1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe canım aşkım şu an yoldasın Canim Askim Su An Yoldasin Acik Olsun Gittigin Yer Bastigin Toprak Ne Sansli

Bir Yaninda Ask Bir Yaninda Mesk
    Ugurlar Olsun Git Gel
    Hersey Sevincle Selam Getirsin
    Isin GÜcÜn Ras Gelsin

Suan Yaninda Olsam
    KÖlen KÖpegin Olsam
    Attigin Lokmayla Doysam
    Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim

Yar Yanina Gelecegim Yar Seni Hep Sevecegim
    Yar Dayanamayacagim Yar Aksam ÜstÜ Ordayim

Canim Askim Ruhum Kalbimin Akli Sende
    Seni Üzen Her An Icin Öyle Pismanim
    Darma Daginim Cok Zavaliyim
    Bedenim Burda Ben Ordayim

Derdimde Sensin Dermanimda Sen
    Cok Bekletmeden Gelsen

Suan Yaninda Olsam
    KÖlen KÖpegin Olsam
    Attigin Lokmayla Doysam
    Her Seyimi Topladim Kendimi Hazirladim

Yıldız Tilbe - Yar Yanına Geleceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok

Yıldız Tilbe - Geleceğin Yok

Bir zaman yılları saydım Bir zaman ayları saydım Bir zaman günleri saydım Hani geleceğin yok soracağın yok Sen bir zalimsin sen bir hainsin Koç aldım kurban getirdim Her bayram yalnız oturdum Kaç tane takvim bitirdim Kızıltuğum çalar telden El vefalı çıktı senden Ölsem haberin yok benden
  2. Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Yıldız Tilbe - Bende Kalmadı

Kara gözlüm şirin sözlüm atma beni el eline Dayanamam inanamam senden başka birine Benim şarkım ellerin benim türküm gözlerin Benim tek varlığımsın bilmesende Utanırım bakmaya senden bir başkasına Sen benim şu dünyamsın hatta Öbür dünyamda Bende kalmadın sana muhtacım Sensiz aşkı neyleyim baştacım Güzel huylum, usul boylum sevincim göz bebeğim Seni sevmek benim borcum, hayatımla...
  3. Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Yıldız Tilbe - Aşk Kazanacak

Güzelliğinin zoruyla oldu olacak ne varsa Elindeki kalbim aşkına beni unutma Seninle çatıldı kaşlarım sensizlik yüreğimin ağrısı Ruhumu sonra da bağışlarım al utandırma Elin oldum al beni de aklım gibi hadi Çocuk oldum al beni uyut koynunda Seninim ben her kazan, belan benim olacak Biliyorum her zaman inan aşk kazanacak Dudaklarının tadında gülüşlerinin balında Dilimdeki şarkıdır adın herkes...
  4. Ebru Yaşar - Geleceğim Yanına

Ebru Yaşar - Geleceğim Yanına

ebru yaşar yılmadım Hiç Bitmez Sandiklarim Geride Kaldi Ne Günler Ne Geceler Ahimi Aldi Yasanmis Acilarim Geçmiste Kaldi Bir Umut Bir Avuntu Gönlümü Çaldi Yilmadim Tükense Ümitler Yorulmadim Yorulsa Yüregim Saymadim Gün Oldu Seneler Sensin Hasretim Gelecegim Yanina Az Kaldi Saracagim Canima Askini Sayili Gün Bilirim Zor Geçer Ver Allahim Ver Sabrini
  5. Yıldız Tilbe ile söyleşi

Yıldız Tilbe ile söyleşi

yıldız tilbe röportaj İşte delidolu çılgın kadın herkesin sevdiği billur sesli Yıldız Tilbe ile röportajı burada..... ‘BÜTÜN ACILARI SİLİP ATTIM!’ KENAN ERÇETİNGÖZ’LE AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN ÜNLÜ ŞARKICI YILDIZ TİLBE, ARTIK ACIKLI ŞARKILAR YAZMAYACAĞINI SÖYLEDİ. Yaptığı hüzünlü şarkılarla üne kavuşan ve şarkıları herkesin diline marş olan ünlü müzik kadını Yıldız Tilbe, artık acıklı şarkı...

Sayfayı Paylaş