Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Denizcim hayırlı cumalar rüyamda annemın evını temızlıyorumm guya bır dugune gıtcezzz annem gıtmış bende arkasındna gıtcem temzlerkenn mutfağın yerine bır tutam sacını kesmışşşş atmıştı bende sasırıyorummm supuruyorum temızlemeye calısıyorumm makıne cekıyor arkamı donuyorum tekrar o sac orda en sonunda cektım ama sabah kalktığımda urktummm ayrıca hep gecmışşi goruyorum okul yıllarımı bekar gunlerımı hep eskı gunleeer
mal veya eşyanızda ya da maddi anlamda eksiklik var ama bunu senin çabanla önleyeceksiniz o saçı temizlemen bu anlamda.,canım eski günleri görmen ise normal bunu hepimiz görebiliriz bende görürüm zaman zaman yani bundan bir anlam çıkarma gayet normal

canm ben rüyamda gördüm ki sivilce gibi bi şey var kardeişimin yüzünde ve yüzünü sıkıyrm saç çıkıyor uzun ve o saçın ucunda ponpon vrmış 3 tane nedir cnm., (Biraz saçma bi rüya ama:)
yani bu rüyyı şöyle yorumlarım sivilce sıkmak sıkıntılardan kurtuluş ve zafere işarettir içinden kıl çıkması da yine aynı doğrultuda mal birikmesine iaşrettir...........

bu kadar rüya bilinçaltı olamaz dimi. tüylerim diken diken. rüyamda annemin balkonundayım. az önce gördüm bu rüyayaı. önce martı gibi bi kuş uçup konuyo sonra horoza dönüşüyo sonra bebeğe erkek bebek. kucama alıorum küçüçk ama konuşuyo soruyorum nerden geldin die ilerde otel var annemler orda dio normalde öle bi otel yok orda rüya işte babam biliom dio götürelim. arapmış ailesi. kucamda sessizce ağlamya başlıo yaşlar süzlüo gözleri kızarıyo gitmek istemiyomuş beni istyo. bende oturyom kucamda uyuya kalıo yok böyle bi güzellik anlatamam. o sakinlik yüznde huzur var . onu seyrediyorum. öle uyandım. onun sevgisni şuan kalbimde hissediyorum anlatamam.[/QUOTE oooo maşallah bitanesi ne güzel bir rüya bu böyle...daha öncede demiştim martı görmek bebeğe işarettir hemede erkeke bebeğe canım,ağlamak sevinçle yorumlanır,hem rüyandaki nesneler hemde kendiş hissiyatıma göre çok yaında bebişini ALLAHIN İZNİYLE kucağına alıcaksın canım bol bol dua et

biliorumki bebeğim suan içimde tutunamya çalışıyo çok inanadım buna onu benden alama allahım bende istyorum onu o nasıl beni istyosa. alama allahım. bu rüya bu hisler bilinçaltı olamaz dimi o benim bebeğim olmalı benim yavrum
evet canım inşallah bilinçaltı değildir,bol dua ,bol tesbih ,bol zikir bugünlerde bunları bol yap ,yağmurlu havalarda ,seher vaktinde ,namazların sünnnet ve farzın arasında bol bol dua canım

slm deniz hanım annem beni dün gece rüyasında görmüş rüyasında bana 2 tane gül vermiş biri beyaz diğeri kırmızı bende aynı gece rüyamda siyah bir arabayla arkadaşlarım geliyor. arabadan indiklerinde üzerindeki kıyafetlerde siyahtı nedemektirki acaba.. şimdiden tşk ederim
tez bir haber var çok yakın zamanda gelcek bu haber,bir iyi birde seni üzecek bir haber bu canım o siyah arbayla gördüğün arkadaşlarını hatırlıyorsan gercekte onlara karşı birz dikkatli ol

