Sağol canım duaya ihtiyacım o kadar çok ki. Biletleri aldım pazar günü gidiyoruz sanki bilet aldım alalı omuzlarımda bi dünya yük var gibi ya da kendimi kasmaktan bilmiyorum omuzlarım ağrıuor çok ❣️
Dualarimiz seninle canim insan transfere giderken omuzlarinda bir yuķ le gidiyor agirlik çöküyor bu test gunune kadar devam ediyor. Olumlu veya olumsuz haberi alincada test sonucu ogrenince yük kalkiyor üzerinden

Dualarimiz seninle canim insan transfere giderken omuzlarinda bir yuķ le gidiyor agirlik çöküyor bu test gunune kadar devam ediyor. Olumlu veya olumsuz haberi alincada test sonucu ogrenince yük kalkiyor üzerinden
Allah razı olsun bebeğim, inşallah sıkıntısız bi süreç olur transfer süreci ve sonrası. Ve sonrasında inşallah pozitif olur hayırla.

Sen nasıl yaptın kuzum test günün ne zaman

Allah razı olsun bebeğim, inşallah sıkıntısız bi süreç olur transfer süreci ve sonrası. Ve sonrasında inşallah pozitif olur hayırla.

Sen nasıl yaptın kuzum test günün ne zaman
Canim rabbim kalbine gore versin insallah hersey istedigin gibi olsun aminn. Benim test günüm pztesi ama ben yarin kan testi vericem bu sabah predictor yaptim tek cizgi cikti negatif . umudumu kaybetmedim olsun dedim kan testi sonucumda ciksin devammi tamammi diyecem ona gore hayirlisi

Geri