Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

deniz abla ben bugun rüyamda esimle telefonda konusuyordum sonra bi anda esimle telefonu kapaticaktim esim eve gelicekti tekrar biyere gitti sonra camin önünden görümcem benimle yasit bana bagirdi bende iceri davet ettim bbirden bire türkiyedeki arkadasimda orda oldu vede ben karpuz getirdim kestimmi keesmedimmi bilmiyorum sonra catal aldim ikisindede leke vardi temizledim ve götürdümmm nedir bu rüyaa sasirdim ya aklimada getirmedim bu kis günü karpuzzz :(
canım hayr olsun öncelikle mevsiminde olmadığı için sıkıntı var biraz kesmediğin için bu seni çok etkilemeyecelk o arkadaşın ve ya eşinin ailesinden bir haber alacaksın

abla ben bu gece rüyamda eşime kendi elbisemi veriyorum giymesi için oda çok normal bişeymiş gibi alıo o kadar gördüm. elbisem kışlık kahverngi süet boydan bi elbise. sence ne demek

abla ben bu gece rüyamda eşime kendi elbisemi veriyorum giymesi için oda çok normal bişeymiş gibi alıo o kadar gördüm. elbisem kışlık kahverngi süet boydan bi elbise. sence ne demek
mal para olarak yorumlanır bu rüya fakat eşin acaba haksız bir kazanç mı elde etti ahverengi renk buna işaret onun senin elbiseni giynmesi bol miktarda para ve kazançtır

sağol abla. çok şükür haksız kazanç geçmedi boğazımızdan. zaten eşim özel bi şirkette çalışıyo kendi işi değil yani. bereket olsun inş. nisanda umreye gitcez nasipse para lazım

canım ben rüyamda park gibi biryerdeyim ağaclar var sonra biri diyorki peygamber efendimiz geldi şurda diye bende kalbimden geciriyorum günümüze nasıl geldi diye rüyamda olduğu aklıma gelmiyooo sonra yerini öğreniyorum mahşerde bana şefatcilik etmesini istemek aklıma geldi yanına gideyim dedim birde sedir üstünde insanlar yalnız peygamber efendimiz diye bi adam geliyooo yanıma ama günümüz kıyafetleri saclar traşlı kısa boylu sacma geldi bana ve ben san şefaatcilik etmicem asla olmaz ama tövbe ederim kabul olur diye içimden gecirirken dışarı cıkardılar beni yağmur yağıyordu bu o olamaz dedim kılık kıyafeti benzemiyooo birde baktım ihram giymiş dışarı gelmiş herkes ıslanırken o kuru kalıyor uyandım yok dedim peygamber efendimiz sarıklı kıyafeti böyle değil birde beni şefaatine almıyooo ümetinden biriyim neden diye yorumladım rüyamdaki kişi kimdi bilmiyorum ama asla peygamberimiz değildi dedim kendi kendime

canım ben rüyamda park gibi biryerdeyim ağaclar var sonra biri diyorki peygamber efendimiz geldi şurda diye bende kalbimden geciriyorum günümüze nasıl geldi diye rüyamda olduğu aklıma gelmiyooo sonra yerini öğreniyorum mahşerde bana şefatcilik etmesini istemek aklıma geldi yanına gideyim dedim birde sedir üstünde insanlar yalnız peygamber efendimiz diye bi adam geliyooo yanıma ama günümüz kıyafetleri saclar traşlı kısa boylu sacma geldi bana ve ben san şefaatcilik etmicem asla olmaz ama tövbe ederim kabul olur diye içimden gecirirken dışarı cıkardılar beni yağmur yağıyordu bu o olamaz dedim kılık kıyafeti benzemiyooo birde baktım ihram giymiş dışarı gelmiş herkes ıslanırken o kuru kalıyor uyandım yok dedim peygamber efendimiz sarıklı kıyafeti böyle değil birde beni şefaatine almıyooo ümetinden biriyim neden diye yorumladım rüyamdaki kişi kimdi bilmiyorum ama asla peygamberimiz değildi dedim kendi kendime
canım öncelikle hayr olsun rüyan ,rüyada dahi ONU düşünmek şefaati düşünmek ne güzel şu bir gerçekki PEYGAMBER EFENDİMİZİN KILIĞINA hiç bir varlık yani şaytan in cin veya herhangi bir insan giremez yani tıraşlı günümüz kıyafetli olması sorun değil kısacası bu rüyada sana bereket müjdesi var,birde uyarı var etrafında mucizeleri kerametleri gördüğün halde dini anlamda bildiğin halde eksiklerin var bunları düzeltmen gerekiyo ALLAH MÜBAREK ETSİN CAANNIM BÖYLE BİR LÜTUFA MAHZAR OLMUŞSUN

mrb arkadaslar
bi konu üzerine istihare namazini kildim ve rüyaya yattim.
genel anlamdarüyalarim güzeldi diyebilirim yalniz bi yerde kararsizlik yasiyorum rüyamda arabanin icindeyim, yanimda koskocaman yemyesil güzel bir agac duruyo. polis var birde. agac bütünüyle yesildi diyebilirim. okadar büyük olmasina ragmen tek tük sararmis yapraklari vardi. o polis o agactan sari bir yaprak koparip camdan arabanin icine, benim üzerime atiyo. benim bildigim ve okudugum sari yapraklar hayar kirikligi demektir. ama diger gördgüm seyler iyiye isaret ediyo. bu konu simdi benim icin hayirlimidir hayirsizmidir anlayamadim???
smi%20%2811%29.gif
siz ne düsünüyosunuz?

mrb arkadaslar
bi konu üzerine istihare namazini kildim ve rüyaya yattim.
genel anlamdarüyalarim güzeldi diyebilirim yalniz bi yerde kararsizlik yasiyorum rüyamda arabanin icindeyim, yanimda koskocaman yemyesil güzel bir agac duruyo. polis var birde. agac bütünüyle yesildi diyebilirim. okadar büyük olmasina ragmen tek tük sararmis yapraklari vardi. o polis o agactan sari bir yaprak koparip camdan arabanin icine, benim üzerime atiyo. benim bildigim ve okudugum sari yapraklar hayar kirikligi demektir. ama diger gördgüm seyler iyiye isaret ediyo. bu konu simdi benim icin hayirlimidir hayirsizmidir anlayamadim???
smi%20%2811%29.gif
siz ne düsünüyosunuz?
canım bu rüya da ikilem var tam netleştirmen için üst üste 7 gün yap yani istiharenin asıl kuralı yeşil beyaz kötüyse de siyah kırmızıdır işin bu yönünden bakarsak rüyan hayırlı çünkü yeşil görmüşsün yani istiharede sarı renk görsen bir anlam yüklemeyiz fakat bu rüyaya istihare niyetiyle bakmassak rüyan da ikilem var sarı yaprak hastalığa ddiğin gibi hayal kırıklığına işarettir.birde polis görmekte iyiy yorumlnmaz gam ve keder olarak yorumlanır yani genel olarak karışık bir rüya bu istihareni yenile tam bir kalple

Geri