Kızları hepinizi çok çok özledim
İnşAllah güzel haberleriniz var
Valla bizde özledik seni canım merak ettik hepimiz.. Ben şuan gynolife te tedavideyim ilaç kullanıyorum perşembe rahşm kalınlığına bakılacak. Sıkıntı çıkmazsa şubat başında tranafer olacak gibi. Sen nasılsın ne durumdasın canım

Canım hayırlı olsun inşallah tedavin.
Ben hiç duymadım.
Dr lar ne diyor
Sağol canım, gynolife deki doktorlar sorun olöaz yeterli kalınlık olursa transfer yaparız diyor, hsg yi çeken doktor da tüp bebekte sıkıntı olmaz diyor ama ne bilim bu durumda düşük tehlikesi oluyormuş rahim normalin yarısı kadarmış, ama bu şekilde doğuranda varmış tabi bilmiyorum. Zaten yumurta yok donasyon oluyor mecbur bi de rahim sorunlu olunca daha da korkuyorum inşallah sorun olmaz

Sağol canım, gynolife deki doktorlar sorun olöaz yeterli kalınlık olursa transfer yaparız diyor, hsg yi çeken doktor da tüp bebekte sıkıntı olmaz diyor ama ne bilim bu durumda düşük tehlikesi oluyormuş rahim normalin yarısı kadarmış, ama bu şekilde doğuranda varmış tabi bilmiyorum. Zaten yumurta yok donasyon oluyor mecbur bi de rahim sorunlu olunca daha da korkuyorum inşallah sorun olmaz
Hayırlısı olsun tedavin canım bende hic duymadım ama doktorun sorun olmaz dediyse öyledir endise etme hakkında Hayırlısı olsun

Hersey istedigin gibi olsun inşallah canim evet ben duydum birininde oyleydi ama sorun olmaz demisti o kadina muray bey hayirli ugurlu olsun tedavin.

Kızlar selam nasipse ben yarın artık su bahsettigim doktora gidicem.elimde 2tane emrio var biliyonuz 3.gün emriosu ve compak olan.. bu doktor miyom icin ameliyata gerek yok başlayalım transfer icin ilaclara derse transfer ettiricem kendisine..ama öncesinde havuz yapalim derse bu cikan yumurtalar belli en iyisi 3.gün olarak donduruluyor napayim sizce gerek varmı havuza

Geri