deniz abla kız ben rüyamda bir yere temizliğe gidiyormuşum ama yanımda bir arkadaş var arkadaşla çok samimiyiz ama ben onun yüzünü hiç göremiyom ev çok karanlık bir yer oluyor başlıyorum temizlemeye cam kapı temizliyom o ana gözüme bi kafeste 2 tane muhabbet kuşu ilişti diyomki evi temizledim nasıl olsa şimdi bunlar çırpınır her yeri kirletir diyom bunları yıkayım diyom önce renk renk olan kuşu katıyom kovaya sonra böyle koyu yeşil olanı ama sonraki kattığım kuşu hareketsiz görünce hemen çıkartıyom ama elime kuşun ölüsü geliyor diğer kuşta kıpır kıpır ediyor ediyor allahım ben ev sahibine ne dicem diyom ölen kuşun rengi böyle koyu yeşil çok güzel arkadaşa diyom şu parayı al koş git aynısından al gel diyom oda gidip getirmiş oluyor aynı renk aynı kuş ama onun kuyruğu çok kısa ev sahibi şüpheleniyor görsen yani rüya tabirlernie de bakıyom hiç bişey anlamıyom ama bugün sabaha kadar ağladım sebebini bende bilmiyomm

ben ruyamda ikinci bebegimin yuzunu gordum normalde zaten 23 haftalik hamileyim bebek erkek olacak ruyamda yuzunu gordum uyuyordu sonra gozlerini acti ve bana bakti maasmavi gozleri vardi iri iri ama gozunun biri sanki biraz kaymis gibiydi bilemiyorum o tarafini tam anlayamadim sonra bebegin ismini ruyamda deniz koydum sizce bu ruyanin anlami nedir lutfen biri cevap yazsin .. ismini aceba Allah bana mi soyledi veya bildirdi ben oyle soyledim ve aceba ismini deniz koyarsam ruyamdaki gibi bebegin gozlerinde bozukluk olurmu aceba cok korkuyorum bunun bir aciklamasini yapacak birileri varsa lutfen yazsinlar bekliyorum..

deniz abla kız ben rüyamda bir yere temizliğe gidiyormuşum ama yanımda bir arkadaş var arkadaşla çok samimiyiz ama ben onun yüzünü hiç göremiyom ev çok karanlık bir yer oluyor başlıyorum temizlemeye cam kapı temizliyom o ana gözüme bi kafeste 2 tane muhabbet kuşu ilişti diyomki evi temizledim nasıl olsa şimdi bunlar çırpınır her yeri kirletir diyom bunları yıkayım diyom önce renk renk olan kuşu katıyom kovaya sonra böyle koyu yeşil olanı ama sonraki kattığım kuşu hareketsiz görünce hemen çıkartıyom ama elime kuşun ölüsü geliyor diğer kuşta kıpır kıpır ediyor ediyor allahım ben ev sahibine ne dicem diyom ölen kuşun rengi böyle koyu yeşil çok güzel arkadaşa diyom şu parayı al koş git aynısından al gel diyom oda gidip getirmiş oluyor aynı renk aynı kuş ama onun kuyruğu çok kısa ev sahibi şüpheleniyor görsen yani rüya tabirlernie de bakıyom hiç bişey anlamıyom ama bugün sabaha kadar ağladım sebebini bende bilmiyomm
yooo canım bu rüyada ağlancak bir taraf yok bir anlamda işin gereği başına gelebilecek bir rüyayı görmüşsün diğer anlamda ise sana taptaze ve hayırlı bir haber gelecek kuşun ölmesi bir haberin dirileceğine yeşil olması da bunun senin için hayırlı bir haber olacağına işaret canım birde temizlik yaparken görmüşsün bu da senin manevi olarak bazı temizlenmesi gereken huyların var ya da yapma isteyipte yapamadığın şeyletr var bu konuyu bir düşün düzeltmen gereken noktaları düzeltmeye çalış canım,bu rüyadan çıkarılan anlam tamamen bundan ibaret

Geri