Szr inşAllah sende bebişinde sağlıklıdı
Bundan kaç sene önce bir arkadaşım 39 yaşında gebe kaldı,dr ense kalın kesin down dedi
Acil amniyon test istedi
Arkadaşım gitmed ve bir söz dedi doktora,kaderime down çocuk sahibi olma ihtimali varsa kabulumdur
Çok şükür çocuk sapasağlam doğdu
Darısı sana
Amin ablacım.
Çok sağol.
Özlettin kendini

Sevgili @Corti bana nifty 12. Haftada yapıldı. Bilemiyorum 14 hafta ile ilgili bisey soylemediler. Ondan onceki dr um tüp bebek dr. İdi. O istedi 12 haftada yapmamizi. Benim bütün takiplerimde donasyon oldugunu biliyordu dr.lar. ilk tup bebek yapmaya gittigim dr beni kibrisa yolladi ve rahim kalinlasmasini kibrisa kadar takip etti. 21. Haftada doc dr ali ekize Detayli ultrasona gittik onada söyledik tabi. Ama o günden sonra donasyon olduğunu hic agzina almadi. Her gittigimiz kontrollerde bebegin bütün organlarını inceledi ve bize detayli bilgi verdi bu da bizi rahatlatti.
Tup bebek doktorun kimdi?
O mu seni kibris merkeze yonlendirnisti?

Szr inşAllah sende bebişinde sağlıklıdı
Bundan kaç sene önce bir arkadaşım 39 yaşında gebe kaldı,dr ense kalın kesin down dedi
Acil amniyon test istedi
Arkadaşım gitmed ve bir söz dedi doktora,kaderime down çocuk sahibi olma ihtimali varsa kabulumdur
Çok şükür çocuk sapasağlam doğdu
Darısı sana
Canim zaza nasilsin, burdaki tum kadinlar snei merk ediyoruz

Caann nasılsın cnm
Naptın
Tedavin ne aşamada
Lütfen özür dilerim eskileri okuyamadım
Belkide anlatmışın
Canim benim olsun ne özürü önemli degil ben iyiyim transferim yapıldı ama bu kez hic tutmadı negatif sonuc aldım.elimde 1tane 3.gün emriosu bide compak dedikleri var sadece son şansım artık.doktorum 2ay dinlen öyle devam edelim dedi adenomiyosiz ve miyomlar dan olmuyo dedi almak istiyo onları.ama ben ona gitmiycem.Aydın daki toktorda kaldı aklım.pazartesi randevum var bakalim o neler söyleyecek. Nasip bakalım p.tesi neler gelisecek heycanliyim yine

Canim benim olsun ne özürü önemli degil ben iyiyim transferim yapıldı ama bu kez hic tutmadı negatif sonuc aldım.elimde 1tane 3.gün emriosu bide compak dedikleri var sadece son şansım artık.doktorum 2ay dinlen öyle devam edelim dedi adenomiyosiz ve miyomlar dan olmuyo dedi almak istiyo onları.ama ben ona gitmiycem.Aydın daki toktorda kaldı aklım.pazartesi randevum var bakalim o neler söyleyecek. Nasip bakalım p.tesi neler gelisecek heycanliyim yine
Ameliyat diyene direk razı olma
Miyom rahim endometrium dışında bildiyim kadarıyla
Ne miyom nede adenomiozis gebe kalmaya ebgel değil
Bence embriyo kalitesine bağlı
İnşAllah dondurulmuş embriyolardan anne olursun
Ama olmazsada üzülme
Donasyon var
Onu denersin

Miyom rahim endometrium dışında bildiyim kadarıyla
Ama olmazsada üzülme
Donasyon var
Onu denersin
Bende de adenomyozis vardi. Sevgili @Zaza74 nin dedigi gibi engel degil.alinmasina pek sicak bakmiyor dr lar rahim duvarinda oldugundan.

Miyom rahim endometrium dışında bildiyim
Bende de adenomyozis vardi. Sevgili @Zaza74 nin dedigi gibi engel degil.alinmasina pek sicak bakmiyor dr lar rahim duvarinda oldugundan.
tesekkurederim kızlar.2yıl tedavi gördüğüm doktorum hic yanasmadi ameliyata ben hatta alsakmı miyomları dedigimde olmaz diyip kabul etmemişti..bunların hepsi doktor ama hepsinin agzı baska konuşuyor Allah yardımcımız olsun hepinizin
kadarıyla
Ama olmazsada üzülme
Donasyon var
Onu denersin

Geri