Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Sunam

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sunam nota sunam notaları yıldız tilbe notaları Bir gün bu dünyadan göçüp gidersem x 2
    Sunam, sunam
    Dağlar duman aman

[Nakarat] x 2
    Boşa giderde gözyaşların ağlama
    Sunam, sunam
    Kölen olayım

Yok olur belleğim, çürürse beden x 2
    Sunam, sunam
    Dağlar duman aman

[Nakarat] x 2

Bazı bazı mezarla gelirsin x 2
    Sunam, sunam
    Dağlar duman aman

Dileğin kabuldür bunu bilesin
    Sunam, sunam
    Dağlar duman aman

Dileğin kabuldür bunu bilesin
    Sunam, sunam
    Kölen olayım

Ben burada ağladım bunu bilesin x 2
    Sunam, sunam
    Dağlar duman aman

[Nakarat] x 2

Yıldız Tilbe - Sunam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sor  Yildiz Tİlbe

Sor Yildiz Tİlbe

SOR YILDIZ TİLBE Hiç bir sarki layik degil Hiç bir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün geç kaldik bugün erken Gençlik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden zor Sor gündüzlerden zor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigimdan Sor rüyalarimdan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana...
  2. Yıldız Tilbe - Zülüf

Yıldız Tilbe - Zülüf

Zülüf dökülmüş yüze aman Kaşlar yakışmış göze aman aman Usandım bu canımdan aman aman Derdimle geze geze Usandım bu canımdan aman aman Derdimle geze geze Bu yerlerden git gayrı aman Kâtip olup yaz gayrı aman aman Bir kazma bir kürek aman aman Mezarımı kaz gayrı Bir kazma bir kürek aman aman Mezarımı kaz gayrı
  3. Yıldız Tilbe - Zaten Aşığım

Yıldız Tilbe - Zaten Aşığım

Bir bahar istiyorum Yanlıca benden sana Beyaz çiçeklerden armağan Bir masal istiyorum yalnızca sana gerçek Ben anlatsam bir sen anlasan Aşk içinde gecelerde kaybolsak seninle Uzunsam tenindeki yüreğinde Öpüşsek muhabbetle kuşlar gibi İsmini sayıklarken Bir gün utandım Sen karşımdaydın Sanki çıplaktım Zaten aşıktım Yanlış anlaştık Benden kırıldın Sevdim uslanmam Zaten aşığım...
  4. Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin

Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin

Şimdiki aşklar yalan olmuş ben yine aşık Bendeki şansın talihi yok yine yazık Bir yarim var herkesten güzel ama deli Bir gözü bende öbürü nerde bilmemki Beni al dediğim zaman almadı Elveda dediğimde bırakmadı Aşkımı kafasına göre kullandı Ah ne kadar acı, yok ki bunun ilacı Güzel elbiseleri giyip kuşanacağım Senin önünden geçip sana bakmayacağim Beni kırdığın gibi kalbini kıracağım...
  5. Yıldız Tilbe - Yeminliyim

Yıldız Tilbe - Yeminliyim

Ortak derdim bitmedi çilem hala dolmadi nerde hata yaptim ben anlayamadim yalan yalnis gecti herkesten yedim darbeyi ask beni azad etmedi kutulamadim hep kanan ben oldum hiç kandiramadim dusenin dostu yokmus bende anladim sevgilim yeminliyim sana ben tövbeliyim deli gibi istesende sevmeyecegim askina inanmistim sana çok baglanmistim agzinla kus tutsanda gelmeyecegim sende bir gun...

Sayfayı Paylaş