iyi gelir

Selam , her yaz havalar ısındığında genel de aynı sorunu yaşıyorum arkadaşlar , bacak arasında pişik oluyor biraz kilom var beyaz tenli de olunca pişik aldı başını gidiyor kıpkırmızı berbat bir görüntü. Havuza girmek istiyorum sırf bu görüntüden dolayı girmekten vazgeçiyorum. Pişik için ne yapabilirim ne önerirsiniz , pişik olup da bitkisel çözümleri deneyenler var mı ya da bunun için hemen geçirecek bir ilaç merhem önerirmisiniz

Sevgili demet, kilo ve bacaklarının birbirine sürtmesinden dolayı bu sıkıntı meydana geliyor. Özellikle havaların sıcak olduğu, yazın ortasında da olduğumuz düşünüldüğünde üstüne bir de terleme geldiğinde muhtemelen pişik oluyorsun. Pişik olan bölgen neresi ise oranın sürtünmesini azaltacak kıyafetler kullanabilirsin. Benim aklımda bir ürün yok kullandığım bir şey yok. İlgili bölümü iyicene terden arındırmak ya da biraz pudra kullanmak durumunu toparlayacaktır diye düşünüyorum.

Sizlerin de pişik için bildiği bir ürün var ise bizlere yazar mısınız kızlar. Muhtemelen Bebeklerdeki PİŞİK Konumuzda yer alan ürünler sizlere de iyi gelecektir diye düşünüyorum. Nihayetinde aynı sıkıntı bebeklerde de oluyor.

Geri