Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Merhaba Deniz Hanım,geçen hafta gördüğüm ve etkisinde kaldığım rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim,şimdiden teşekkür ederim,
Rüyamda gökyüzünde uçuyorum,kanadım yok,koltuk benzeri bir eşyanın üstünde oturup uçuyorum,masmavi tertemiz bir denizin üzerinden geçiyorum ,dağlar var,orman var ,ilk başta korkuyorum ama sonra alışıyorum bu duruma ,umarım hayırlı güzel bir rüyadır ...

bir hedefin bir amacın var ona ulaşmaya çalışıyorsun bu senin ve ailen için zor bir süreç,etrafında nankör ve iyilikten anlamayan insanlar var bunlarda senin bu amaca ulaşmana kısknıyorlar ama rüyanın sonunda olduğu gibi o hedefe ulaşmana az kalmış ve ulacaksında Allahın izniyle,,,zorlukların üstesinden gelebilecek kapasiten var sacede aklını mantığını kullan ve kalbini sürekli Allaha bağla canım benden bu kadar bu rüya net bir şekilde bunları anlatıyo varsa merak ettiğin tekrar sorabilirsin canım
Canım benim yüreğine ağzına sağlık ruyayı yorumlarkenn ıçınde bulunduğum durumu açıkladın gercekten tabirlerın çok doğru tesekkur ederım dediğn gıbı teslımıyetım allaha olmalı ...ve bugunlerde gercekten gucumun tukendığını pes etme yolunda olduğumu hıssedıyordumm etrafımda yuzume gulen dediğn ınsanlar var Alah herseyı goren bılen.......

Merhaba Deniz Hanım,geçen hafta gördüğüm ve etkisinde kaldığım rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim,şimdiden teşekkür ederim,
Rüyamda gökyüzünde uçuyorum,kanadım yok,koltuk benzeri bir eşyanın üstünde oturup uçuyorum,masmavi tertemiz bir denizin üzerinden geçiyorum ,dağlar var,orman var ,ilk başta korkuyorum ama sonra alışıyorum bu duruma ,umarım hayırlı güzel bir rüyadır ...
hayr olsun canım bu rüya ferahlık ve sevince işarettir,yaşanan bazı olumsuz gelişmelerden sonra çok güzel şeyler seni bekliyor,bir başka yorumda hac veya umre ye gitmek mi istiyorsun bu konuda bir gelişme ihtimali var,ama işte rüyamd uçtum deyip işte ben erdim gibi olaylara kapılıp nefsini yüceltme ok?

Slm Deniz ben hemen hemen her gece rüya görüyorum çok takıntılı bir insanım büyük ihtimal nedeni bu senin yorumunuda merakediyorum ben öncelikle kendimden bahsedeyim evliyim bir kızım var hamileyim Allah izin verirse bir oğlum olck evdeyim çalışmıyorum okul hayatım yok ve gördüğüm rüyalardan dolayı bu seneden korkuyorum içim çok sıkılıyor dün gece yine bir rüya gördüm etkilendim sana anlatmak istiyorum Okuduğum okulun servisindeyim okula gidiyoruz :) ama güzergah değişmiş yol boyunca mezarlık var bir mezarlığın önünde eski çalıştığım yerin müdürünü görüyorum biraz daha ilerlediğimizde başka mezarlığın önünde yetenek sizsinizde birinci olan taklitçi sefayı görüyorum ben gözümü kapatıp durmadan fatiha suresini okuyorum yorumlarsan sevinirim önceki günde okulumu görmüştüm kampüse girmeye çalışıyorum almıyorlardı benle birlikte iki kişide valizle dışarıda kalmıştı onlara yardım etmeye çalışıyordum

Slm Deniz ben hemen hemen her gece rüya görüyorum çok takıntılı bir insanım büyük ihtimal nedeni bu senin yorumunuda merakediyorum ben öncelikle kendimden bahsedeyim evliyim bir kızım var hamileyim Allah izin verirse bir oğlum olck evdeyim çalışmıyorum okul hayatım yok ve gördüğüm rüyalardan dolayı bu seneden korkuyorum içim çok sıkılıyor dün gece yine bir rüya gördüm etkilendim sana anlatmak istiyorum Okuduğum okulun servisindeyim okula gidiyoruz :) ama güzergah değişmiş yol boyunca mezarlık var bir mezarlığın önünde eski çalıştığım yerin müdürünü görüyorum biraz daha ilerlediğimizde başka mezarlığın önünde yetenek sizsinizde birinci olan taklitçi sefayı görüyorum ben gözümü kapatıp durmadan fatiha suresini okuyorum yorumlarsan sevinirim önceki günde okulumu görmüştüm kampüse girmeye çalışıyorum almıyorlardı benle birlikte iki kişide valizle dışarıda kalmıştı onlara yardım etmeye çalışıyordum
canım bu gördüğün rüyalar rutin genelde gerçek hayatında yaşadıkların bilinçaltına giriyor ve gece rüya olarak sana dönüyor çoğu rüyalarını kaydadeğer bulma şeytani rahmani rüyalar da vardır bu senin rüyanda tek önemli nokta mezarlık ve fatiha suresi okuman,ölmüşlerine okumayı unutmuyon demi?burda sana uyarı var ölmüşleriniz senden dua bekliyor,içinin sıkılması ise manevi boşluktan olabilir bu konuda da dikkatli olursan geçer canım,,tesbih duasını,la havle duasını,hz yunusun duasını,elemneşrahleke suresini bu sıkıntılı anlarında bol bol oku,namazlarını kıl KURAN DAN hergün bir ayet oku bak bu dediklerimi yap dopinglenirsin hayat geçiyo canım bak şu son günlerde ard arda ölenlere aniden bir gün bizde gidicez hazırlıklı olmak gerek ok canım bir sorun olursa yine yardımcı olurum

rüyada namaz kılmak her yönden hayırlıdır birde bu rüya da sana uyarılar olabilir namaz kılıyormusun kılmıyorsan namaza davet var eğer kılıyorsanda namazı tam ve doğru kılıyormusun eksiklerin olabilir huşu ile kılarmısın bunları bşr düşün canım birdde ilk başta dediğim gibi namaz kılmak her türlü sıkıntıdan kurtuluşun müjdesidir devam et sakın bırakma

cnm cok saol şükür elhamdülillah namazlarıma devam ediorum huşu ile dersen her zaman olmuyo bazen öyle oluyo çok güzel geciyyo namazım bazende aklımdan fani işler geciyo ve husuyu yakalayamıyorum rabbim devaam etmeyi ve dosdoğru kılmayı nasip etsin canım cok saol

ben ruyamda heryer kar ve bir yokustayim.once arabayi suruyorum ama araba yokusun yarisinda duruyo ve iniyorum.sonra kendim o yokusu cikiyorum.

ben ruyamda heryer kar ve bir yokustayim.once arabayi suruyorum ama araba yokusun yarisinda duruyo ve iniyorum.sonra kendim o yokusu cikiyorum.
c
anım kışın görülen kar rüyaları daima hayır bereket ve bol rızktır,içinde bulunduğun baz sıkıntılar olabilir ama bunlar hepsi geçici,sadece daha çok zorluğu yaşayan sensin,senin hayata bakış açın çok geniş ve çok güzel Rabbimden geleni biliyorsun bazı zamanlarda sırf bunu düşündüğün an sabrın katlanıyo,her yapacağın işi ALLAH RIZASINI gözeterek yap,Allah YOLUNDA İLİM ÖĞREN VE İLİM SAHİBİ İNSANLARLA OTURUP KALK CANIM

Geri