Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

ben rüyamda elifba harflerini okuyordm kurandan rüyamda harfleri ezberlemeye calısıyordm.neyse sonra babam bi suya düsüyo su berrak ama sona hasteneye filan götürüyorz... canm yorumlarn içi n simdiden tesekkurler
canım ben sizlerin bana yazdığı rüyalarda hep şunu görüyorum hep bir uyarı var bak bu rüyada sana Kuranı öğrenmen gerektiğine biliyosan ise sık sık okuman gerektiğine işaret baban ise çok güzel sevinç ve nimete kavuşck.ya da bir rahatsızlık atlatavcak ama ciddi değil

slm kızlar kaynanam rüyada salatalık tarlası görmüş yanındada ben varmışım bana demişki kızım bak ne kadar salatalık var heleki bir tanesi çok güzel çiçek açmış çok verir salatalık demiş bende demişimki anne onlar salata değil bebekler o dediğin çok çiçekli salatada benim bebegim diger salatalıklarda baskalarının bebekleri ne demek bu birde benim annem dün abimi yanarak görmüş bunuda tabirlerseni<z sevinirim çok agalmış annem rüyanın etkisinde çok kalmış abim odasında külle dönmüş şimdiden tşk ederim

slm kızlar kaynanam rüyada salatalık tarlası görmüş yanındada ben varmışım bana demişki kızım bak ne kadar salatalık var heleki bir tanesi çok güzel çiçek açmış çok verir salatalık demiş bende demişimki anne onlar salata değil bebekler o dediğin çok çiçekli salatada benim bebegim diger salatalıklarda baskalarının bebekleri ne demek bu birde benim annem dün abimi yanarak görmüş bunuda tabirlerseni<z sevinirim çok agalmış annem rüyanın etkisinde çok kalmış abim odasında külle dönmüş şimdiden tşk ederim
arda arda kazanılcak rızka işarettir salatalık tarlası.birde kız çocuğuna işarettir.yalnız abinin yanması bir uyarı var burda haram bir mal mı aldı acaba bu konuda dikkat edilmesi gerek

Deniz hanım merhaba,
size kayıtsız üye olarak ilk rüyamı yazdığımda çok güzel yorumlar yapmıştınız..
annemi hamile görmüştüm alyans görmüştüm bana her yorumunuzda en kısa zamanda müjdeli haberi alacaksın Allahın izniyle demiştiniz içimi çok ama çok ferahlatmıştınız..
en son yazdığım rüyalarımda da acaba müjdeli rüyalarmıdır diye merak etmiştim evet müjdeli rüyalarmış şükürler olsun Rabbime önce rüyalarımda sonrada testte gösterdi ne denli BÜYÜK ne denli MUCİZELER YARATAN olduğunu binlerce kere sonsuz kere şükürler olsun HAMİLEYİM..
Sizede haber vermek istedim.. Bundan sonra gördüğüm rüyalarda uğrayacağım ilk durak sizin topiğiniz........ Teşekkürler Güzel Yürekli İnsan.......... :humble::humble::humble:

deniz hanım merhaba,
size kayıtsız üye olarak ilk rüyamı yazdığımda çok güzel yorumlar yapmıştınız..
Annemi hamile görmüştüm alyans görmüştüm bana her yorumunuzda en kısa zamanda müjdeli haberi alacaksın allahın izniyle demiştiniz içimi çok ama çok ferahlatmıştınız..
En son yazdığım rüyalarımda da acaba müjdeli rüyalarmıdır diye merak etmiştim evet müjdeli rüyalarmış şükürler olsun rabbime önce rüyalarımda sonrada testte gösterdi ne denli büyük ne denli mucizeler yaratan olduğunu binlerce kere sonsuz kere şükürler olsun hamileyim..
Sizede haber vermek istedim.. Bundan sonra gördüğüm rüyalarda uğrayacağım ilk durak sizin topiğiniz........ Teşekkürler güzel yürekli insan.......... :humble::humble::humble:
çooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkk sevindim ayşegül hayırlı uğurlu olsun inşallah bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı rabbim nasip etsin.ne zaman istersen ben burdayım

denizcim slm...önce olayı anlatim sonra rüyayı.ogün annemden çıkarken aynı mahallede bi çocuk vardı çocukluktan beni seven ama aramızda bişe olmadı hiç..onu karısıyla gördüm yanımdan geçtiii....sonrada rüyamda gördüm...seni çok özlemişim diyor bana sarılıyor bide dudağımdan öpüyor karısıda uzakta...nedemek acaba çok şaşırdımmm...

denizcim slm...önce olayı anlatim sonra rüyayı.ogün annemden çıkarken aynı mahallede bi çocuk vardı çocukluktan beni seven ama aramızda bişe olmadı hiç..onu karısıyla gördüm yanımdan geçtiii....sonrada rüyamda gördüm...seni çok özlemişim diyor bana sarılıyor bide dudağımdan öpüyor karısıda uzakta...nedemek acaba çok şaşırdımmm...
hiç bişey canım bu tarz rüyalara şeytani diyoruz şeytan senin kafanı kurcalamış

Geri