Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

rüyamda kendimi hasta gördüm yerde yıgılıp kalmıstım kalbim sıkıştırmıstı ama sonra iyi olup ayaga kalktım canm denizcim ne anlama gelir sence rüyam

denizim bugün yine sabah namazindan sonra bir rüya gördüm... ay cok görüyorum nedense...

babamla salonda oturuyoruz, birden aniden yagmur basliyor... oooo kadar cok yagiyorki... birden karsidaki apartmanin en üst 2-3 kati kayip yere cöküyor... sonra biz o soku atlatamadan apartmandan bir kat daha cöküyor... birde bakiyoruzki o apartmanda amcamlar oturuyorlarmis... öldülermi saglarmi endiseleniyoruz... saskin saksin dururken uyandim...

sence budami rutin bir rüya denizcim?

deniz günaydın eşim bugün bir rüya görmüş rica etsem onuda yorumlar mısın?
onun akrabalarıyla toplanmışız oturuyormuşuz daha sonra amcasının oğlunun bebekleri varmış getirmiş eşime vermiş bir kız çocuğuymuş çok güzeldi dio :)
kız çocuğu şan Şeref bereketin işlerinizin yolunda gideceğinin simgesidir canım birde bu rüyalar yakında bir bebek geleceğine işaret ediyor sanki ama gaybı Rabbim bilir

rüyamda kendimi hasta gördüm yerde yıgılıp kalmıstım kalbim sıkıştırmıstı ama sonra iyi olup ayaga kalktım canm denizcim ne anlama gelir sence rüyam
canım rüyanın içinde cevap var zaten bak sen her türlü zorluğu yenebilecek kapasitedesin unutma kendine özgüvenini her zaman yüksek tut en ufak olayları beyninde büyütme bebek konusunda da tedbirini al takdiri Allah'a bırak canım

denizim bugün yine sabah namazindan sonra bir rüya gördüm... ay cok görüyorum nedense...

babamla salonda oturuyoruz, birden aniden yagmur basliyor... oooo kadar cok yagiyorki... birden karsidaki apartmanin en üst 2-3 kati kayip yere cöküyor... sonra biz o soku atlatamadan apartmandan bir kat daha cöküyor... birde bakiyoruzki o apartmanda amcamlar oturuyorlarmis... öldülermi saglarmi endiseleniyoruz... saskin saksin dururken uyandim...

sence budami rutin bir rüya denizcim?
hayr olsun diyelim canım bu tarz rüyaları yorumlayamıyorum içimden gelmiyor senle veya aileni direk ilgilendiren bir durum yok sadece bunu diyebilirim

canım dün akşam çok ilgnc karısık bi rüya gördm ilk defe sana anlatıytorum ilk yorumlayanın yorumu doğru cıkarmıs die eşime ble analatmadım denşizcim rüyam da ben bir tane evlatlık bebek alıoruz ama bebek down sendromlu sonra bebek büyüyo ( bu arada ben daha önce fizik ted. merkesnde hemş. yaptım orada down sendromnlu hastalarım da vardı ) sonra bebek büyüyo bana anne dio ben o kadar cok sveiniorum ki bana anne napıon dio çok güzel bi rüyaydı... nese sonra o down sendrolu cocugum ölüo rüyamda ben hamileydim sonra rüyamda bi müfettiş gbi biri bana soruyo hamilesiniz sanırım dio bende evet ama daha küçük 20 haftalığım diorum son ra bde rüyam da cnm özür dileyerek sölicem ama bitin küçüğü yavşak gbi bizim dilde öle denr...yavsak görüorum... cok ilginç bi rüyaydı... uyandım sonra abdest aldım namazımı kıldım dua ettm bol bol bi yorumlarsan cok sevnrm cnm

deniz dün gece yatmadna dua ettim allahım hamileysem bana rüyamda göster die sonra rüyamdada yumurta gördüm yine ama rüyayı tam hatırlamıom elime aldığımı hatırlıom ama kırık dğildi bu sefer

deniz dün gece yatmadna dua ettim allahım hamileysem bana rüyamda göster die sonra rüyamdada yumurta gördüm yine ama rüyayı tam hatırlamıom elime aldığımı hatırlıom ama kırık dğildi bu sefer
canım yumurta görmenin bir çok anlamı var ama genel olarak çocuğa işaret olarak geçmiş birde zenginlik ve berekete işarett

Geri